Rögtön felkeltette az érdeklődésemet, az "egyedül - otthon tanulni" cím. Csak tanács is kéne, hogy érdemes elkezdeni?? Van rá esély, hogy így is megtanul az ember, egy alapfokú szintű tudással? A hozzászólásokból csak azt láttam, hogy mindenki most akarja kezdeni, de meddig lehet eljutni?
igen az lemaradt, gazdálkodási és menedzsment, tehát kereskedelmi. a közgazdász diplomámhoz kellene:S