Sziasztok!
Megvettem nemrég az Öt perc angol nyelvkönyvet, amivel szeretném átismételni az eddig tanultakat angolból. Pár évig tanultam, kb. az alapfokig jutottam el angolból. Az lenne a kérdésem, hogyha ezzel a könyvvel végez az ember, akkor milyen nyelvkönyvet tudtok ajánlani a továbbiakra, főleg önálló nyelvtanulásra gondolok. Annyi könyv létezik a piacon, hogy nem tudom pontosan melyik lenne a megfelelő arra, hogy továbbfejlesszem a tudásomat önállóan. A választ előre is köszönöm!