Privát üzenetet felugró ablak jelez (hacsak nem tiltottad le), de jobbra fenn az értesitő szó mögött is megjelenik a kapott privik száma (a 0-t nem irja kiÉn nem nagyon boldogulok...
Hol látom pl. ha üzenetet kapok?
Ha pedig egy- egy téged érdeklő támában vársz választ, akkor vagy megnézed az adott témát, vagy beállitod a témakövetést ("Téma lehetőségei" - feliratkozás ) és e-mailt küld a rendszer.