Problémád van a fórum kezelésével? Írd ide...

Amit megadtal arra az emailre megy az osszes bejelolt ertesites.
Adjal meg privibe masik emilt atallitom es meglassuk megkapod-e.
Spamba se erkezik?
Kozpontilag van beallitva majd nem minden csak az nincs amit te magad a profil oldaladon bejelolsz.
 
Amit megadtal arra az emailre megy az osszes bejelolt ertesites.
Adjal meg privibe masik emilt atallitom es meglassuk megkapod-e.
Spamba se erkezik?
Kozpontilag van beallitva majd nem minden csak az nincs amit te magad a profil oldaladon bejelolsz.
Előre vivő dolgok
Megnézte hová, milyen mél címre megy ténylegesen(ez fontos)
Ötlet: a privátban másik e-mail(nem rossz mert lehet különbség általam rögzített és admin által rögzített között)
A spam már nem jó ötlet,hisz előzményekben megírtam: Nincs spamban
 
Utoljára módosítva:
Kedves Adminisztrátorok! Segítségetket kérném,hogy juthatok az ebook könyvek olvasásához.Köszönöm a választ
 
kerdes mikor fel kivanok kepet toltaeni
ez jon;
Csak semmi pánik
The uploaded file is too large for the server to process. (tudom hogy erted nem neked forditom)
A feltöltött fájl túl nagy ahhoz, hogy a kiszolgáló feldolgozhassa.
namarmost gondoltam szabalyozzatok a meretet
kiprobaltam kicsikeppel arra is ez a hibauzenet jon

so kerdes miert ??

(most lattam egy masik topicban hogy nem vagyok egyedul )
 
kerdes mikor fel kivanok kepet toltaeni
ez jon;
Csak semmi pánik
The uploaded file is too large for the server to process. (tudom hogy erted nem neked forditom)
A feltöltött fájl túl nagy ahhoz, hogy a kiszolgáló feldolgozhassa.
namarmost gondoltam szabalyozzatok a meretet
kiprobaltam kicsikeppel arra is ez a hibauzenet jon

so kerdes miert ??
Sajnos a 2 MB feletti fájlokat nem engedi a rendszer.
Lehet, hogy a merevlemez kezd telítődni, de ezt csak admin joggal lehet ellenőrizni, úgyhogy a webmester értesítve lett.
Remélhetőleg hamar reagál.
 
Sajnos a 2 MB feletti fájlokat nem engedi a rendszer.
Lehet, hogy a merevlemez kezd telítődni, de ezt csak admin joggal lehet ellenőrizni, úgyhogy a webmester értesítve lett.
Remélhetőleg hamar reagál.
ertem en DE a kicsiket sem engedi kiprobaltam
jocifiu megint elbabralt valamit ( kar ennyire lekakalja )
 
ertem en DE a kicsiket sem engedi kiprobaltam
jocifiu megint elbabralt valamit ( kar ennyire lekakalja )
Mindenesetre türelmet és megértést kérünk.
(Lehet valamelyik frissítés nem egészen tetszik a szervernek.)
 
Jó ideje ha a profil oldalamat akarom megnézni
Felugrik egy ilyen
A válaszom: Mégse
Mert nem kell hogy adatokat küldjön máshová
adatok.JPG
Kérdésem:
  1. mi ez?
  2. más is lát ilyet igen vagy nem?
 
Jó ideje ha a profil oldalamat akarom megnézni
Felugrik egy ilyen
A válaszom: Mégse
Mert nem kell hogy adatokat küldjön máshová

Kérdésem:

  1. mi ez?
    más is lát ilyet igen vagy nem?
Valószínűleg régebbi verziójú böngészőt használsz és valami sütikeveredés lehet a háttérben.
Vagy meg van nyitva a CH-val egyidőben agy zeol.hu-s ablak is.
 
Valószínűleg régebbi verziójú böngészőt használsz és valami sütikeveredés lehet a háttérben.
Vagy meg van nyitva a CH-val egyidőben agy zeol.hu-s ablak is.
Nem is létezik "zeol.hu"'
létezik: zaol.hu
És igen nagyítva látszik ez ténylegesen a zaol.hu-ra küldene
Én se láttam először, te is szemüvegért kell menj;)

De különben nincs megnyitva semmi hasonló
Inkább az lenne a lényeg miként szüntethetem meg.
Ha már ez nem a CH felugrója
(erre persze nem tértél ki)
igen vagy nem is kimaradt
-------------
Én valami jelszó lopónak sejtettem
Ha beírod az itteni nevet és jelszót
Elküldi oda forrás megnevezéssel
Máris lopták a CH belépési adatokat
 

Csatolások

  • adatok.JPG
    adatok.JPG
    60.8 KB · Olvasás: 1
  • zaol.JPG
    zaol.JPG
    26.5 KB · Olvasás: 1
Utoljára módosítva:
Nem is létezik "zeol.hu"'
létezik: zaol.hu
És igen nagyítva látszik ez ténylegesen a zaol.hu-ra küldene
Én se láttam először, te is szemüvegért kell menj;)

De különben nincs megnyitva semmi hasonló
Inkább az lenne a lényeg miként szüntethetem meg.
Ha már ez nem a CH felugrója
(erre persze nem tértél ki)
igen vagy nem is kimaradt
-------------
Én valami jelszó lopónak sejtettem
Ha beírod az itteni nevet és jelszót
Elküldi oda forrás megnevezéssel
Máris lopták a CH belépési adatokat
Javaslom menj be a böngésződ spec. beállítások-ba és keresd meg a zaol.hu-st és töröld.
Ez felugró tuti nem a CH-hoz tartozik.
 
Javaslom menj be a böngésződ spec. beállítások-ba és keresd meg a zaol.hu-st és töröld.
Ez felugró tuti nem a CH-hoz tartozik.
A Tuti részt köszönöm
Amazzal bajom van
Firefoxban nem találom a spec beállításokon
5 fül van egyikben sincsen olyan amire gondolhatsz hogy azon belül lehetne
De hát innen már nem fórum segítség hanem Firefox
Mással nem próbálhatom mert
Chrome böngészőm egyáltalán nem működik a CH-n
 
Oldal tetejére