Problémád van a fórum kezelésével? Írd ide...

Te beszelsz itt ossze vissza mindent a google tapogat minket ami nem zavar minket ez a tapizas, teged meg a vasorrubaba tapogason.
Page Rank ugyan mi koze az emailhez? felhasznalot ez miert is erdekli? eszembe nem jut ha elmegyek egy oldalra a Page rankjet megnezni.....hacsak nem rank fobias lennek.
A Ch- van egy fejlett privatemail lehetoseg barki hasznalhatja aki tagja a Ch nak.
Minket nem erdekel az emailje senkinek mert nem kuldunk sem csoportos sem maganyos emaileket.
Kevered kavarod a dolgokat a Ch-n privi kuldes korlatozott pont azert hogy meg veletlenul se gondoljal arra ,hogy itt barkit lehet zavarni keretlen privikkel.

Ő pont arra panaszkodik a gmail nem jön a face meg özönnel
Ram gondoltal ,hogy panaszkodok? nem panaszkodok hanem kimondottan orulok, ha a facerol is jonnek sokan hozzank, sot elarulom neked van a Canadahun nak es nekem is kulon face oldalunk ahol meg hirdetem is a CH-t. raadasul ossze is van kotve egy regisztraioval a Ch es a Face a Twitter stb oldallal amitol interaktiv az egyik legfejlettebb oldal a Ch.

Döntsd el végre küld e a CH e-mail értesítőket feliratkozásról vagy nem?
Kaptal ilyent vagy nem?
 
Page Rank ugyan mi koze az emailhez? felhasznalot ez miert is erdekli? eszembe nem jut ha elmegyek egy oldalra a Page rankjet megnezni.....hacsak nem rank fobias lennek.
A Page Rank csak azért került szóba mert Flamingo szóba hozta
És én is pont a válaszomban amit te itt kiragadtál azt írtam: Annak nincs köze a levelezéshez
Bár a pagerankja szerint a CH az előkelő 5-t kapta (a maximális 10-ből amelyet csak a Youtube, Microsoft,.. kap meg legfeljebb), de nem hinném, hogy érdekelné a CH a Google-t.
Robot Google pedig tapogat és ezt Melitta is tudja
És a tapogatása közben elhelyezhet algoritmust ami elrontja a levelezőt.
Ezért már perelték a Googlet
Nos szeretném ha A logikailag elég jó,nagyon magas szinten álló tisztelem becsülöm is ezért, Flamingo kezelné ezt a levelező ügyet.
műszaki ügyben nyelvelni nem elég
 
Utoljára módosítva:
...
...
Itt ez:: #4623
Ő pont arra panaszkodik a gmail nem jön a face meg özönnel

Talán jobb lett volna ha korábban jelzem, a hiba jelentése után kb. 8-10 nappal már ismét megérkezett az e-mail értesítés a privát üzenetekről. És azóta is megkapom! (A face-özön pedig megoldódott a túl aktív ismerős 'bejegyzés értesítés'-ének kikapcsolásával.)
 
Sziasztok!

Utánaolvastam az állandó tagság elérésének. Már megkaptam, majd megint csak tag vagyok. Nem találtam erre magyarázatot.
Reg: 2018.12.22
Üzenetek: 27

Köszi a segítséget!
 
Talán jobb lett volna ha korábban jelzem, a hiba jelentése után kb. 8-10 nappal már ismét megérkezett az e-mail értesítés a privát üzenetekről. És azóta is megkapom! (A face-özön pedig megoldódott a túl aktív ismerős 'bejegyzés értesítés'-ének kikapcsolásával.)
Mindjárt megkereslek privátban mert érdekel mi rörtént és hogyan
 
Sziasztok!

Utánaolvastam az állandó tagság elérésének. Már megkaptam, majd megint csak tag vagyok. Nem találtam erre magyarázatot.
Reg: 2018.12.22
Üzenetek: 27

Köszi a segítséget!
Jelzem az admin felé.
Akkor minősül vissza egy tag státusza, ha pl törlik a szabálytalan üzeneteit és így 20 alá csökken a hsz-ei száma. (Nálad 20 felett van, tehát nem ez a gond.)
Volt a tegnapi napon egy szoftverfrissítés, ami a kereső használatában gondot okozott. A webmester vizsgálja azt is.
 
Én senkire nem tolok semmit.
Azt írtam, hogy a legtöbb ingyenes levelezőrendszer a spam szűrőjét úgy állítja be, hogy az kidobja a CH levelét.
Valamint azt, hogy nem tartom XXI. sz.-i szolgáltatónak azt, aki fizetős létére még spam-ot sem szűr.
Amit nem említettem, de tény, hogy akinek gmail-os címe van az nem panaszkodott idáig, hogy nem kap levelet a CH-tól.
Valamint azt sem említettem, hogy a Windows fejlesztése is okoz sok esetben problémát.
Jó soká lett válasz de tudom mit írtam a probléma fennáll.
Az én levelezőm nem ingyenes.
És az hogy nem akar spamot szűrni az azért jó mert a CH leveleit se dobja spamra
A spam szűrést a thundenbird levelező kliensben én állítom be.
És az nem bonyolult mert mint írtam lehet
Olyat a szolgáltató levélszűrőjének elfogadása
Itt van sablon spamszűrő
Ebből következik:
A szolgáltató igazat mondott:alapból nem szűrnek spamot de be és kikapcsolhatom
És ekkor működik a sablon spamszűrő
A thundenbird most az alábbi 5 sablonszűrő típust kínál fel használatra
  1. bogofilter
  2. Dspam
  3. POPfile
  4. SpamAssassin
  5. SpamPal
És ezt nem muszáj bekapcsolnom egyiket sem és ekkor az alapest van
Nincsen spam szűrés
Tehát a CH leveleinek simán itt kell lenniük.
De nincs

Tehát másutt veszik el
A gyanú a Google-ra terelődik
Miért?

Mert ingyenes ide ingyenes oda te beszéltél az ingyenesek spamjairól
Az ingyenes Google.com és az ingyenes google.hu
Mindkettőre befutnak a CH levelei
Semmi más levelezőre nem.
Lészen az fizetős vagy ingyenes
van egy ötletem de itt nem mondhatom heves mundér tiltakozást váltana ki
 
Olyan gondom van, hogy pl. a dallamról-dallamra (kotta-akkord, dal-szöveg) oldalon ha hivatkoznak linkkel el korábban feltett kottára, a linket nem tudom megnyitni, hiba üzenet jelenik meg. (Tehát semmilyen élő link nem jelenik meg!) Nem tudom ilyenkor mi a teendőm! Kérlek segits! Hálásan köszönöm a közremüködésed!
Pl:
https://www.canadahun.com/temak/kotta-dalszöveg-akkord-topic.53233/page-155#post-4475847
Szia!
Az általad belinkelt 155. oldalon minden csatolás működik, letölthető. Előző feltöltésre nem találtam hivatkozást.
 
Szia!
Az általad belinkelt 155. oldalon minden csatolás működik, letölthető. Előző feltöltésre nem találtam hivatkozást.
Kedves Beka Holt!
"verácskám"-nak az egyedi problémája, hogy egyébként másoknak működő linkeket nem tud megnyitni.
Nekem úgy tűnik, mintha valamilyen jogosultsági probléma lenne. Mintha ilyenkor a rendszer nem ismerné fel a hozzáférési jogosultságát, és hibát jelez, hibára fut.
Régebben másoknál is előfordult hasonló eset (sőt még belépési gond is) és ha jól emlékszem, akiknél ellenőrizték a jogosultságot, visszajelezték, hogy az rendben, a hiba is ismeretlen okok miatt megszünt.
 
Kedves Beka Holt!
"verácskám"-nak az egyedi problémája, hogy egyébként másoknak működő linkeket nem tud megnyitni.
Nekem úgy tűnik, mintha valamilyen jogosultsági probléma lenne. Mintha ilyenkor a rendszer nem ismerné fel a hozzáférési jogosultságát, és hibát jelez, hibára fut.
Régebben másoknál is előfordult hasonló eset (sőt még belépési gond is) és ha jól emlékszem, akiknél ellenőrizték a jogosultságot, visszajelezték, hogy az rendben, a hiba is ismeretlen okok miatt megszünt.
Köszönöm! :)
Értem! Jelzem Melittának!
 
NAunk minden rendben van a regisztraciodba, mindenkinek sikerul megnyitni a csatolasokat akkor csak nalad lehet a gond .
Probald meg a cookikat kitorolni esetleg bongeszot cserelni.
 
Olyan gondom van, hogy pl. a dallamról-dallamra (kotta-akkord, dal-szöveg) oldalon ha hivatkoznak linkkel el korábban feltett kottára, a linket nem tudom megnyitni, hiba üzenet jelenik meg. (Tehát semmilyen élő link nem jelenik meg!) Nem tudom ilyenkor mi a teendőm! Kérlek segits! Hálásan köszönöm a közremüködésed!
Pl:
https://www.canadahun.com/temak/kotta-dalszöveg-akkord-topic.53233/page-155#post-4475847
Csak kíváncsiságból néztem meg az a link nekem sem működik azt kiabálja jelentkezzek be
Ha ez érdekes nem írtam hiába ha nem érdekes mentem tovább
 
Oldal tetejére