SZÉP NAPOT KISUNOKÁK
és kisállataik !
és kisállataik !
Váltig nem értem cathy nyűgösségén miért segítene három ötkarikás olimpia plussz egy háromkarikás ????cathy nyűgösségre van egy jobb megoldás, oldás, oldódás is,mint az alvás, de az 18-as karikás:mrgreen:
látom fel kell világosítsalak benneteket:mrgreen:
A Gondos Szülők Kézikönyve szerint ; "a sírás és a nyűgösség kezelésére. Bölcsődalok, versek és játékok a masszázs élményének fokozására " használatos. Ezek szerint Cathy-t babusgatni kell !!

