Szkeptikusok (kételkedők) topikja 2.

SZÉP NAPOT KISUNOKÁK
és kisállataik !

cathy nyűgösségre van egy jobb megoldás, oldás, oldódás is,mint az alvás, de az 18-as karikás:mrgreen:
látom fel kell világosítsalak benneteket;):mrgreen:
Váltig nem értem cathy nyűgösségén miért segítene három ötkarikás olimpia plussz egy háromkarikás ????:D:D

A Gondos Szülők Kézikönyve szerint ; "a sírás és a nyűgösség kezelésére. Bölcsődalok, versek és játékok a masszázs élményének fokozására " használatos. Ezek szerint Cathy-t babusgatni kell !! :rolleyes::rolleyes: Habár az is lehet , hogy csak most fogzik a kisunoka, és a rágcsálás is segít rajta . :mrgreen::mrgreen:
 
Szia Család szép napot kivánok Mindenkinek!kiss​

<TABLE><TBODY><TR><TD><TR vAlign=center><TD align=middle>
mosoly_nap.png
</TD></TR><TR vAlign=center><TD class=imageFont align=middle></TD></TR><TR vAlign=center><TD class=imageFont align=middle></TD></TR><TR vAlign=center><TD class=imageFont align=middle></TD></TR><TR vAlign=center><TD class=imageFont align=middle></TD></TR><TR vAlign=center><TD class=imageFont align=middle></TD></TR><TR vAlign=center><TD class=imageFont align=middle></TD></TR><TR vAlign=center><TD class=imageFont align=middle></TD></TR></TD></TBODY></TABLE>​
 
Kedves Család! Szép estét minden rokonomnak, Öcsikéknek, Nagypapáknak, Barátnémnek, Kishugoknak, Halacsnak és Kedvenceknek!

Valahogy mostanság nem olyan nehéz itt követnem a történéseket. Mi történt veletek? El vagytok foglalva nagyon, vagy ez a nagy globális pénzügyi válság viseli meg a jókedélyű társaságot?

Tudjátok-e, hogy itt csetelni is lehet, nem kell MSN, meg Skyp. Véletlenül keveredtem be az előbb egy kiforrott társaság beszélgetésébe. Nem is rossz. Jót lehet dumcsizni.:p

Ezt a zenét hallgatom mostanában, olyan szép. Igaz, hogy november 1. már elmúlt, de emlékezni sosem késő annak, akinek a mamája"már ismeri a végtelent és az idők tengerén várnak rá a csillagok".

Milyen gyönyörű videót tudna erre készíteni Bullstar, szinte látom...:00:
 
Szép jó estét!
Siriusz, szerintem mostanában mindenki dolgozik, estére pedig elfárad, épp csak jövünk megyünk... legalább is magamból kiindulva..
Tegnap speciel valamilyen virus ment át rajtam alig aludtam igy ma böjt napom volt és szerintem hamar nyugovóra térek ,mert ki kell pihennem magam.. A többieket nem tudom. A többi fórumot is alig tudom követni..
most a lányom akar innen épp kiturni..
jó éjt nektek
 
......Valahogy mostanság nem olyan nehéz itt követnem a történéseket. Mi történt veletek? El vagytok foglalva nagyon, vagy ez a nagy globális pénzügyi válság viseli meg a jókedélyű társaságot?

Tudjátok-e, hogy itt csetelni is lehet, nem kell MSN, meg Skyp. Véletlenül keveredtem be az előbb egy kiforrott társaság beszélgetésébe. Nem is rossz. Jót lehet dumcsizni.:p

Ezt a zenét hallgatom mostanában, olyan szép. Igaz, hogy november 1. már elmúlt, de emlékezni sosem késő annak, akinek a mamája"már ismeri a végtelent és az idők tengerén várnak rá a csillagok".

Milyen gyönyörű videót tudna erre készíteni Bullstar, szinte látom...:00:
Kedves Sirius köszönöm a bizalmat és ma estére igyekszem is teljesíteni vágyad egy részét, vagyis meghívlak a csillagok közé téged és mindazokat akik velőnk tartanak a teremtés titkaihoz. A zene bizony más lessz.
Talán a másik kérdésedre is tudom a választ, de azt inkább megőrizném magamban.....:rolleyes:
Beszéljenek helyettem inkább a képek .
------------------------------------------------------------------
</EMBED></OBJECT><OBJECT height=344 width=425>
&ampampampampnbsp
&ampampampampnbsp
<embed src="http://www.youtube.com/v/suxVUWWEtls&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></OBJECT>​

Nugodalmas szép jéjszakát minden tisztaszívű barátomnak !
 
Sziasztok, jó reggelt minden CSALÁDTAGNAK ÉS BARÁTNAK!




Alvás...:mrgreen: Bocsi, de nekem ez jutott az eszembe.:rolleyes::oops:


További szép napot minden CSALÁDTAGNAK ÉS BARÁTNAK!
Szia Targenor! Szia család! Hát álmos is voltam, de mint a gyerekek, nem akartam még aludni, de meg nem mondom, miért. Ma már "jobban" vagyok. :)
 
kellemes napocskát minden kedves családtagnak és betérőnek:p

cathy nyűgösségre van egy jobb megoldás, oldás, oldódás is,mint az alvás, de az 18-as karikás:mrgreen:
látom fel kell világosítsalak benneteket;):mrgreen:
Karika??? :rolleyes: Hogy lehet 18-as karikával aludni? Tessék ezt nekem elmagyarázni. Lécci. :cool:
 
SZÉP NAPOT KISUNOKÁK

és kisállataik !


Váltig nem értem cathy nyűgösségén miért segítene három ötkarikás olimpia plussz egy háromkarikás ????:D:D

A Gondos Szülők Kézikönyve szerint ; "a sírás és a nyűgösség kezelésére. Bölcsődalok, versek és játékok a masszázs élményének fokozására " használatos. Ezek szerint Cathy-t babusgatni kell !! :rolleyes::rolleyes: Habár az is lehet , hogy csak most fogzik a kisunoka, és a rágcsálás is segít rajta . :mrgreen::mrgreen:
Nagypapi! Ne már! :-D :-D
 
Kedves Család! Szép estét minden rokonomnak, Öcsikéknek, Nagypapáknak, Barátnémnek, Kishugoknak, Halacsnak és Kedvenceknek!

Valahogy mostanság nem olyan nehéz itt követnem a történéseket. Mi történt veletek? El vagytok foglalva nagyon, vagy ez a nagy globális pénzügyi válság viseli meg a jókedélyű társaságot?

Tudjátok-e, hogy itt csetelni is lehet, nem kell MSN, meg Skyp. Véletlenül keveredtem be az előbb egy kiforrott társaság beszélgetésébe. Nem is rossz. Jót lehet dumcsizni.:p

Ezt a zenét hallgatom mostanában, olyan szép. Igaz, hogy november 1. már elmúlt, de emlékezni sosem késő annak, akinek a mamája"már ismeri a végtelent és az idők tengerén várnak rá a csillagok".

Milyen gyönyörű videót tudna erre készíteni Bullstar, szinte látom...:00:
Szia SiriusB! Nem szedünk Béres cseppeket. Mindenki fáradt.
CSetelést tudom, de eddig elég kevesen voltak fenn, amikor én felnéztem, így még nem tudtam rászokni.
Szép a zene, amit feltettél!
Nekem hasonló érzéseket a Mama Leone okoz, Kovács Katival. Mindíg a nagymamám jut róla eszembe.
 
Kedves Család! Szép estét minden rokonomnak, Öcsikéknek, Nagypapáknak, Barátnémnek, Kishugoknak, Halacsnak és Kedvenceknek!

Valahogy mostanság nem olyan nehéz itt követnem a történéseket. Mi történt veletek? El vagytok foglalva nagyon, vagy ez a nagy globális pénzügyi válság viseli meg a jókedélyű társaságot?

Tudjátok-e, hogy itt csetelni is lehet, nem kell MSN, meg Skyp. Véletlenül keveredtem be az előbb egy kiforrott társaság beszélgetésébe. Nem is rossz. Jót lehet dumcsizni.:p

Ezt a zenét hallgatom mostanában, olyan szép. Igaz, hogy november 1. már elmúlt, de emlékezni sosem késő annak, akinek a mamája"már ismeri a végtelent és az idők tengerén várnak rá a csillagok".

Milyen gyönyörű videót tudna erre készíteni Bullstar, szinte látom...:00:
Szia Sirius! Meghallgattam a Mamáról szóló (mp3) dalt, nagyon tettszett.
Ha Bullpapi is meghallgatja biztos már látja is magaelőtt a kész videot amit fejben már biztos el is készített.
Erről a csett szobáról már jó régen hallottam, de nem tudtam hol kell keresnem.
Most sem tudom. Te tudod hol van ez itt a canadain?
Mindenféle válság megviseli az embereket.
Szerintem év végi hajrá van sok helyen és ez elég fárasztó tud lenni, és ha tehetik akkor inkább pihennek az emberek, hogy karácsonyig azért valahogy birják is az iramot.
A karácsonyi halvacsorán már allig birja tartani a fejét, nehogy már belefejeljen a nagy családi halászlés fazékba.
 
Szia Sirius! Meghallgattam a Mamáról szóló (mp3) dalt, nagyon tettszett.
Ha Bullpapi is meghallgatja biztos már látja is magaelőtt a kész videot amit fejben már biztos el is készített.
Erről a csett szobáról már jó régen hallottam, de nem tudtam hol kell keresnem.
Most sem tudom. Te tudod hol van ez itt a canadain?
Mindenféle válság megviseli az embereket.
Szerintem év végi hajrá van sok helyen és ez elég fárasztó tud lenni, és ha tehetik akkor inkább pihennek az emberek, hogy karácsonyig azért valahogy birják is az iramot.
A karácsonyi halvacsorán már allig birja tartani a fejét, nehogy már belefejeljen a nagy családi halászlés fazékba.
Fentről a második menüsorban a Játékok mellett van a Chat, katt, és már benn is vagy. Jösz?
 
Kedves Sirius köszönöm a bizalmat és ma estére igyekszem is teljesíteni vágyad egy részét, vagyis meghívlak a csillagok közé téged és mindazokat akik velőnk tartanak a teremtés titkaihoz. A zene bizony más lessz.
Talán a másik kérdésedre is tudom a választ, de azt inkább megőrizném magamban.....:rolleyes:
Beszéljenek helyettem inkább a képek .
Nugodalmas szép jéjszakát minden tisztaszívű barátomnak !
Kedves Bullpapi köszönöm ezt a csodálatos összeállítást, nagyon tettszik.kiss
Szép álmokat jó éjszakát Neked is és Minden Családtagnak!kiss
Álomtündér vigyázzon Rátok!kiss

fate_7.gif
 
Szép jó estét!
Siriusz, szerintem mostanában mindenki dolgozik, estére pedig elfárad, épp csak jövünk megyünk... legalább is magamból kiindulva..
Tegnap speciel valamilyen virus ment át rajtam alig aludtam igy ma böjt napom volt és szerintem hamar nyugovóra térek ,mert ki kell pihennem magam.. A többieket nem tudom. A többi fórumot is alig tudom követni..
most a lányom akar innen épp kiturni..
jó éjt nektek
Téged a géptől , mert a gép kell neki, vagy mert te kelesz neki? :-D Jobbulást! kiss
 
Sziasztok, jó reggelt minden CSALÁDTAGNAK ÉS BARÁTNAK!

cathy nyűgösségre van egy jobb megoldás, oldás, oldódás is,mint az alvás, de az 18-as karikás:mrgreen:
látom fel kell világosítsalak benneteket;):mrgreen:

Szia!
Látom elég pihent vagy, hogy mindenről AZ jut eszedbe...:rolleyes::mrgreen:;):Dkiss

Váltig nem értem cathy nyűgösségén miért segítene három ötkarikás olimpia plussz egy háromkarikás ????:D:D

Szia nagypapa!:lol:

A Gondos Szülők Kézikönyve szerint ; a sírás és a nyűgösség kezelésére. Bölcsődalok, versek és játékok a masszázs élményének fokozására " használatos.

:lol:Látom magam előtt, amint Cathy-nek bölcsődalokat éneklünk kórusban.:lol:

Ezek szerint Cathy-t babusgatni kell !! :rolleyes::rolleyes:

Az is lehet 18-as karikás "olimpia".:rolleyes:;):mrgreen:

Habár az is lehet , hogy csak most fogzik a kisunoka, és a rágcsálás is segít rajta . :mrgreen::mrgreen:

:lol:

Karika??? :rolleyes: Hogy lehet 18-as karikával aludni? Tessék ezt nekem elmagyarázni. Lécci. :cool:

Szia!kiss:lol:
Ez a "feladat" Mirjam körösztanyura vár...:rolleyes:;):mrgreen:

Szerintem év végi hajrá van sok helyen és ez elég fárasztó tud lenni, és ha tehetik akkor inkább pihennek az emberek, hogy karácsonyig azért valahogy birják is az iramot.
A karácsonyi halvacsorán már allig birja tartani a fejét, nehogy már belefejeljen a nagy családi halászlés fazékba.

Szia!kiss
Bizony-bizony.:(
A halászlét nem szeretem.:mad:

További szép napot minden CSALÁDTAGNAK ÉS BARÁTNAK!
 
Oldal tetejére