Szkeptikusok (kételkedők) topikja 2.

Nem tudom mi az az url-dolog, de én képet csatolás nélkül csak úgy tudok feltenni a CH-ra, ha az Internet Explorerrel nyitom meg azt az oldalt, ahonnan másolni akarom. Onnan aztán simán másolás aztán beillesztés. Nem lehet, hogy másik böngészőt használsz mint eddig?
Hát ugyanazt, csak a második kiadást. Ez gondolom valami frissített változata a korábbinak. Azt mondod, próbáljam meg explorerrel?
 
Nem tudom mi az az url-dolog, de én képet csatolás nélkül csak úgy tudok feltenni a CH-ra, ha az Internet Explorerrel nyitom meg azt az oldalt, ahonnan másolni akarom. Onnan aztán simán másolás aztán beillesztés. Nem lehet, hogy másik böngészőt használsz mint eddig?
"url dolog" = job kat a képre, amit fel akarok tenni az oldalra. A megnyíló menüben: tlajdonságokra kat, a megnyíló tulajdonságok ablakban a kép címét(url) kijelölöm egérrel, ctr+c és it a fórumon a hozzászólás ablak kép beilesztés ikonjára kattintok. A megnyiló kisablakba bemásolom (ctrl+v) a kép címét (url-jét) és oké. És akkor rendesen meg is jelenik a kép a hozzászolásban. Rendetlenül meg nem. :-D
 
Sirius sajnos azt írta ki hogy :Invalid File mikor a mentett cucaim között találtam egyet és ide hoztam, hogy fel rakjam:(Biztos nagyobb mint amit itt a rendszer engedne felrakni;)<TABLE class=tborder cellSpacing=1 cellPadding=6 width="100%" border=0><TBODY><TR vAlign=top><TD class=alt1>végre valami új:
Invalid File
</TD></TR><TR><TD class=panelsurround align=middle>
<FIELDSET class=fieldset><LEGEND>File feltöltése a saját gépedről</LEGEND><TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 width="100%" border=0><TBODY><TR vAlign=bottom><TD><INPUT type=hidden value=67108864 name=MAX_FILE_SIZE> </TD></TR></TBODY></TABLE></FIELDSET>​

</TD></TR></TBODY></TABLE>
 
Sirius sajnos azt írta ki hogy :Invalid File mikor a mentett cucaim között találtam egyet és ide hoztam, hogy fel rakjam:(Biztos nagyobb mint amit itt a rendszer engedne felrakni;)<TABLE class=tborder cellSpacing=1 cellPadding=6 width="100%" border=0><TBODY><TR vAlign=top><TD class=alt1>végre valami új:
Invalid File


</TD></TR><TR><TD class=panelsurround align=middle><FIELDSET class=fieldset><LEGEND>File feltöltése a saját gépedről</LEGEND><TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 width="100%" border=0><TBODY><TR vAlign=bottom><TD><INPUT type=hidden value=67108864 name=MAX_FILE_SIZE> </TD></TR></TBODY></TABLE></FIELDSET>



</TD></TR></TBODY></TABLE>
Érvénytelen fájl. A CH nem tudja kezelni. Mi a kiterjesztése a fájlnak?
Mi jön a nevében a pont után?
Nézd meg a fájl nevét.
Milyen fájlt akartál feltenni? Zentét? Képet? pps-t?
 
Érvénytelen fájl. A CH nem tudja kezelni. Mi a kiterjesztése a fájlnak?
Mi jön a nevében a pont után?
Nézd meg a fájl nevét.
Milyen fájlt akartál feltenni? Zentét? Képet? pps-t?
pps-t de nem engedi az itteni rendszer. Vagy esetleg kell még hozzá mást is tennem és nem úgy lehet felrakni mint a képeket szoktam?
 
pps-t de nem engedi az itteni rendszer. Vagy esetleg kell még hozzá mást is tennem és nem úgy lehet felrakni mint a képeket szoktam?
pps-t nem ismeri fel. Ezért kell tömörítve feltenni. Először tömörítsd a pps fájlt, ahogy írtuk, és a tömörített fájlt tedd fel. A pps topikban sem .pps fájlok vannak felrakva, ha megnézed, hanem .zip fájlok. Megnézted már?? :)
 
pps-t nem ismeri fel. Ezért kell tömörítve feltenni. Először tömörítsd a pps fájlt, ahogy írtuk, és a tömörített fájlt tedd fel. A pps topikban sem .pps fájlok vannak felrakva, ha megnézed, hanem .zip fájlok. Megnézted már?? :)
Igen azt már láttam hogy zip fájlok vannak fent.
Régen mindig pps fórumot kerestem ahová fel tudom rakni, közbe rájöttem, hogy nem úgy megy ahogy én azt egyszerüen elképzeltem.
A tömöritésnél akadok el de már cél egyenesben vagyok, vagy mégsem?
Probálkoztam a jobb egérrel is de nem egészen azt írja ki amit írtatok.
Na megyek akkor probálkozni ismét.
 
Szia család, jó reggelt!
Nagypapi mindíg kihagyja a háziállatokat a köszöntésből, úgy mint tyúkanyó. (bőg)
Nekem böngészőből Maxthonom van, kettes kiadás, és Nod-om, és avastom, és tűzfalam, amit mióta visszakapcsoltam, azóta nem küld a gépem hibaüzeneteket, amikor neten vagyok. Ja, és az apukámnak CSÉB-je van, már aki tudja, hogy ez mit jelent. :-D
Szia Család! szia Tyúkanyó!
Azt sem tudom mik ezek.. eszik-e vagy isszák?Sosem hallotttam még róluk!Ja a CSéB ről műár igen.. de az meg már nincs úgy
 
Ugye megmondtam, hogy menni fog! :p
Hát én lepödtem meg a leg jóbban.
Úgy történt hogy leírtam cetlire amit írtál: Win Zip és a többi. Nekem a Win Zip helyett az volt hogy 7 Zip és kerestem az Ad to zip fele-ét de nem volt hanem az volt hogy tömörit több változatban és már nem is tudom melyikre kattintottam és egyszercsak ki jött egy ablak és ment a zöld csik és kész is volt. Aztán kiadott még egy ablakot hogy küldi hová? és beírodott hogy a canadai oldalra valahová, ne ettől meg is ijedtem és ki is töröltem. Mint a jó gyerek vártam a férjem,hogy majd ő meg csinálja helyettem, mikor akart segíteni azt mondja itt van a tömöritett változata is. Na ettől kezdtemm igazán meglepődni mivel rájöttem, hogy egyedül sikerült a tömörités, (lehet már újra nem is tudnám)
Köszönöm a segítségeteket Sirius neked és Cathynak iskiss
 
A Zip OK, de nekem nem pps-fájl van benne. Látom más is letöltötte, talán jelentkezik és neki sikerült és a hiba bennem van.
Akkor lehet hogy nem is ppst sikeredett tömöritenem?:mrgreen:Nézelödök még a mentett dolgaim között.
Vagy ami a napokba jött pps még az e-mailemen van azt megnézem és probálom a lehetettlent.TÖMÖRITEM:)
 
Szellem-kutya_UFOval_195328.jpg


Rendezgettem az általam készített fotókat a gépemen és ezt találtam. 2007-ben készült Horvátországban egy egyszerű digitális géppel (Sony). A kutya is elég ijesztő, olyan mint egy zombi, de hogy mi lehet az a fényes karika a 3 szines pontocskával, el sem tudom képzelni. Talán valamilyen bogarak....? Nagyon szabályos a kör és senki nincs ott a közelben, aki valamilyen tárgyat tartana a kezében. :confused:
 
Rendezgettem az általam készített fotókat a gépemen és ezt találtam. 2007-ben készült Horvátországban egy egyszerű digitális géppel (Sony). A kutya is elég ijesztő, olyan mint egy zombi, de hogy mi lehet az a fényes karika a 3 szines pontocskával, el sem tudom képzelni. Talán valamilyen bogarak....? Nagyon szabályos a kör és senki nincs ott a közelben, aki valamilyen tárgyat tartana a kezében. :confused:
Hát érdekes kép az biztos, a nagyítót is előkaptam. Este készítetted?
Lehet,hogy a vakú fénye verődött vissza valamiről ami vagy müanyag vagy más olyan anyagú tárgyról amiben meg csillanhat a vakú fénye és igy tükrözödhet vissza mint a kutyuska szemeiben is
 
Oldal tetejére