Segítség kérése szeretteink és mások számára

Reggelt
Az ismerosom most irt:

Köszi szépen a segítséget! Azt mondta az anyu, hogy tegnap totál érezte, hogy valami van, mert egész nap jó volt a kedve és tele volt energiával. Ma reggel is beszéltünk, azt mondta nem fél, mert teljesen jól van és tudja is hogy miért. Érzi a sok segítséget és energiát. Ez nagyon jó ötlet volt, köszi szépen!!!

A mutetet ma delelotre halasztottak de a beteg nem fel, ez nagyon jo.
Megegyszer koszonjuk szepen.

Csumega
 
Sziasztok !
Ma találtam erre a topicra és nagyon érdekesnek találom, habár ennyi oldalt még nem volt időm végig átolvasni. Tulajdonképpen a légzőgyakorlat miatt tévedtem erre... Agyban eldöntöttem, hogy le szeretném tenni a cigit, gondoltam valami légzőgyakorlat jól jönne .
Van valakinek még valami ötlete ? Bármilyen tanácsot örömmel hallgatok ( olvasok ) :)
 
Sziasztok ujra itt vagyok.
Az imerosom anyukaja tulvan a muteten de ma este belazasodott es kerte kerjek neki energiat mert az sokat segitett neki a mutet elott es kozben.
Elore is koszonom a neveben is.
Csumega
 
Sziasztok, az én anyukám érdekében kérte Csumega a segítségeteket. Csak még egyszer szeretném én is megköszönni mindazoknak, akik segítettek. Igazán nagyon sokat számított/számít!!

Anita
 
Sziasztok !
Ma találtam erre a topicra és nagyon érdekesnek találom, habár ennyi oldalt még nem volt időm végig átolvasni. Tulajdonképpen a légzőgyakorlat miatt tévedtem erre... Agyban eldöntöttem, hogy le szeretném tenni a cigit, gondoltam valami légzőgyakorlat jól jönne .
Van valakinek még valami ötlete ? Bármilyen tanácsot örömmel hallgatok ( olvasok ) :)

Nekem olyan deja vu-m van. Nem tudom ez az üzenet volt-e már itt, így vagy volt, vagy szó-szerint megálmodtam.
Előszedem majd, a cigi letevéses dolgokat (férjemnek gyűjtögetem, hátha kell egyszer), pár nap és hozom. :)

Sziasztok, az én anyukám érdekében kérte Csumega a segítségeteket. Csak még egyszer szeretném én is megköszönni mindazoknak, akik segítettek. Igazán nagyon sokat számított/számít!!

Anita

Első pillanat óta küldöm folyamatosan. :) Megy tovább is :)
 
Drága Anamaya !

Tőlem biztos, hogy nem volt fenn ez az üzenet, mert még csak mostanában jutottam el lelkileg és agyilag, hogy valóban le akarom tenni. Talán megálmodtad vagy megérezted.
Előre is köszönöm, hogy segítesz ! Igazi angyal vagy ! :)
 
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Magánéleti válságon megyek keresztül - elvesztettem magam alól a talajt, a családom széthullani látszik.
Nem tudom hirtelen, mihez is fogjak, több napja csak ide-oda tengek-lengek, pedig intézkednem kellene.
(Remélem, hogy nem tévedek rossz ösvényre, meg tudok bocsátani az ellenfelemnek, jó példát tudok adni a gyerekeimnek és talán megbecsülést is önmagamnak.)
Rózsa vagyok Tiszaföldvárról .
Köszönöm szépen a segítségeteket.
 
Erőleves: megy neked is :)

LadyLiza: tudom, hogy te nem voltál, mert visszakerestem az üzenetek között. A szerzőről nem álmodtam csak az üzenet tartalmát olvastam álmomban. :) Sajnos attól, hogy angyal legyek még távol állok.
 
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni.
Magánéleti válságon megyek keresztül - elvesztettem magam alól a talajt, a családom széthullani látszik.
Nem tudom hirtelen, mihez is fogjak, több napja csak ide-oda tengek-lengek, pedig intézkednem kellene.
(Remélem, hogy nem tévedek rossz ösvényre, meg tudok bocsátani az ellenfelemnek, jó példát tudok adni a gyerekeimnek és talán megbecsülést is önmagamnak.)
Rózsa vagyok Tiszaföldvárról .
Köszönöm szépen a segítségeteket.
Ó, szegénykém, nagyon együtt érzek veled! Én is küldöm Neked!
 
Én is kérek most segítséget, legidősebb lányom (Gergő unokám anyukája) részére. Egy hónapja vergődünk az arcüreggyulladásával: felszúrják, nem szúrják. Tegnap kiderült, hogy ciszta van az arcüregében. :-( Ha nem okoz gondot, akkor nem bántják egyenlőre. De állítólag fel is szívódhat. Arra kérnék tőletek erőt, hogy gyógyuljon meg, ne legyen belőle semmilyen baj.
Előre is köszönöm. Persze, én is folyamatosan kezelem, de kérlek, aki tud, segítsen.
 
Drága Tyúkanyóm: megy kiss (ezekszerint ez ilyen folyadékos ciszta, és az tényleg felszívódhat, nekem is volt ilyen, és felszívódott, bár nem arcüregben volt.)
 
Erőleves: mi már priviben egyeztettünk, most remélem a többiek segítsége számodra nem csupán lelki támaszt, hanem gyakorlati segítséget is fog adni.

Tyúkanyó lányának jobbulást - tyúkapótól (és természetesen megy az nrg is).
 
Köszönöm nektek!
Anamaya, gyógyír a lelkemnek, amit írtál, megnyugtatott! kiss
Elke: kiss
Tyúkapó, megnevettetél, és az jutott eszembe, hogy ez így kicsit félreérthető, de ez nem is biztos, hogy baj nekem. :D kiss
 
Off topic

Köszönöm nektek!
...
Tyúkapó, megnevettetél, és az jutott eszembe, hogy ez így kicsit félreérthető, de ez nem is biztos, hogy baj nekem. :D kiss
Ennek duplán is örülök.
Mert jókedvre derültél és mert létezhet olyan aki feltételezheti, hogy a lakhelyeink közötti kb 300 km-t "át tudom hidalni":D:oops:
 
off topic uff:)

bocsi de köszi:lol: :lol: :lol: Tyúkanyó és Tyúkapó ezt a szívből jövő felkacagást....
 
Oldal tetejére