Textil kreatívságok

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
hóember

Még karácsony elött találtam itt ezt a szabásmintát. Most nem találom, így nem tudom, kinek köszönhetem meg. Megvarrtam még karácsony előtt az oviba dísznek, és csak most került haza fényképezésre.
Ajánlom mindenkinek, nagyon egyszerű megvarrni.

Nagyon ügyes vagy Foltoskata!:p Aranyosak a hóemberkéid:ugras:

A szabásmintájuk meg itt megtalálható: (#321)
 
00106ed1_medium.jpeg
images



Ezeket szeretném, de nem engedi. Aszongya dumcsizzak az adminnal. De kitartó vagyok, ma még megpróbálom párszor. Ha kell vkinek. :)

Szia!

Engem a középső érdekelne:D
Nekem is eltünt pár bejegyzésem, meg össze lett rakva, és így annyira nem egyértelmű, de örüljünk, hogy legalább azok megvannak...
Üdv
Henczeg
 
Sziasztok!

Keresem Carol Doak könyveit!!! Kérem ha valakinek van ossza meg velem.
1 megvan az amibe 65 blokk van. Főleg papírra varrással kapcsolatos könyveket írt.
 
Boldog szülinapot!! Nagyon szupi lett a macsek, ..és a fiad sem utolsó :) Hiába, egy kreatív anyuka profi munkái! :)
 
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon, illetve régóta tag, de nem jártam itt. Lenyűgözve nézem a munkáitokat, és köszönöm a rengeteg megosztást és hasznos ötletet.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére