Csevegős -x szemezős - barátok sokszemközt

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Jaj, ez annyira tetszik! Annyira vágynék én is már valami ilyesmire. Persze lehet, nem várni kéne, hanem élére állni. Megmondom nagyon őszintén, csak azért ódzkodom tőle, mert egyszerűen csak a közösségi létre vágynék, ahol mindenki kulturáltan félreteszi életének bizonyos meggyőződéseit, és csak az együttvanás kedvéért van együtt. De sajnos sok helyen - nem általánosságban mondom, hanem személyes rossz tapasztalat alapján - azonnal előtörnek olyan dolgok (nem mondok mást, politika), amire ilyen helyen nem vagyok kíváncsi, ezért ment el a kedvem az énekkartól is. De igaz, ha én kezdeményezek, akkor nyilván olyan helyen, ahol hasonló hozzáállást keresek és találok. Na, ezen még gondolkodom kicsit.

Bogyimami, netajánlód kapcsán kívánom elmesélni, hogy mi a jó példa arra, hogy végre vége a z iskolának, mert teljesen leállt az agyműködésem. :4: Iskola utáni héten mosogattam - ez nem kuriózum :) -, nálunk ahhoz van szivacs is, meg mosogatóruha, csúnya szóval rongy, olyan veledás valami. És amikor a végére, tehát a mosogató aljára értem, vettem észre, hogy teljesen elbambultan egy ideje a mosogatószivacsot mosogatom szépen, akkurátus mozdulatokkal, a mosogató"ronggyal". Éreztem, hogy kész, itt a vége, nincs tovább. Biztosan sok kolléganő átélte már azt az állapotot, hogy év végére leépül agyilag - aki még soha, attól elnézést kérek. És ez csak úgy tartozik ide, hogy én ettől a bolttól már nem is egyszer rendeltem, regisztrált tag vagyok. És most jön a végső döfés a saját lelkembe. A harag - kiri. Hogy júniusban rendeltem tőlük 25-ös Dublin Zweigart hímzővásznat, és egyszerűen nem emlékeztem rá. HM!!!!!!!!!!! :rolleyes: Hát nem kicsit kacagok saját magamon!
Sziasztok Lányok!
Andi, vettem én is előre becsomagolt 25-ös hímzővásznat, de méterben is, és az gazdaságosabb.
Bercelen mindig szorgos kezű asszony nép lakott,már a30-as években is volt itt hímzőkör
.Nálunk a Falunap novemberbenvan, ez nem a vidámság ünnepe, de hogy még se legyen olyan szomorkás,kitaláltuk-tam, hogy rendezzünk az amatör alkót alkotásaiból kiállítást. Nagyon sikeres volt,és azóta is megrendezzük minden éveben. Jó fej a polgármester, támogat minket.Az első kiállításon elég sok xszemes kézimunka is szerepelt, de volt olyan is aki,akkor kapott kedvett a bökögetésre.
4 éve lett újjá építve a Műv.Ház. A megnyitóra a dísz vendég az államtitkár asszony az én pipacsos xszemes kézimunkámat kapta ajándékba, és akkor jött az ötlet, hogy itt ez a szép ház, sok szép szobával, legyen benne élet is, összetombitáltam az asszony pajtásokat,és azóta szorgalmasan bökögetünk.Nem vagyunk sokan, az alap létszám 8 fő,de vannak néha betévedt vendégeink is,őket is szívesen látjuk.Nincs politika, nem beszéljük ki egymást, a pletyi is csak locsi.fecsi, de az kell.
 
Zsazsa! Az előbb kaptam egy szokásos körlevelet, amiknek 99 %-át olvasás nélkül törölni szoktam. :) Tudod, hogy küldd el még 567 ismerősödnek, és akkor irgalmatlan csodavilág köszönt rád. Nos, ez azt mondta, hogy sokszáz évenként van olyan naptári érdekesség, mint most, júliusban, hogy egy hónapban 5 péntek, 5 szombat, 5 vasárnap van. (Nem én lennék, ha gyorsan az idei évet végig ne néztem volna, hát idén tényleg ez az egyetlen, de azért évszázadokra nem mentem vissza :rolleyes:). A Feng Shui szerint, mondja a levél, ezt "pénzeszsáknak" nevezik, és ahogy a neve mutatja, arra való, amire. Nos. Izguljunk együtt!
:4: :0::``::ugras:\\m/:roll::44:://:
 
Hát izguljunk együtt!

Holnap reggel adom fel, mindjárt korán, mert később már használhatatlan leszek ettől a nagy melegtől. (Ma még böködni sem tudtam, már most is kókadozok, pedig csak 32 fok van!)
 
Sziasztok HimzőEgylet!

Bongyimami mi történt a pároddal? Jól van már?

Azt nem tudom, hogy mi a fenének császkálol másfelé, hiszen itt a legjobb nekem, és ráadásul itt senki nem bánt, és nemkérdöjelezi meg, hogy egyáltalán ember vagyok-e.

Szóval nagyon vegyes és érzelemdús napok között tengödöm.
A KisHölgy nem jól van már, 1 hete kinlódik. Rám van zizzenve rendesen, haragba van a világ minden szegletével. Gyanítom, hogy visszafertőztem, és most, h legyengült a mütét után támadott a virus.

Igen kómás voltam ma, a KisHölgy velem aludt 5 percenként felsírt, én pedig tördeltem a kezemet az ágyam szélén. Hát ez nagyon szörnyű. Amikor Apukájával éltem át ilyen kinlódos napokat éjjeleket, akkor is napjában többször belehaltam az aggodalomban.
Annyira töréken, sérülékeny ...és minden ez a cseppember, hogy szívszorongató.

Hölgyeim(!) kérdezném, hogy benne lennétek-e olyan mifenében ami támogatási lehetőséget adna talán a Ch-nak.
Most körvonalazodik ez az egész, de én bevallom rátok gondoltam, mit akik magja és szervezői tudnának lenni e támának. Hansulyozom nem kerül senkinek pénzében!!!!! Ahogy az ötlet gazdája mondja a Ch is olyan, mint a halász nem hal kell neki elsöbb, hanem háló. (Na látná mennyire pontatlanul idéztem megbillentene) Még csupán körvonalazódik ez, de akkor is szeretném tudni a véleményeteket, amit előre is köszönök.

Más: mik az e heti számok? azt látom Zsazs a e-heti feladó.

A fütésszerelő még nem zaklatott, hogy jönne felmérni:(. A szükséges kazán akciója 10-én éjfélkor lejár. Mármint a szerelő mondaná meg melyik a nekünk megfelelő.

De tegnap sikerült felmérgelnem magamat a sbarack vételen. De most végeztem a zacsiba gyömöszölésükkel. Most csak 14 kg volt.
Annyi rengeteg sok dolgom lenne, amit nekem kéne megcsinálni, de nagyrészüket más is eltudná végezni csak mani kérdése. De mint tudjuk pénz a legkevesebb :D

Na jó csapongok össze vissza, inkább megyek olvasni titeket itt a kézmüvesen. Ki sem akarom tenni innen a lábamat:D
 
Sziasztok!
Tudjátok a baj bajjal jár együtt.Vesekőre gyanakodtunk, mert három évvel ezelőtt ilyen tájt már szenvedett tőle, szegénykém. de nem, hanem a gerince, de a doki, aki műtötte szabadságon van. két ht múlva tud majd fogadni. Közben, megvizsgálták kivül belül az urólogián, és kiderült, hogy valami nincs rendben. Tegnap az endoscopián szövet mintát vettek, és ennek az eredménye kb.8 nap múlva, úgy hogy van miért izgulni, és úgye neki a jókedvű arcomat kell mutatnom .Na nem sorolom tovább.
Randa meleg van még mindig,és mi lesz még holnap., szerencsére régi tipusú házunk van, és még nem melegedtek túl a falak.
Szép estét!
Anyóka vigyázz a pici lányra!
 
Sziasztok!
Anyóka, Bogyimami mindenkinek jobbulást! Ilyenkor a legnehezebb, amikor mi is halálra izguljuk magunkat, nekünk kell erőt adni, és happynek mutatkozni. Ezt már én is átéltem, de tudjátok, hogy a pozitív gondolkodás nagyon sokat számít, ugye?!
Tegnap dél óta az ágyat nyomom. Gyorsvonat sebességgel átrobogott rajtam egy hasmenős-lázas vírus, és hát, nem érzem magam túl jól... Meg még meleg is van...
És mindehhez még a lányaim teljes intenzitáson pörögnek:)
 
Sziasztok!
Mindenkinek szívből kívánok jobbulást! Meglátjátok, fogtok még örülni, nevetni és fellélegezni! Fel a fejjel! Én most már, tegnap óta fel tudom emelni, mert a drága fiúnk tüdeje újra műkszik. Három hét kórház volt, már csak egy van vissza. És a legszomorúbb, hogy én alig tudtam vele lenni!! De a cipórágóknak kell a cipó meg a cipő is.
Azért is örömködtem a ch-nak, mert pont a legrosszabb paszban voltam , amikor ide, meg rátok találtam. :55:
Vigyázzatok magatokra meg egymásra!!
Jaj, nekem meg holnap korán reportra jön a főnököm, házhoz! Remélem, mindent el tudok majd dadogni neki és kellőképpen tudom majd képviselni az érdekeim, legalább egy részét! :))
Jó éjt Nektek! kissalma5
 
Andi,jot nevettem a mosogatos sztoridon.;)
En mar reg nem jarok "dolgozoba",de idonkent megis zokni az agyam.A multheten peldaul,mikor megszolalt az enekes-madaras oram,raszoltam,hogy "Jules,hagyd abba"(ö a kutyank):DTermeszetesen kozben himeztem,igy fel sem neztem csak "csipobol tüzeltem.":p

Jaj, ez annyira tetszik! Annyira vágynék én is már valami ilyesmire. Persze lehet, nem várni kéne, hanem élére állni. Megmondom nagyon őszintén, csak azért ódzkodom tőle, mert egyszerűen csak a közösségi létre vágynék, ahol mindenki kulturáltan félreteszi életének bizonyos meggyőződéseit, és csak az együttvanás kedvéért van együtt. De sajnos sok helyen - nem általánosságban mondom, hanem személyes rossz tapasztalat alapján - azonnal előtörnek olyan dolgok (nem mondok mást, politika), amire ilyen helyen nem vagyok kíváncsi, ezért ment el a kedvem az énekkartól is. De igaz, ha én kezdeményezek, akkor nyilván olyan helyen, ahol hasonló hozzáállást keresek és találok. Na, ezen még gondolkodom kicsit.

Bogyimami, netajánlód kapcsán kívánom elmesélni, hogy mi a jó példa arra, hogy végre vége a z iskolának, mert teljesen leállt az agyműködésem. :4: Iskola utáni héten mosogattam - ez nem kuriózum :) -, nálunk ahhoz van szivacs is, meg mosogatóruha, csúnya szóval rongy, olyan veledás valami. És amikor a végére, tehát a mosogató aljára értem, vettem észre, hogy teljesen elbambultan egy ideje a mosogatószivacsot mosogatom szépen, akkurátus mozdulatokkal, a mosogató"ronggyal". Éreztem, hogy kész, itt a vége, nincs tovább. Biztosan sok kolléganő átélte már azt az állapotot, hogy év végére leépül agyilag - aki még soha, attól elnézést kérek. És ez csak úgy tartozik ide, hogy én ettől a bolttól már nem is egyszer rendeltem, regisztrált tag vagyok. És most jön a végső döfés a saját lelkembe. A harag - kiri. Hogy júniusban rendeltem tőlük 25-ös Dublin Zweigart hímzővásznat, és egyszerűen nem emlékeztem rá. HM!!!!!!!!!!! :rolleyes: Hát nem kicsit kacagok saját magamon!
 
A betegeknek jobbulást kívánok!
Macleod, a filmet én jó néhány évvel ezelőtt láttam először, de azóta is kedvencem. Annak ellenére, hogy a könyvtől jócskán eltér, ugyanis a könyvben az írónő a férjével együtt újítja fel a villát. De hát muszáj volt változtatni, hogy izgalmasabb legyen a film. :)
A hímzőkör nálunk is működik, mi havonta egyszer találkozunk és most szombaton lesz az országos találkánk, ám azon én nem tudok részt venni, mert holnap indulunk Zánkára. Céges családi és sportnap (vagy inkább hétvége) lesz. Úgyhogy én egy csöppet sem bánom a rekkenő hőséget, a múlt heti 15 fok után nagyon jó lesz. Csak az ötórás buszon való zötykölődésen lennénk már túl. :)
A lottósorsoláshoz egy kalappal nektek!
 
Remelem jobban van mar a Kisholgyed Anyoka.Drukkolok Nektek es bogyimama druszamnak is.Nem kihagyva a drukkbol kissalma5-t es manyo-t sem.
Nem tudom mi lesz az,amiben benne lennenk-e,de reszemrol mindenben benne vagyok,ami segitseg.;)
Sziasztok HimzőEgylet!

Bongyimami mi történt a pároddal? Jól van már?

Azt nem tudom, hogy mi a fenének császkálol másfelé, hiszen itt a legjobb nekem, és ráadásul itt senki nem bánt, és nemkérdöjelezi meg, hogy egyáltalán ember vagyok-e.

Szóval nagyon vegyes és érzelemdús napok között tengödöm.
A KisHölgy nem jól van már, 1 hete kinlódik. Rám van zizzenve rendesen, haragba van a világ minden szegletével. Gyanítom, hogy visszafertőztem, és most, h legyengült a mütét után támadott a virus.

Igen kómás voltam ma, a KisHölgy velem aludt 5 percenként felsírt, én pedig tördeltem a kezemet az ágyam szélén. Hát ez nagyon szörnyű. Amikor Apukájával éltem át ilyen kinlódos napokat éjjeleket, akkor is napjában többször belehaltam az aggodalomban.
Annyira töréken, sérülékeny ...és minden ez a cseppember, hogy szívszorongató.

Hölgyeim(!) kérdezném, hogy benne lennétek-e olyan mifenében ami támogatási lehetőséget adna talán a Ch-nak.
Most körvonalazodik ez az egész, de én bevallom rátok gondoltam, mit akik magja és szervezői tudnának lenni e támának. Hansulyozom nem kerül senkinek pénzében!!!!! Ahogy az ötlet gazdája mondja a Ch is olyan, mint a halász nem hal kell neki elsöbb, hanem háló. (Na látná mennyire pontatlanul idéztem megbillentene) Még csupán körvonalazódik ez, de akkor is szeretném tudni a véleményeteket, amit előre is köszönök.

Más: mik az e heti számok? azt látom Zsazs a e-heti feladó.

A fütésszerelő még nem zaklatott, hogy jönne felmérni:(. A szükséges kazán akciója 10-én éjfélkor lejár. Mármint a szerelő mondaná meg melyik a nekünk megfelelő.

De tegnap sikerült felmérgelnem magamat a sbarack vételen. De most végeztem a zacsiba gyömöszölésükkel. Most csak 14 kg volt.
Annyi rengeteg sok dolgom lenne, amit nekem kéne megcsinálni, de nagyrészüket más is eltudná végezni csak mani kérdése. De mint tudjuk pénz a legkevesebb :D

Na jó csapongok össze vissza, inkább megyek olvasni titeket itt a kézmüvesen. Ki sem akarom tenni innen a lábamat:D
 
számtipp

Megújítottam: már csak számokat keressünk, mert a vállalkozók - köszönjük - a heteket elosztották egymás közt. A táblázat zöld mezőjében van az aktuális állás, a narancssárga a hetek "tulajdonosai", azt már nem kell figyelni.
Kérlek, előbb kattints ide, és nézd meg a táblázat állását, azután írj tippeket, úgy sokkal egyszerűbb!!!!!! Egyet mintának én beírtam.
Tehát aktuális táblázat: katt ide!


<iframe src="https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dGQtVE80SXV1c1NpSkRpaTU3ck5hUWc6MA" width="760" height="606" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Betöltés...</iframe>
 
Sziasztok Lányok,

mindenkinek jobbulást kivánok!

Mindenkinek sok erőt kívánok az elkövetkezendő napok elviseléséhez, aki teheti, menjen vizközelbe! Befőzéseket felfüggeszteni, úgyis olyan drágaság van (voltam piacon is, na nem mondok semmit!). Igyatok nagyon sok folyadékot, mert most csak az segíthet valamennyit.

Feladtam a lottót (27. hét), a számok:24, 25, 36, 65, 81

(Drága Gurukám, kérlek adminisztráld le a táblázatba!)
kiss
 
Sziasztok!

Boszi!
Köszi a leendő segitséget.


Andi!
Vesszek meg, ha megtalálom azt a fránya fonalat.
Hát igen! Lágyul az agyam, de akkor sem tudom mit kell írni megint?

Mi lenne, leministrálnád helyettem? Írok valami számokat, ha így jó? Ha nem törlöm: 4,13,21,22,63

A KisHölgy tegnap délután és este erőszakmentesen vette be az orvosságot. Igaz zsarolás azért volt a dologba. Éjszaka nem tappancsolt mellém, és nemis hallotam, hogy sírt volna. De az is igaz, hogy az ágyacskájában aludt és onnan a halj nyüszögés nem hallik el hozzám.
 
Sziasztok!
Csak gondoltam életjelet adok, én is összeszedtem egy nyavaját. :-( Először mandulagyuszi, mostanra azt hittem jól vagyok, tegnap már hőemelkedésem volt újra. Eljöttem dolgozni, vagy is dolgoztam egy nap kivételével, de ma már nagyon várom a nap végét. Bocsánat, annyi mondanivalóm lenne......most nincs hozzá energiám. Mindenkinek jó hétvégét! Anna
 
Sziasztok Lányok!
Kösznöm a jó kívánságokat, ránk fér!!

2006-ban az én alap ötletem volt az országos találkozó.Idén a fent leírtak miatt nem vertem nagy dobra a találkozót, de az itthoni bökögetős csapatommal azért összejövünk.
A gyulaiaknak vidám napot!
Nálunk egy kicsit lengedez a szellő, így olyan érzésed van, hogy nincs is olyan meleg,pedig van,de bent a lakásban még mindig kellemes.
Tegnap vettem észre, hogy van egy kettesem a lottón, és már majdnem kidobtam a szelvényemet,hogy nem is nyertem.1500 pénzt fizettek, aki a kicsit nem becsüli...holnap szorítok ezerrel!
Legyen szép napotok, kellemes hétvégétek!
 
Sziasztok!
Csak gondoltam életjelet adok, én is összeszedtem egy nyavaját. :-( Először mandulagyuszi, mostanra azt hittem jól vagyok, tegnap már hőemelkedésem volt újra. Eljöttem dolgozni, vagy is dolgoztam egy nap kivételével, de ma már nagyon várom a nap végét. Bocsánat, annyi mondanivalóm lenne......most nincs hozzá energiám. Mindenkinek jó hétvégét! Anna


Szia Anna!

Jobbulást, vigyázz magadarakiss

Ha a doki elfelejtette volna a bogyók mellé írni: mizgentyüből 3x1-t de teljes hatását csak a Ch min 1 órás jelenléttel váltja ki.
 

Csatolások

  • jobbulást 2.jpg
    jobbulást 2.jpg
    38.8 KB · Olvasás: 6
Megint alig győzök visszaolvasni :) . Minden lábadozónak jobbulást kívánok. Fel sem tudok sorolni mindenkit, és nem szeretnék bárkit is kihagyni. Úgy látszik mindenkinek van "betege", vagy ő maga beteg. Bogyimami, milyen műtéte volt párodnak? Mindannyian szorítunk az eredményért. Most elárulom 1 hónapja műtöttek porckorongsérvvel. Időm engedné, hogy itt üldögéljek, olvassalak benneteket, de inkább kevés időt töltök ülve, és hímezni is szeretnék- ez lehetetlen fekve, sétálva. Anyóka, nagyon aranyos a macis üzenet. El fogom menteni. Még egyszer jobbulást mindenkinek. Bori
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére