Jaj, Anyóka, minden jót Törpillának! Sok sok gyógypuszit küldünk Neki!
Látom, a nyarat nem csak a mi családunk tervezte kevés pihivel:
nálunk tetőcsere lesz, és a nappali azon falát kidobjuk, amelyik a kert felé totál üveg, ugyanis télen nagyon húzott lábnál a hideg. Kidobjuk az egészet, kicsit felfalazzuk, és jöhetnek az új ablakok.
A tetős meg a jövő héten kezdi a munkát. Lesz kopácsolás dögivel...
Csajokat deportálom a Mamához, legalább nekik jó legyen
napsugár, mi is könnyűszerkezetes házban lakunk, de eszembe sem jutott, hogy lehetne kandallónk is....Milyen típusú könnyűszerkezet a ti házatok?
Látom, a nyarat nem csak a mi családunk tervezte kevés pihivel:
nálunk tetőcsere lesz, és a nappali azon falát kidobjuk, amelyik a kert felé totál üveg, ugyanis télen nagyon húzott lábnál a hideg. Kidobjuk az egészet, kicsit felfalazzuk, és jöhetnek az új ablakok.
A tetős meg a jövő héten kezdi a munkát. Lesz kopácsolás dögivel...
Csajokat deportálom a Mamához, legalább nekik jó legyen
napsugár, mi is könnyűszerkezetes házban lakunk, de eszembe sem jutott, hogy lehetne kandallónk is....Milyen típusú könnyűszerkezet a ti házatok?