Üzenőfüzet: 20 hozzászólás begyűjtése - újaknak segítség

Szeretnek megosztani veletek, vélemenyem szerint egy nagyon hasznos oldalt. Én itt szoktam a fórumokon feltöltött konyvek ertekeleset elolvasni, és ezeket figyelembe véve szelektalni a könyveket, a neve:www.moly.hu
 
Nagyon jó érzéssel tölt el, ha látom egy új könyv hírdetését, magamban boldogan nyugtázom, hogy ez már a kedvenc olvasómon letöltve várja, hogy elolvassam. Hálás köszönet a feltöltőknek!!!!!!!
 
Ha belegondolok, hogy mindig azon kesergek hogy rohan az idő, hogy már majdnem eltelt az év fele, most mégis olyan lassan megy az idő....
 
Oldal tetejére