Hírek Visszalépett Joe Biden, Kamala Harrist támogatja

Az elmúlt hetekben egyre több demokrata kérte az elnököt, vonuljon vissza a versenytől.

Bejelentette visszalépését az elnökjelöltségtől Joe Biden, az Egyesült Államok elnöke az X-en (korábbi Twitter) közzétett levélben.
Mivel a hagyományok szerint az újrainduló elnököket a pártok támogatni szokták, tavaly áprlisi bejelentése után mindenki készpénznek vette, hogy Biden lesz a demokraták jelöltje. Ugyanakkor hónapok óta téma, hogy a 82. évében járó elnök, aki többször zavarodott bele nyilvános beszédeibe alkalmas-e arra, hogy még egy ciklust végigcsináljon.

A június végi elnökjelölti vita után a közvéleménykutatók egyértelműen Donald Trumpot hozták ki győztesként, ez fordulópontot jelentett a kampányban, egyre több demokrata szereplő beszélt nyíltan arról, hogy az elnöknek vissza kellene lépnie.

Az elnök korával kapcsolatos aggályok egyébként már az előző kampányban, 2020-ban is és azóta is folyamatosan előkerültek – emlékeztet a 24.hu.
Biden levelében azt írta, úgy hiszi, a párt és az ország érdeke, hogy visszalépjen, további indoklást nem fűzött a döntéshez, de előrevetítette, hogy a héten részletesebben fog beszélni róla. Mint írta, a következő hónapokban a ciklusban hátralévő elnöki feladataira koncentrál majd.

A levél elején felsorolt néhány eredményt az elmúlt évekből, például, hogy csökkentették a gyógyszerárakat, kiterjesztették a megfizethetőbb egészségügyi ellátást és olyan szimbolikusabb lépéseket is említett, mint, hogy először neveztek ki afroamerikai nőt a Legfelsőbb Bíróság tagjának. Köszönetet mondott alelnökének, Kamala Harrisnek.

1721623510077.jpeg
 
Arizonában még lehet esélye Harrisnek fordítani az eredményen, mert ott elég szűk a különbség a jelöltek között. A többi, korábban billegőnek gondolt állam masszív republikánus fölényt jelez.
267-224 az állás, és a szenátusban is republikánus többség lesz.
Danke!
Akkor Viktor ma bepálinkázhat örömében
 
Arizonában még lehet esélye Harrisnek fordítani az eredményen, mert ott elég szűk a különbség a jelöltek között. A többi, korábban billegőnek gondolt állam masszív republikánus fölényt jelez.
267-224 az állás, és a szenátusban is republikánus többség lesz.
Hát, ez már nem aktuális. 277.
Harris legfeljebb a himzést forditja meg immáron.
 
Trump Európa ellensége. Ovi és királysága itt van.
Ez kell nekünk!
Az a szervezet, amibe beléptünk és ahonnan a pénzt kapjuk, az az ellenségünk.
Az az amerikai elnök, aki kinyilvánítja, hogy neki amerika az első, másokat letoj(ik?), az a nagy barátunk.
Meg akitől bazinagy hiteleket veszünk föl, hogy az ő beruházásukat finanszírozzuk belőle (meg adunk belőle a boszniai szerbeknek, macedónoknak).
Egy lókupec a vezérünk.
Hogy a bánatba nem tört még itt ki forradalom? Hol a magyar virtus? Eb ura már nem fakó?
 
A német autógyártásnak egyenlőre harangoznak.
Hogy ez Mo-nak mennyiben jó, arra még nem tudtam rájönni.
A német autogyárak termelnek az USA-ben. Öket ott nem érintik a várható védövámok.

Europába pedig tisztességes, jó minöségü terméket kell gyártani.Olyat amit a vevö keres,nem pedig a vevö torkán letólni azt, amit nem akar. Erröl az Europai Bizottság tehet.

Ami meg a minöséget illeti: BMW épp erös szemetet készitett, amit vissza kell hivni. Az ugy nem müködik, hogy a sebességváltó hibás, meg a fékek hibásak. Hogy tervezési hiba miatt - turbófeltöltö a V6-s motor felett pl. - a BMW-k égnek mint a fáklya.
MB és VW ugyanez.

Mára autoban a "Made in Germany" szitokszó lett. Az ok a minöség beszakadása. Nem a vevö kellene, hogy tesztelje az autót.Azt a gyáraknak kell megtennie.
Lehet menni tanulni Japánba.
 
A német autogyárak termelnek az USA-ben. Öket ott nem érintik a várható védövámok.

Europába pedig tisztességes, jó minöségü terméket kell gyártani.Olyat amit a vevö keres,nem pedig a vevö torkán letólni azt, amit nem akar. Erröl az Europai Bizottság tehet.

Ami meg a minöséget illeti: BMW épp erös szemetet készitett, amit vissza kell hivni. Az ugy nem müködik, hogy a sebességváltó hibás, meg a fékek hibásak. Hogy tervezési hiba miatt - turbófeltöltö a V6-s motor felett pl. - a BMW-k égnek mint a fáklya.
MB és VW ugyanez.

Mára autoban a "Made in Germany" szitokszó lett. Az ok a minöség beszakadása. Nem a vevö kellene, hogy tesztelje az autót.Azt a gyáraknak kell megtennie.
Lehet menni tanulni Japánba.
8 éves a Fordom, annyira nagyon azért nem szar, mert eddig még aksit sem kellett benne cserélni.
 
Nem Trump Europa ellensége. Ö egyszerüen üzletet akar. Nincs ingyen vacsora.

Europa mai vezetése Europa maga ellensége - igaz erös neoliberális keleti parti távvezérléssel.
Trump izolációs politikát fog gyakorolni, aminek a jó termékek mellett is Európa issza meg a levét.
A svájciak, már kiszámolták, hogy az elmúlt 8 év alatt rendszeresen emelkedő ami exportjuknak befellegzett.
Pedig a svájci termékek minősége vitathatatlan.
 
Trump izolációs politikát fog gyakorolni, aminek a jó termékek mellett is Európa issza meg a levét.
A svájciak, már kiszámolták, hogy az elmúlt 8 év alatt rendszeresen emelkedő ami exportjuknak befellegzett.
Pedig a Svájc termékek minősége vitathatatlan.
Trump nem hallott még a gazdasági semlegességről? Hát nem okította ki a cimborája?
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,241
Üzenet
5,063,479
Tagok
631,140
Legújabb tagunk
Morci cica
Oldal tetejére