Beszelgeto topic

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Végül is kezdheti újból, ha törlik a beírásait.
De különben is - miből gondolja, hogy szívesen fogadjuk,ha ilyeneket csinál? :(
 
Egy napon felébredtem, és észrevettem, hogy hiányzik. Ez a legnyomorultabb érzés. Mikor hiányzik valaki. Körülnézel, nem érted. Kinyújtod a kezed, egy pohár vizet keresel tétova mozdulattal, egy könyvet. Minden a helyén van az életedben, a tárgyak, a személyek, a megszokott időbeosztás, a világhoz való viszonyod nem változott. Csak éppen hiányzik valami. (Márai Sándor)
Ez a kedvencem...
 
Nem veszed észre,hogy itt rajtad kivül mindenki normálisan viselkedik?Moderátornak jelentve.Sorsod megpecsételve.
 
Hihetetlen,hogy micsoda pofátlan emberek vannak.Idejön szemétkedni.annyi esze nincs,hogy valamit adjon is.Csak letölteni az megy az ilyeneknek.
 
Hihetetlen,hogy micsoda pofátlan emberek vannak.Idejön szemétkedni.annyi esze nincs,hogy valamit adjon is.Csak letölteni az megy az ilyeneknek.

Valahol olvastam, hogy van már pedig egy olyan topic, ahol gyorsan össze lehet hozni a 20 hsz-t, nem tudom, miért okoz az örömet, ha belerondítanak inkább olyan topicokba, ahol nemkívánatosak (de akkor még szépen is fejeztem ki magam)
 
Szép jó estét! Namármost én is új vagyok itt, majd én is írok 20-at de nyilván nem így és nem is ilyen módon, elősször is bemutatkozom, Szebi vagyok. :D Pestről írok, nem tudom mit is írjak, legyen elég egyelőre annyi, hogy érdekel az irodalom, történelem zene és a politika, nagyjából ennyi kezdetnek rólam. :)
 
Szép jó estét! Namármost én is új vagyok itt, majd én is írok 20-at de nyilván nem így és nem is ilyen módon, elősször is bemutatkozom, Szebi vagyok. :D Pestről írok, nem tudom mit is írjak, legyen elég egyelőre annyi, hogy érdekel az irodalom, történelem zene és a politika, nagyjából ennyi kezdetnek rólam. :)

Szia.Légy üdvözölve.:pRemélem sok szép ,,évet ,,töltesz el itt köztünk.:pSok jó ember van itt.:p
 
Hát azt én is remélem, érdekes kis fórumnak tűnik ez, meg igazából jó lehet összeismerkedni a világ más-más pontjain élő magyarokkal. Az a legborzasztóbb az egészbe, hogy bárhol él a magyar, egyszerűen szerencsétlen. Itthon élek, Pesten, de szerencsétlenek vagyunk mert itt képtelenség élni, minden megvonnak, megalázzák a magyart a saját hazájában.... na de ha külföldre mennénk tán jobb lenne? Elűzve, menekülve távol a hazától... áhh, borzasztó lenne, mindig visszavágynék, nem tudnám elhagyni. Olyan '56-os érzése van ilyenkor az embernek. :D Na de nem is panaszkodni jöttem ide, beszélgetni ilyesmik. :) Elbattyogok most fürdeni aztán még böngészek itt később. :)
 
Hogy hol lakom?

Budapesten lakom. 18 éves a fiam, a lányom 13 éves. 36 éves vagyok, a párom 40. Sok mindennel szeretek foglalkozni. Most épp költözés előtt állunk, folyamatosan zizeghetek, már a családomnak elege van belőlem.
 
Sziasztok:)
Ma regisztráltam:)
Nem a letöltések miatt vagyok itt, egy kedves barátom ajánlotta az oldalt:)
Eddig nagyon tetszik:)
 
Kedves Kijuma!
Érezd magad jól közöttünk, a kedves barátod bizonyára jól tudta, miért ajánlja neked ezt az oldalt! :D:D:D
kissAlberth
 
Az, csak ezután lesz, most kezdtem el ablakot mosni....:D:D:D

Igen, látjuk - no, de esőben???
nevet.gif



ablak.jpg
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére