Asszociációs szólánc.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
óramutató

Én köszönöm! De az -sz-t és -ny-t el szokták fogadni...Így akkor tudom, Te másképpen értelmezed.....Semmi gond!!!Tartom ehhez magam!
 
Nemrég láttam, egy természet filmet Robin Williamsel, a delfinek életéről , komunikációjukról szólt.De nemcsak a befogott állatokról, hanem kint az óceánban.Nagyon érdekes volt.Én is szeretnék delfinekkel úszkálni.

harmónia
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére