Kézilabda

opel

Állandó Tag
Állandó Tag
A Győri női csapat is nagyon jól játszott ma a BL csoportmérkőzésen,norvég csapatot győzött le.

Állandó Tag
Láttam a Győri meccset szuper volt. Remélem a két lánynak nem lett komoly baja.

Nagyon laza, két külön súlycsoport.
Kedvencemnek, Madai Petrának jól ment. Ez a lényeg!

bogi1978

Állandó Tag
Állandó Tag
Nem semmik a magyar lányok. remélem ebből a lelkesedésből marad nekik a végsőkre is, és esetleg egy magyar-magyar döntő sem lenne rossz.

bogi1978

Sajnos kettő vereség,de a harmadik az a csoda!!!Végre ilyen is előfordulhat egy magyar csapattal világversenyen!!!Fantasztikus nagy mérkőzés volt,főleg az utolsó 4-5 perc!!!!Voltak nagyon jó teljesítmények és gyengébbek is!!

a németországi világbajnokságon!
A Skaliczky-csapat jobban nem kezdhetett volna!
Értesített Krojf koma.

bogi1978

Állandó Tag
Állandó Tag
Hát igen. Legalább a férfiak nyertek. Jó meccs volt igaz a végén nagyon kellett a szuper kapus teljesítmény. reméljük ma este is nyernek a fiúk.
Hajrá Magyarok!

kézilabdás

Állandó Tag
Állandó Tag
Ma este ismét győzelem a VB-én,valamivel könnyebb volt mint tegnap!Jók a magyarok :Diaz,Nenad ,bár nem csak ők.Ez nem irónia ,csak megjegyeztem.

T

Táltos

Vendég
Nehezebb ellenfél lesz Korea, vagy Oroszország, De aki tovább akar jutni, annak győzni kell!
Fel a győzelemre hát!

bogi1978

Állandó Tag
Állandó Tag
Jó meccs volt szerintem is. Remélem tovább is így "menetelnek" előre a fiúk. Remélem nem a cél előtt buknak el,mint a lányok az olimpián.