Hírek Magyar Péter

Másfél perc után otthagyta az ATV stúdióját Magyar Péter.​

Magyar Péter több alkalommal kifogásolta, hogy az ATV nem ad neki elég megjelenési lehetőséget. Ma az Egyenes Beszéd című műsorban szembesítették az eddigi meghívásokkal, mire kivonult a stúdióból.


Hétfő este az ATV Egyenes Beszéd című műsorának a vendége volt Magyar Péter. A TISZA Párt alelnöke múlt pénteken is szerepelt a műsorban, ahol kifogásolta, hogy keveset hívta a csatorna kampány a során.
Aztán vasárnap, a választási eredményváró rendezvénye utáni sajtótájékoztatóján ismét kritizálta az ATV-t, a szennylapok közé sorolva a csatornát.
Ilyen előzmények után ült be a stúdióba, az interjú elején pedig Rónai Egon műsorvezető átnyújtott neki egy mappát, amiben összesítve voltak Magyar ATV-s meghívásai, szereplései. „Ezek nagyon szép számok, azt gondolom. Hetedszer van itt élő adásban, 51 nap volt a kampány kezdete óta, 51 híradó” – sorolta Rónai Egon, mire Magyar Péter azt felelte, hogy március 28. és május 3. között egyetlen egyszer sem hívták ide be élő adásba.
A műsorvezető ezt cáfolta, mire Magyar ismét a csatorna tulajdonosát kezdte emlegetni, majd levette a mikrofonját és kivonult a stúdióból.
Megmutatjuk a dokumentációt – amit Magyar is megkapott – arról, hogy hány alkalommal hívta az ATV a politikust a kampányidőszakban:

Magyar Péter meghívása az Egyenes Beszédbe:

Első meghívás, sms: Március 1. (Válasz nem jött)
Március 6. újabb sms. (Közben több telefonhívás)
Március 7. újabb SMS Vona–Magyar vita szervezés vállalja, vagy nem?
Március 8. vita sms egyeztetés, mikor lenne jó?
Március 17. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe
Március 19. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe ezt mondta le, a tüntetés miatt
Március 21. SMS meghívás az Egyenes Beszédbe – elfogadta, de lemondás nélkül tüntetést szervezett
Március 26-án sms-ben rákérdezett Szöllősi Györgyi, hogy akkor jön-e vagy sem, mert bár elvállalta, nem mondta le és nem reagált semmilyen megkeresésre.
Március 27. meghívás előre májusra, az anyák napi tüntetés után

Április 18. Magyar Mártont hívtuk, mert szólt, hogy Ő intézi a sajtóját, innentől vele egyeztetett Szöllősi Györgyi telefonon és sms-ben. Jeleztük, ha Magyar Péter nem tud jönni, akkor az EP-listán szereplő jelölteket is várjuk.
Április 19. újabb sms: jönnek-e az EP-listáról, mert nem kaptunk választ.
Május. 2. sms: Magyar Péter meghívása újra, emlékeztető sms.
Május 9. sms Magyar Péter meghívása
Közben többször beszélt Szöllősi Györgyi telefonon Magyar Mártonnal, hogy küldjön bárkit a listáról. Mivel ez nem történt meg, közvetlenül felhívtuk Tarr Zoltánt, a lista 3. helyezettjét. Ő végül bejött Május 8-án.
Az utolsó meghívások Seprenyi Anitának mentek, mert Ő lett a sajtósa, csak telefonon beszélt vele Szöllősi Györgyi. Május 15 után többször is.
Március 13-án, Április 8-án volt Szöllősi Györgyinél, május 31-én Rónai Egonnál. Június 7-én újra Szöllősi Györgyinél.
Magyar Péter meghívása a Startba:

Vogyerák Anikó, a Start főszerkesztője is többször próbálta behívni a műsorba Magyar Pétert.
Május 3-án Magyar Mártont hívta telefonon ez ügyben
Május 21-én szintén Magyar Mártonon keresztül próbálták behívni a műsorba
Május 21-én Seprenyi Anitát is kereste Vogyerák Anikó
Május 28-án szintén Seprenyi Anitát kereste a Start szerkesztősége
Május 31-én Ámon Henriette-t is kereste Vogyerák Anikó Magyar Péter szereplésével kapcsolatban
A megkeresésekre nem érkezett sem megerősítő, sem elutasító válasz.

Azt is megmutatjuk, hogy hányszor szerepelt a csatorna különböző műsoraiban:
- március 13. Egyenes Beszéd
- március 19. ATV Start
- április 8. Egyenes Beszéd
- május 26. Heti Napló Sváby Andrással
- május 31. Egyenes Beszéd
- június 7. Egyenes Beszéd
- június 10. Egyenes Beszéd

Magyar Péter / Tisza Párt Híradós megjelenései a kampányban (április 20-tól június 9-ig): 51 napból 51-szer, napi szinten legalább kétszer

Április

- április 20.
- április 21.
- április 22.
- április 23.
- április 24.
- április 25.
- április 26.
- április 27.
- április 28.
- április 29.
- április 30.
Május
- május 1.
- május 2.
- május 3.
- május 4.
- május 5.
- május 6.
- május 7.
- május 8.
- május 9.
- május 10.
- május 11.
- május 12.
- május 13.
- május 14.
- május 15.
- május 16.
- május 17.
- május 18.
- május 19.
- május 20.
- május 21.
- május 22.
- május 23.
- május 24.
- május 25.
- május 26.
- május 27.
- május 28.
- május 29.
- május 30.
- május 31.
Június
- június 1.
- június 2.
- június 3.
- június 4.
- június 5.
- június 6.
- június 7.
- június 8.
- június 9



1718054362959.jpeg
 
A hívei elhiszik neki, vagy nem érdekli őket,
Aztán még itt vannak a hiteles megmagyarázók és a szépredumálók.
Én elhiszem, hogy a számodra ma már egyre természetesebb ez a hozzaallas.
De leirom, én hogyan latom ezt a dolgot!
Te ugy dontottel, hogy egy masik vilagban szeretnel élni.
Felpakoltad a borondodet, aztan elmentel.
Termeszetes jogod van rá! Te kell eldontsd, hogy hol, hogyan szeretnel élni!
Tisztelet azoknak akik a magyarsag johiret viszik szet a vilagban, és munkajukkal bizonyitanak!
Megtalaltad azt amire vágytál. Utazol boldogan élsz ott amit te választottal!

En itt élek.
Nem azert mert talan nem tudtam volna én is elmenni, de nagyjabol megtalaltam itt is azt amire vágytam!
Mi is dolgozunk, és igy szeretnenk a legtobbwen elorejutni!
Én itt vagyok boldog, itt érzerm ugy hogy szamomra a legmegfelelobb.

Ami kulonbseg koztunk ugy igazan, az az, hogy nekem eszembe sem jutna leszarozni azt ami Svajcban van!
Ott is emberek élnek, jok is rosszak is, és olyan vilagot teremtettek maguknak ami nekik jo!
Nem vagyok megmagyarazo és széprefesto, hiaba is gunyolodsz ezen!
De ha nekem valam8i9 nem tetszik azon változtatni gyekszem, és nmem elfutni a vilag egy masik sarkaba és onnan dumalni mint egy pincsikutya a gazdasszonya szoknyaja mogul!%
Nem szeretem a minden szar hozzaallast!
Nem értem azt, hogy ahelyett, hogy ellátnál minket infokkal arrol, hogy ott nálatok mi a jó, mi a rossz, folyton azt szidod amit itthagytal!
Gunyolod, támadod azokat akiket Te a partvonal mellol kibickedve unalmadban elitelsz!

Megteheted persze, hiszen pont egy olyan vilagra vagytunjk, ahol a szavak kimondhatoak, de mig Te belecsoppentel ebbe, mások oldottak meg ezeket mar évizedekkel ezelott, nekunk meg kellett ezt teremteni!

Ahogy nem fogtam be a szam 1990 elott sem, ne hari de most sem fogom!
HA velemenyem van elmondom!
Ha valamit rosszul latsz - szerintem - arra fel fogom hivni a figyelmet!
 
Én elhiszem, hogy a számodra ma már egyre természetesebb ez a hozzaallas.
De leirom, én hogyan latom ezt a dolgot!
Te ugy dontottel, hogy egy masik vilagban szeretnel élni.
Felpakoltad a borondodet, aztan elmentel.
Termeszetes jogod van rá! Te kell eldontsd, hogy hol, hogyan szeretnel élni!
Tisztelet azoknak akik a magyarsag johiret viszik szet a vilagban, és munkajukkal bizonyitanak!
Megtalaltad azt amire vágytál. Utazol boldogan élsz ott amit te választottal!

En itt élek.
Nem azert mert talan nem tudtam volna én is elmenni, de nagyjabol megtalaltam itt is azt amire vágytam!
Mi is dolgozunk, és igy szeretnenk a legtobbwen elorejutni!
Én itt vagyok boldog, itt érzerm ugy hogy szamomra a legmegfelelobb.

Ami kulonbseg koztunk ugy igazan, az az, hogy nekem eszembe sem jutna leszarozni azt ami Svajcban van!
Ott is emberek élnek, jok is rosszak is, és olyan vilagot teremtettek maguknak ami nekik jo!
Nem vagyok megmagyarazo és széprefesto, hiaba is gunyolodsz ezen!
De ha nekem valam8i9 nem tetszik azon változtatni gyekszem, és nmem elfutni a vilag egy masik sarkaba és onnan dumalni mint egy pincsikutya a gazdasszonya szoknyaja mogul!%
Nem szeretem a minden szar hozzaallast!
Nem értem azt, hogy ahelyett, hogy ellátnál minket infokkal arrol, hogy ott nálatok mi a jó, mi a rossz, folyton azt szidod amit itthagytal!
Gunyolod, támadod azokat akiket Te a partvonal mellol kibickedve unalmadban elitelsz!

Megteheted persze, hiszen pont egy olyan vilagra vagytunjk, ahol a szavak kimondhatoak, de mig Te belecsoppentel ebbe, mások oldottak meg ezeket mar évizedekkel ezelott, nekunk meg kellett ezt teremteni!

Ahogy nem fogtam be a szam 1990 elott sem, ne hari de most sem fogom!
HA velemenyem van elmondom!
Ha valamit rosszul latsz - szerintem - arra fel fogom hivni a figyelmet!
Bocs hogy belepofázok, de szerintem ő nem általában és kompletten az egész országot szarozza le, hanem a jelenlegi helyzetet, közéletet, ami csakugyan szar. És úgy láttam, ő is a változásra szavaz, azaz, benne van a jobbító szándék.
Na jó, azt én se szeretem, ha valaki pl. Amerikából lenézően kioktat, pusztán csak azért, mert ő ott van, és hát ott mindenki okosabb.
 
Bocs hogy belepofázok, de szerintem ő nem általában és kompletten az egész országot szarozza le, hanem a jelenlegi helyzetet, közéletet, ami csakugyan szar. És úgy láttam, ő is a változásra szavaz, azaz, benne van a jobbító szándék.
Na jó, azt én se szeretem, ha valaki pl. Amerikából lenézően kioktat, pusztán csak azért, mert ő ott van, és hát ott mindenki okosabb.
Persze, hogy nem, de ezt egy vakhű fideszessel soha nem fogod tudni megértetni.
Nekik az Ország=Fidesz.
Ami/aki ezen kívül esik, az nincs is, az nem része a nemzetnek, az vagy kussoljon vagy takarodjon el.
 
Én elhiszem, hogy a számodra ma már egyre természetesebb ez a hozzaallas.
De leirom, én hogyan latom ezt a dolgot!
Te ugy dontottel, hogy egy masik vilagban szeretnel élni.
Felpakoltad a borondodet, aztan elmentel.
Besorozva, katonakönyvvel a zsebembe, börtönt kockáztatva szöktem át az akkori
Jugoszláviából Olaszországba. Ahogy mondják, egy ingben, egy gatyában
Termeszetes jogod van rá! Te kell eldontsd, hogy hol, hogyan szeretnel élni!
Tisztelet azoknak akik a magyarsag johiret viszik szet a vilagban, és munkajukkal bizonyitanak!
Megtalaltad azt amire vágytál. Utazol boldogan élsz ott amit te választottal!
Igazából Kádár döntötte el.
En itt élek.
Nem azert mert talan nem tudtam volna én is elmenni, de nagyjabol megtalaltam itt is azt amire vágytam!
Mi is dolgozunk, és igy szeretnenk a legtobbwen elorejutni!
Én itt vagyok boldog, itt érzerm ugy hogy szamomra a legmegfelelobb.
Őszintén örülök, hogy így van.


Ami kulonbseg koztunk ugy igazan, az az, hogy nekem eszembe sem jutna leszarozni azt ami Svajcban van! is emberek élnek, jok is rosszak is, és olyan vilagot teremtettek maguknak ami nekik jo!
Nem vagyok megmagyarazo és széprefesto, hiaba is gunyolodsz ezen!
Te nem ismered Svájcot, én nagyon is Magyarországot.
De ha nekem valam8i9 nem tetszik azon változtatni gyekszem, és nmem elfutni a vilag egy masik sarkaba és onnan dumalni mint egy pincsikutya a gazdasszonya szoknyaja mogul!%
Nem szeretem a minden szar hozzaallast!
Sokat jártam és járok haza. Anyám halála előtti 5 évben, akkor már nyugger, több mint hármat Magyarországon voltam. Orbán uralma idején.
Ismerem a korházakat, a pénzért lihegő orvosokat és nővéreket. A katasztrofális,
húgyszagú öregotthonokat. (Ismerősök segítségéve sikerült bentlakó kárpátaljai nénit alkalmaznom.)
A vitatkozásokat különböző hivatalokban.
Csányi bankjában, csak ordítozás után sikerült megtalálniuk anyám elkallódott betétkönyvének nyomait.

Nem egyedül, szerinted mint magyarországgyűlölő rovom otthon az utcákat.
Iskolás kori barátaimmal nem vesztettem el a kapcsolatot.
Vannak köztük ismert zenészek, újságírók, üzletemberek.
A régi és a mostani Szabad Európa Rádió politikai szerkesztőit.
A legendás "Fekete Doboz" egyik alapító tagja testvéri jóbarátom.


Nem értem azt, hogy ahelyett, hogy ellátnál minket infokkal arrol, hogy ott nálatok mi a jó, mi a rossz, folyton azt szidod amit itthagytal!
Kritizálom, nem szidom.
Ahogy én írnék Svájcról automatikusan összehasonlításhoz vezetne.
Nem lenne sportszerű.
A világ egyik legdemokratikusabb országa és orbán illiberális egyeduralma nem férnek meg
egy lapon.

Ha valami érdekel kérdezz. Szívesen válaszolok, ha tudok.
Gunyolod, támadod azokat akiket Te a partvonal mellol kibickedve unalmadban elitelsz!
Gunyolódásért, lekezelő fölényes beszólásokért nem jársz a szomszédba.
Megteheted persze, hiszen pont egy olyan vilagra vagytunjk, ahol a szavak kimondhatoak, de mig Te belecsoppentel ebbe, mások oldottak meg ezeket mar évizedekkel ezelott, nekunk meg kellett ezt teremteni!
Azt, hogy csak élvezője vagyok a svájciak által elért életszínvonalnak,
jobban tudom mint Te. Ott élek.
Sok külföldivel ellentétben becsülöm őket, mert ismerem a szorgalmukat a történelmüket
és tudom honnan jutottak idáig.
Ha valamit rosszul latsz - szerintem - arra fel fogom hivni a figyelmet!
Ne felejts el arra is figyelmet fordítani, amit Te rosszul látsz. ;)
 
Ne felejts el arra is figyelmet fordítani, amit Te rosszul látsz. ;)
Viszont veled ellentétben a szavaimnak rám nézve sulya van!
Egy rossz dontes a Te számodra legfeljebb bosszankodast jelent, én és még 4egy csomo ember viszont itt élunk!
Számunkra egy hibas valasztás az életunket változtathatja meg!
 
Viszont veled ellentétben a szavaimnak rám nézve sulya van!
Egy rossz dontes a Te számodra legfeljebb bosszankodast jelent, én és még 4egy csomo ember viszont itt élunk!
Számunkra egy hibas valasztás az életunket változtathatja meg!
Mert te azt tartod a "hibás választásnak", ha a jövőben nem lehetne nyakló nélkül kínai hitelekből élni, és csak addig lehetne nyújtózkodni, ameddig a takaró ér.
Számodra(számotokra?) az a "helyes választás", ha továbbra is a következő generációk jövője terhére az életed változatlan mederben folyjon tovább.
De egyszer minden jónak vége szakad!
 
Viszont veled ellentétben a szavaimnak rám nézve sulya van!
Egy rossz dontes a Te számodra legfeljebb bosszankodast jelent, én és még 4egy csomo ember viszont itt élunk!
Számunkra egy hibas valasztás az életunket változtathatja meg!
Mint nyugdíjas, privát életemet nem kell döntésekkel háborgatnom.

Viszont mint svájci állampolgár negyedévenként szavaznom kell,
az állam, a kanton, és városom ügyes bajos dolgaiban.
Izlelítő: 2025 Szeptember 28.

Àllami:
1. Ingatlanadó reformálása.
(Alkotmányos törvény, kötelező szavazás)
2. Digitális személyazonossági igazolvány bevezetése.
(Egyszer már leszavaztuk, mert privát vállaltok is a közelében voltak)

Kanton Zürich:
Energiatörvény reformálása a klímaváltozás miatt

Zürich Város:
1. A közlekedés bérlet árának felezése.
2. Autó parkolási engedélyek nyilvános épületek előtt.
3. A zajos lombfújó készülékek korlátozása.
4.Egyik egészségügyi centrum újraépítése. 92.4 millió Frank
5. Egyik lakónegyed sporttelepének renoválása. 25.66 millió Frank
6. Egyik városkerület sportközpontjának újraépítése. 373 millió Frank

Pár héttel a szavazás előtt kapunk egy borítékot a szavazó cédulákkal és az u.n. Szavazó könyvecskével.
A könyvecskében mindent a polgár szájába rágnak.

Az ilyen vagy olyan döntése esetleges következményeit.
Hogy szavaztak róla a parlamentek (Tanácsok)
Melyik párt mit ajánl és miért.

Ezt nevezik közvetlen demokráciának.
 
Pár héttel a szavazás előtt kapunk egy borítékot a szavazó cédulákkal és az u.n. Szavazó könyvecskével.
A könyvecskében mindent a polgár szájába rágnak.

Az ilyen vagy olyan döntése esetleges következményeit.
Hogy szavaztak róla a parlamentek (Tanácsok)
Melyik párt mit ajánl és miért.

Ezt nevezik közvetlen demokráciának.
Ez az, amivel Magyarországon sokan még mindig nem akarnak szembenézni.
Utánam a vízözön, de már ez sem igaz, mert víz is egyre korlátozottabb mennyiségben áll rendelkezésre a bő évtizeddel ezelőtt még IVÓVÍZ NAGYHATALOMnak tartott országban.
 
Ez az, amivel Magyarországon sokan még mindig nem akarnak szembenézni.
Utánam a vízözön, de már ez sem igaz, mert víz is egyre korlátozottabb mennyiségben áll rendelkezésre a bő évtizeddel ezelőtt még IVÓVÍZ NAGYHATALOMnak tartott országban.
Jellemző a Pató Pál mentalitásra, hogy amikor fogytán kezd lenni az ivóvíz, akkor teszünk lépéseket az öntözés fejlesztésére!
És akkor jön a duma, hogyhát nem ezt akartátok, már harminc éve könyörögtök, hogy csináljuk? Most meg nem tetszik?
Vicces lenne, ha nem lenne kedvem ríni.
 
Hehe, ezek a svejciek nem tudják, hogy a klímaváltozás csak kamu?
Hisz nyáron mindig is meleg volt.
Mese nincs, a svejciek buták...:D

Szóval az egész komplikáltabb, és évek óta megy róla a vita.

2021- ben már megszavaztunk kanton Zürichben egy szigorúbb előírást az olaj és gázfűtésekkel kapcsolatban.
Közben rájött a nép, hogy a környezetvédelem pénzbe kerül és aláírás gyűjtéssel újra szavaztatnak a törvényről.
(A 2023-as szövetségi választásokon sokat veszítettek a zöldek)

Mindenesetre a negyedünkben idén tavasszal 9 bérházban, kb ötven lakással az olajról átálltak a talajszondás fűtésre.
Úgyhogy Putyin bekaphatja...:rohog:

Az esetleges/valószínű lakbéremelésről még nem értesített bennünket a házkezelőség.
 
Mese nincs, a svejciek buták...:D

Szóval az egész komplikáltabb, és évek óta megy róla a vita.

2021- ben már megszavaztunk kanton Zürichben egy szigorúbb előírást az olaj és gázfűtésekkel kapcsolatban.
Közben rájött a nép, hogy a környezetvédelem pénzbe kerül és aláírás gyűjtéssel újra szavaztatnak a törvényről.
(A 2023-as szövetségi választásokon sokat veszítettek a zöldek)

Mindenesetre a negyedünkben idén tavasszal 9 bérházban, kb ötven lakással az olajról átálltak a talajszondás fűtésre.
Úgyhogy Putyin bekaphatja...:rohog:

Az esetleges/valószínű lakbéremelésről még nem értesített bennünket a házkezelőség.
10%-ot emelkedik most novembertől. Az elmúlt 5 évben talán ha 20 euróval emelkedett egy alkalommal, a grundsteuer miatt.
 
„Kiáltásotok üzenet. Azonban ne engedjétek, hogy a hangotok mások indulatait visszhangozza. Kiáltani akkor érdemes, ha a szó mögött ott a gondolat, ami méltó rá, hogy meghallják”
"Kedves Szatyor Fing úr!

Én nem mások indulatait visszhangzom, noha már kezdek kiöregedni a fiatalságomból.

Ami a ti tetves geci rendszeretekben telt. Úgyhogy az indulataim teljes mértékben a sajátom.

A barátaim egy része külföldre menekült, a többi pedig vergődik hónapról hónapra a kilátástalanságban. Szétbasztátok az országunkat, a lakhatási lehetőségeinket, szétkúrtátok az oktatást, szétbasztátok az egészségügyet, pedofil bűnözőket juttattatok magas pozíciókba és/vagy védtetek meg a törvényes büntetéstől, ellenünk fordítottátok a saját szüleinket és nagyszüleinket, gyűlöletet és hazugságot hintettetek mindenhol csak azért, hogy ti szarrá gazdagodjatok.

Úgyhogy elhiheted, kedves Szatyor Fing úr, hogy az indulatom teljesen a sajátom amikor azt mindom, hogy minden egyes kibaszott neres maffiózó tetvedék bassza szájba a mocskos kurva anyját.

Remélem lesz még fzggetlen ügyészségünk, rendőrségünk, bíróságunk, akik előtt egy szép napon számot kell majd adni az összelopott vagyonokról és az elkövetett bűnőkről.

Addig is:

Mocskos Fidesz!"
 
10%-ot emelkedik most novembertől. Az elmúlt 5 évben talán ha 20 euróval emelkedett egy alkalommal, a grundsteuer miatt.
Az már volt egy éven belül kétszer is a "Hypothekarische Referenzzinssatz" változása miatt.
(Ne kérdezd mi az. :D )
A mostani emelés, ha lesz, a talajszonda szerelési költségei miatt
lehetnének.
A mi házunkhoz két háromszáz méter mély lukat fúrtak a földbe, plusz a hőkicseréló szerkezetek szerelése. Ezt biztos nekünk kell fizetni.
Három hónapig ment a csörömpölés, mire a 9 házzal kész lettek.
------
Csak 5 után tudtam a balkonra kimenni. Az életem egy mártírium volt... :D

IMG_4142.jpg
 
Utoljára módosítva:
Az már volt egy éven belül kétszer is a "Hypothekarische Referenzzinssatz" változása miatt.
(Ne kérdezd mi az. :D )
A mostani emelés, ha lesz, a talajszonda szerelési költségei miatt
lehetnének.
A mi házunkhoz két háromszáz méter mély lukat fúrtak a földbe, plusz a hőkicseréló szerkezetek szerelése. Ezt biztos nekünk kell fizetni.
Három hónapig ment a csörömpölés, mire a 9 házzal kész lettek.
------
Csak 5 után tudtam a balkonra kimenni. Az életem egy mártírium volt... :D

Csatolás megtekintése 2073692
A munkával járó kellemetlenségtől eltekintve, irigyellek a zöld energiáért.
 
Az már volt egy éven belül kétszer is a "Hypothekarische Referenzzinssatz" változása miatt.
(Ne kérdezd mi az. :D )
A mostani emelés, ha lesz, a talajszonda szerelési költségei miatt
lehetnének.
A mi házunkhoz két háromszáz méter mély lukat fúrtak a földbe, plusz a hőkicseréló szerkezetek szerelése. Ezt biztos nekünk kell fizetni.
Három hónapig ment a csörömpölés, mire a 9 házzal kész lettek.
------
Csak 5 után tudtam a balkonra kimenni. Az életem egy mártírium volt... :D

Csatolás megtekintése 2073692
Nekem az idén zu Hause feelingem van.
Aligha akad olyan közmű szolgáltató, aki ne túrta volna fel végig az utcánkat.
Természetesen egymásután, még csak véletlenül sem egyszerre, hogy egy nagy közös gödröt használtak volna.
 
Nekem az idén zu Hause feelingem van.
Aligha akad olyan közmű szolgáltató, aki ne túrta volna fel végig az utcánkat.
Természetesen egymásután, még csak véletlenül sem egyszerre, hogy egy nagy közös gödröt használtak volna.
Ne is mond. Zürich 3 fontos terén is cserélik a villamos síneket.
Káosz van. Eszük azért van, mert a szabadságok idején csinálják.
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

babrafax wrote on Pacalka's profile.
Szia,

a coolcomics átvette a honosítást. A 2-6 rész folyamatosan felrakásra kerül. a 3 -dik album pár héten belül. Viszont nagy segítség lenne egy francia vagy angol nyelvű Lorna 1 -es album. Az első rész bármelyik nyelven neked nincs meg?

Üdv : Alex
berem wrote on verda's profile.
Szia

Lattam, hogy keresed a kovetkezo konyveket:

Simone de Beauvoir - A kétértelműség erkölcse
Krizmanits József - Vallási fundamentalizmus
Michael Ledeen · William Lewis - Bukás: amerikai kudarc Iránban
Firdauszí - Sáhnáme / Perzsa költők versei (Fordította: Gaál László)
Stefan Zweig - A tegnap vilaga

Ha esetleg meglesz barmelyik oszd meg velm is koszonom elore is.

berem
Diós Alexandra wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda. A Kárpátok vámpírjai sorozat hamarosan folytatódik 2027. Január 5.én jön ki a 40. Kötet Sötét Karnevál címen. Már most alig várom, hogy olvashassam :)
Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm szépen a csodás fordításokat és örömet, amit ezek a könyvek szereznek. Mindig nagyon várom az új fordításokat, főleg a z Ősi fajok sorozatát.
Mivel a rajongói fordítások új topicba lettek paterolva, mostantól itt találjátok meg az enyémeket is: https://canadahun.com/temak/rajongói-fordítások.64770/ kezdve az Ősi fajok 8,6. részével.

Statisztikák

Témák
39,235
Üzenet
5,058,685
Tagok
630,937
Legújabb tagunk
VargaDominika01
Oldal tetejére