Hírek Magyar Péter

Másfél perc után otthagyta az ATV stúdióját Magyar Péter.​

Magyar Péter több alkalommal kifogásolta, hogy az ATV nem ad neki elég megjelenési lehetőséget. Ma az Egyenes Beszéd című műsorban szembesítették az eddigi meghívásokkal, mire kivonult a stúdióból.


Hétfő este az ATV Egyenes Beszéd című műsorának a vendége volt Magyar Péter. A TISZA Párt alelnöke múlt pénteken is szerepelt a műsorban, ahol kifogásolta, hogy keveset hívta a csatorna kampány a során.
Aztán vasárnap, a választási eredményváró rendezvénye utáni sajtótájékoztatóján ismét kritizálta az ATV-t, a szennylapok közé sorolva a csatornát.
Ilyen előzmények után ült be a stúdióba, az interjú elején pedig Rónai Egon műsorvezető átnyújtott neki egy mappát, amiben összesítve voltak Magyar ATV-s meghívásai, szereplései. „Ezek nagyon szép számok, azt gondolom. Hetedszer van itt élő adásban, 51 nap volt a kampány kezdete óta, 51 híradó” – sorolta Rónai Egon, mire Magyar Péter azt felelte, hogy március 28. és május 3. között egyetlen egyszer sem hívták ide be élő adásba.
A műsorvezető ezt cáfolta, mire Magyar ismét a csatorna tulajdonosát kezdte emlegetni, majd levette a mikrofonját és kivonult a stúdióból.
Megmutatjuk a dokumentációt – amit Magyar is megkapott – arról, hogy hány alkalommal hívta az ATV a politikust a kampányidőszakban:

Magyar Péter meghívása az Egyenes Beszédbe:

Első meghívás, sms: Március 1. (Válasz nem jött)
Március 6. újabb sms. (Közben több telefonhívás)
Március 7. újabb SMS Vona–Magyar vita szervezés vállalja, vagy nem?
Március 8. vita sms egyeztetés, mikor lenne jó?
Március 17. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe
Március 19. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe ezt mondta le, a tüntetés miatt
Március 21. SMS meghívás az Egyenes Beszédbe – elfogadta, de lemondás nélkül tüntetést szervezett
Március 26-án sms-ben rákérdezett Szöllősi Györgyi, hogy akkor jön-e vagy sem, mert bár elvállalta, nem mondta le és nem reagált semmilyen megkeresésre.
Március 27. meghívás előre májusra, az anyák napi tüntetés után

Április 18. Magyar Mártont hívtuk, mert szólt, hogy Ő intézi a sajtóját, innentől vele egyeztetett Szöllősi Györgyi telefonon és sms-ben. Jeleztük, ha Magyar Péter nem tud jönni, akkor az EP-listán szereplő jelölteket is várjuk.
Április 19. újabb sms: jönnek-e az EP-listáról, mert nem kaptunk választ.
Május. 2. sms: Magyar Péter meghívása újra, emlékeztető sms.
Május 9. sms Magyar Péter meghívása
Közben többször beszélt Szöllősi Györgyi telefonon Magyar Mártonnal, hogy küldjön bárkit a listáról. Mivel ez nem történt meg, közvetlenül felhívtuk Tarr Zoltánt, a lista 3. helyezettjét. Ő végül bejött Május 8-án.
Az utolsó meghívások Seprenyi Anitának mentek, mert Ő lett a sajtósa, csak telefonon beszélt vele Szöllősi Györgyi. Május 15 után többször is.
Március 13-án, Április 8-án volt Szöllősi Györgyinél, május 31-én Rónai Egonnál. Június 7-én újra Szöllősi Györgyinél.
Magyar Péter meghívása a Startba:

Vogyerák Anikó, a Start főszerkesztője is többször próbálta behívni a műsorba Magyar Pétert.
Május 3-án Magyar Mártont hívta telefonon ez ügyben
Május 21-én szintén Magyar Mártonon keresztül próbálták behívni a műsorba
Május 21-én Seprenyi Anitát is kereste Vogyerák Anikó
Május 28-án szintén Seprenyi Anitát kereste a Start szerkesztősége
Május 31-én Ámon Henriette-t is kereste Vogyerák Anikó Magyar Péter szereplésével kapcsolatban
A megkeresésekre nem érkezett sem megerősítő, sem elutasító válasz.

Azt is megmutatjuk, hogy hányszor szerepelt a csatorna különböző műsoraiban:
- március 13. Egyenes Beszéd
- március 19. ATV Start
- április 8. Egyenes Beszéd
- május 26. Heti Napló Sváby Andrással
- május 31. Egyenes Beszéd
- június 7. Egyenes Beszéd
- június 10. Egyenes Beszéd

Magyar Péter / Tisza Párt Híradós megjelenései a kampányban (április 20-tól június 9-ig): 51 napból 51-szer, napi szinten legalább kétszer

Április

- április 20.
- április 21.
- április 22.
- április 23.
- április 24.
- április 25.
- április 26.
- április 27.
- április 28.
- április 29.
- április 30.
Május
- május 1.
- május 2.
- május 3.
- május 4.
- május 5.
- május 6.
- május 7.
- május 8.
- május 9.
- május 10.
- május 11.
- május 12.
- május 13.
- május 14.
- május 15.
- május 16.
- május 17.
- május 18.
- május 19.
- május 20.
- május 21.
- május 22.
- május 23.
- május 24.
- május 25.
- május 26.
- május 27.
- május 28.
- május 29.
- május 30.
- május 31.
Június
- június 1.
- június 2.
- június 3.
- június 4.
- június 5.
- június 6.
- június 7.
- június 8.
- június 9



1718054362959.jpeg
 
A ma reggeli Krónika vezető híre volt (és a végén a hírösszefoglalóban még nyomatékosították), hogy "egy kiszivárgott dokumentum szerint" a Tisza kormányra kerülése esetén brutális SZJA-emelésre és rezsiköltség-emelésre készül!!
Egy vélemény.
Nézem a híradókat. Tudom, rendkívül rossz szokás, valóban elhülyíti az embereket.
Már akit persze, a többi csak szörnyülködik a sok butaság láttán, mert szerencsére érti a lényeget és az őt körülvevő világot. A kormányközeli média megint előhúzta a "brutális adóemelésre készül a Kisvakond párt" kártyát. Már itt eldobod az agyad, mert ahhoz választást kell nyerni. De még nem nyert senki. Mondjuk, nem is veszített. Meg aki most van népnyúzónak, nem is akar veszíteni. Akkor a másik hogyan fog hatalomra kerülni? Na mindegy, lépjünk ezen a logikai bukfencen túl.
1f449.png

Vannak tények, amikről senki sem beszél, mert azok nem illenek bele a mesébe: a 2011-ben kivezetett progresszív adórendszerben az alsó kulcs 17 %, a felső 32 % volt. Ebből csinált a mostani zseniképző egységesen 16 százalékot, majd 2016-ban 15-öt. Vagyis az átlag keresetűek megtarthattak plusz 1, illetve 2 százalékot a bérükből. Az 5 millió fölötti bérűek, meg 15, illetve 17-et
❗
És akkor a 27% áfáról és további 40 adófajta emeléséről még nem írtam.
(hogy mennyi ebből a való és mennyi a hozzá nem értés?? )
(Klamancsekradio)
 
Egy vélemény.
Nézem a híradókat. Tudom, rendkívül rossz szokás, valóban elhülyíti az embereket.
Már akit persze, a többi csak szörnyülködik a sok butaság láttán, mert szerencsére érti a lényeget és az őt körülvevő világot. A kormányközeli média megint előhúzta a "brutális adóemelésre készül a Kisvakond párt" kártyát. Már itt eldobod az agyad, mert ahhoz választást kell nyerni. De még nem nyert senki. Mondjuk, nem is veszített. Meg aki most van népnyúzónak, nem is akar veszíteni. Akkor a másik hogyan fog hatalomra kerülni? Na mindegy, lépjünk ezen a logikai bukfencen túl.
1f449.png

Vannak tények, amikről senki sem beszél, mert azok nem illenek bele a mesébe: a 2011-ben kivezetett progresszív adórendszerben az alsó kulcs 17 %, a felső 32 % volt. Ebből csinált a mostani zseniképző egységesen 16 százalékot, majd 2016-ban 15-öt. Vagyis az átlag keresetűek megtarthattak plusz 1, illetve 2 százalékot a bérükből. Az 5 millió fölötti bérűek, meg 15, illetve 17-et
❗
És akkor a 27% áfáról és további 40 adófajta emeléséről még nem írtam.
(hogy mennyi ebből a való és mennyi a hozzá nem értés?? )
(Klamancsekradio)
A fidesz szavazótáborának elsöprő többsége a 65+-osok, és kistelepülésen élő, max 8 általánost végzettek köréből kerül ki. Kb annyira érinti őket az akárhánykulcsos adórendszer, mint majd téged a Tisza hatalomra kerülése esetén az 5milliárd feletti vagyonadó.
 
Még Kéri László / hardcore tiszafan / is úgy fogalmaz, hogy nem tud MP egyetlen viszonylag hosszútávú konkrét és később számon kérhető elképzeléséről sem, ami szerinte is hiba.

Jó példa erre a többsávos adórendszer.
Ami a kisebb keresetűeknek előnyösebb és összességében igazságosabb lenne.
Mindenki kevés SZJA fizetésében érdekelt látszólag.
Hogy miből finanszírozzák a közfeladatokat, az senkit nem érdekel.

Az igen magas ÁFA és a nagyon kreatív különadók mindenkire vonatkoznak.

Benzin (hozzávetőleges, 650 Ft/liter ár mellett):

Nyersolaj + finomítás + logisztika: ~250 Ft
Jövedéki adó: ~120 Ft
ÁFA (27%): ~140 Ft
Kiskereskedelmi árrés: ~30–40 Ft

Rengeteg különadót fizetünk.
A nyugdíj, a gyes, a gyed ... így kevesebbet ér.
A sokat keresők is megfizetik.

A fidesz ebben elég ügyes, szétteríti a költségeket.
Minden populista hajlamú szavazó boldog, hogy nem drága a villany és a gáz.
Kb. a felét örömmel fizeti meg más termékek adójában.
A többsávos SZJA ellen is főleg azok ágállnak a leghangosabban akiknek előnyösebb lenne.
A fideszre is főleg azok szavaznak akiknek ez valójában hátrányos.
 
A fidesz szavazótáborának elsöprő többsége a 65+-osok, és kistelepülésen élő, max 8 általánost végzettek köréből kerül ki. Kb annyira érinti őket az akárhánykulcsos adórendszer, mint majd téged a Tisza hatalomra kerülése esetén az 5milliárd feletti vagyonadó.
Akik szavazni fognak azoknak elég annyi hogy ADÓ EMELÉS!!!
 
Még Kéri László / hardcore tiszafan / is úgy fogalmaz, hogy nem tud MP egyetlen viszonylag hosszútávú konkrét és később számon kérhető elképzeléséről sem, ami szerinte is hiba.

Jó példa erre a többsávos adórendszer.
Ami a kisebb keresetűeknek előnyösebb és összességében igazságosabb lenne.
Mindenki kevés SZJA fizetésében érdekelt látszólag.
Hogy miből finanszírozzák a közfeladatokat, az senkit nem érdekel.

Az igen magas ÁFA és a nagyon kreatív különadók mindenkire vonatkoznak.

Benzin (hozzávetőleges, 650 Ft/liter ár mellett):

Nyersolaj + finomítás + logisztika: ~250 Ft
Jövedéki adó: ~120 Ft
ÁFA (27%): ~140 Ft
Kiskereskedelmi árrés: ~30–40 Ft

Rengeteg különadót fizetünk.
A nyugdíj, a gyes, a gyed ... így kevesebbet ér.
A sokat keresők is megfizetik.

A fidesz ebben elég ügyes, szétteríti a költségeket.
Minden populista hajlamú szavazó boldog, hogy nem drága a villany és a gáz.
Kb. a felét örömmel fizeti meg más termékek adójában.
A többsávos SZJA ellen is főleg azok ágállnak a leghangosabban akiknek előnyösebb lenne.
A fideszre is főleg azok szavaznak akiknek ez valójában hátrányos.
A média azt mondja hogy az állítólagos adó emelés ROSSZ!!!
Akkor itt nincs más vélemény.
Ha FIDESZ = marad a rezsicsökkentés és nem kell harcolni ukrajnában.
Tisza = Adóemelések és háború.
Nos válassz !!
Béke kormánya vagy a káoszé???
 
Azt biztos nem mondták be a híradóban, hogy mi kötöttünk egy hallgatólagos egyezséget Magyar Péterrel.
Ő eltakarítja Orbánt, cserébe mi nem látunk, nem hallunk, bármit is mondjanak róla.
nagyon alakul az allamokbeli hozzaallas
a trump or kalanyosmaris
tehat a magyarok IS akkent voksolnak AKIT NEM NEMAKARUNK
mindegy hogy mit tesz majd csak hozza a valtast - valtozast
milyen erdekes az allamok nepe el volt hordva mindenfele hulye -degeneraltnak mert igy tett
ez majd most mo-n a feltalalta spanyolviasz lesz
 
nagyon alakul az allamokbeli hozzaallas
A cskélyke eltérés az, hogy ott éppen egy gyenge utánzatú orbánklónt választottak.
Mi pedig 16 év után már megszabadulni igyekszünk tőle.
A nagy Amerika azokat a stikliket se tudja önállóan kiötölni
amiből orbán reggeli előtt összehoz legalább három nagyobbat.
 
Akik szavazni fognak azoknak elég annyi hogy ADÓ EMELÉS!!!
Na itt kell a Tisza szigeteknek aktivizálódni!
El kell mondani, hogy:
1. Volt itt már progresszív (sávos) adózás.
2. A 32% csak a sokmilliós fizetésekre vonatkozik, annak is csak az X (talán havi 3-5 millió) feletti részére.
3. Orbánnak nem 3 éve volt, hanem 7 éve, leválni az orosz gázról.
Ugyanis O maga mondta 2018-ban, hogy függetlenedni kell az orosz energiahordozóktol.
4. Ha lekapcsolnank az Ukrán távvezeték ez, mi jár ank rosszabbul, ugyanis amit napközben a sok napelem által pluszban megtermelünk, az éjszaka visszajön, sót több is.
Ha lekapcsolnank, a szlovákok látnak el ugyanígy az ukránokat, majd vennék vissza, mi megkenhetnenk a hajunkat a megtermelt áramot.
5. Nem csak a Barátság, de az Adria vezeték is létezik és nem drágább a használata a druzsbánál.
6. Az orosz olaj és a nyugati olaj vételi ára közötti különbség havi 3-400 milliárdot hoz a MOL-nak, aminek a 95%-t az állam különadó formájában elveszi (és aztán eltünik a közös nagy kalapban), de ezt a benzin árában nem jelenítik meg kedvezményként.
Ha csak ennyit sikerült megértetni a "zemberekkel" 2027-re úgy elfelejtik a fideszt, mint a kisgazdapárt vagy mdf-et...
 
Na itt kell a Tisza szigeteknek aktivizálódni!
El kell mondani, hogy:
1. Volt itt már progresszív (sávos) adózás.
2. A 32% csak a sokmilliós fizetésekre vonatkozik, annak is csak az X (talán havi 3-5 millió) feletti részére.
3. Orbánnak nem 3 éve volt, hanem 7 éve, leválni az orosz gázról.
Ugyanis O maga mondta 2018-ban, hogy függetlenedni kell az orosz energiahordozóktol.
4. Ha lekapcsolnank az Ukrán távvezeték ez, mi jár ank rosszabbul, ugyanis amit napközben a sok napelem által pluszban megtermelünk, az éjszaka visszajön, sót több is.
Ha lekapcsolnank, a szlovákok látnak el ugyanígy az ukránokat, majd vennék vissza, mi megkenhetnenk a hajunkat a megtermelt áramot.
5. Nem csak a Barátság, de az Adria vezeték is létezik és nem drágább a használata a druzsbánál.
6. Az orosz olaj és a nyugati olaj vételi ára közötti különbség havi 3-400 milliárdot hoz a MOL-nak, aminek a 95%-t az állam különadó formájában elveszi (és aztán eltünik a közös nagy kalapban), de ezt a benzin árában nem jelenítik meg kedvezményként.
Ha csak ennyit sikerült megértetni a "zemberekkel" 2027-re úgy elfelejtik a fideszt, mint a kisgazdapárt vagy mdf-et...
Akkor próbáld meg.....mondtam már olyanoknak akik azzal jöttek hogy Magyar Péter adót emel ......nem is fogják fel mit mondassz.
ADÓ EMELÉS !!!
ADÓ EMELÉS!!!
Ennyi .Most ezt fogják mantrázni míg újabb utasítást nem kapnak.
Ha van fél órátok nézzétek végig....
 
Akkor próbáld meg.....mondtam már olyanoknak akik azzal jöttek hogy Magyar Péter adót emel ......nem is fogják fel mit mondassz.
ADÓ EMELÉS !!!
ADÓ EMELÉS!!!
Ennyi .Most ezt fogják mantrázni míg újabb utasítást nem kapnak.
Ha van fél órátok nézzétek végig....

A Tisza fontosnak tartja, hogy az ötmilliárd forint feletti vagyonnal rendelkezők nagyobb mértékben vegyék ki a részüket a társadalmi szolidaritásból. Értjük a pánikot az Orbán-oligarchák között. Lebuktak Hatvanpusztával, lebuktak magánrepülőzéssel, urizálással, luxizással. Értjük, hogy ezért riogatnak mindenféle hazugsággal – fogalmazott Magyar Péter.

Emellett
az egészséges élelmiszerek és
a tűzifa áfáját 27-ről 5 százalékra csökkentenék
,
a gyógyszereket pedig áfamentessé tennék.

Létrehoznák a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési- és Védelmi Hivatalt, amivel kapcsolatban annyit jegyzett meg, „biztosíthatok minden oligarchát, hogy az utóbbival lesz a legtöbb dolguk. Elég, ha csak a miniszterelnök 20 milliárdos hatvanpusztai birtokára gondolunk
”.

A gyógyszerár csökkenése jelentős ezesetben.
Én csak fejfájás ellen szoktam alkalmi szert venni, de pár év alatt duplája lett, most majdnem 5.000 egy doboz.
Mivel ritkán veszek, teljesen kiakadtam.

Az állatgyógyászati szerek és kezelések lassan megfizethetetlenek.
 
Mai Tisza hír:

A minimálbért keresőknél a jelenlegi 15%-os személyi jövedelemadót adójóváírással 9%-ra csökkenti. Ezzel a minimálbért keresőknek havi 20 ezer, évi 240 ezer forinttal kevesebb adót kellene fizetniük.

Szintén csökkentené a mediánbér, tehát a 625 ezer forint havi bruttó jövedelem alatt keresők személyijövedelemadó-fizetési kötelezettségén. Egy havi 420 ezer forintos bruttó fizetésű ember havi 15 ezer forinttal fog kevesebb adót fizetni egy Tisza-kormány idején, ígéri Magyar, míg egy 500 ezer forintos fizetésnél havi 10 ezer forint lesz a megtakarítás. De még egy 625 ezer forintos kereset mellett is havi 5 ezer forinttal több marad a munkavállaló zsebében.

Az átlagbér felett keresőknek marad a 15%-os személyijövedelemadó-kulcs. Ezzel kapcsolatban azt írta a Tisza Párt elnöke, hogy pártja semmilyen munkabért terhelő adót nem fog emelni.

Bevezetnék viszont az 1%-os vagyonadót, ami az 5 milliárd forint feletti vagyonokra vonatkozna. Ebből Magyar szerint majdnem annyi bevétele származik majd a költségvetésnek, mint amennyiből 2 millió magyar személyijövedelemadó-terhét tudják csökkenteni.

Az egészséges élelmiszereket és a tűzifát terhelő áfakulcsot 27-ről 5 százalékra csökkentenék.
 
539179147_1187712843401408_7416018539703869390_n.jpg

Itt van az ősz. Fecskék, gólyák, daruk…..mind költöznek.
A klímaváltozás miatt most már a szarkák is!
Forrósodik a levegő…. No meg a talaj


Orbán Ráhel és Tiborcz István a gyermekeikkel és rengeteg bőrönddel ma 16.00 órakor (a milánói reptérről indulva) elhagyták az öreg kontinenst az új világ és a szabadság földje felé.

a legkisebb esely a szuresen valo visszakuldesnek
a leg corruptabb repter itt a transitot is megfizet/het/i ha kell
 
Utoljára módosítva:

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Szomorúan olvasom, mi történt.
Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok

Statisztikák

Témák
39,240
Üzenet
5,062,773
Tagok
631,108
Legújabb tagunk
Denveriens
Oldal tetejére