Hírek Magyar Péter

Másfél perc után otthagyta az ATV stúdióját Magyar Péter.​

Magyar Péter több alkalommal kifogásolta, hogy az ATV nem ad neki elég megjelenési lehetőséget. Ma az Egyenes Beszéd című műsorban szembesítették az eddigi meghívásokkal, mire kivonult a stúdióból.


Hétfő este az ATV Egyenes Beszéd című műsorának a vendége volt Magyar Péter. A TISZA Párt alelnöke múlt pénteken is szerepelt a műsorban, ahol kifogásolta, hogy keveset hívta a csatorna kampány a során.
Aztán vasárnap, a választási eredményváró rendezvénye utáni sajtótájékoztatóján ismét kritizálta az ATV-t, a szennylapok közé sorolva a csatornát.
Ilyen előzmények után ült be a stúdióba, az interjú elején pedig Rónai Egon műsorvezető átnyújtott neki egy mappát, amiben összesítve voltak Magyar ATV-s meghívásai, szereplései. „Ezek nagyon szép számok, azt gondolom. Hetedszer van itt élő adásban, 51 nap volt a kampány kezdete óta, 51 híradó” – sorolta Rónai Egon, mire Magyar Péter azt felelte, hogy március 28. és május 3. között egyetlen egyszer sem hívták ide be élő adásba.
A műsorvezető ezt cáfolta, mire Magyar ismét a csatorna tulajdonosát kezdte emlegetni, majd levette a mikrofonját és kivonult a stúdióból.
Megmutatjuk a dokumentációt – amit Magyar is megkapott – arról, hogy hány alkalommal hívta az ATV a politikust a kampányidőszakban:

Magyar Péter meghívása az Egyenes Beszédbe:

Első meghívás, sms: Március 1. (Válasz nem jött)
Március 6. újabb sms. (Közben több telefonhívás)
Március 7. újabb SMS Vona–Magyar vita szervezés vállalja, vagy nem?
Március 8. vita sms egyeztetés, mikor lenne jó?
Március 17. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe
Március 19. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe ezt mondta le, a tüntetés miatt
Március 21. SMS meghívás az Egyenes Beszédbe – elfogadta, de lemondás nélkül tüntetést szervezett
Március 26-án sms-ben rákérdezett Szöllősi Györgyi, hogy akkor jön-e vagy sem, mert bár elvállalta, nem mondta le és nem reagált semmilyen megkeresésre.
Március 27. meghívás előre májusra, az anyák napi tüntetés után

Április 18. Magyar Mártont hívtuk, mert szólt, hogy Ő intézi a sajtóját, innentől vele egyeztetett Szöllősi Györgyi telefonon és sms-ben. Jeleztük, ha Magyar Péter nem tud jönni, akkor az EP-listán szereplő jelölteket is várjuk.
Április 19. újabb sms: jönnek-e az EP-listáról, mert nem kaptunk választ.
Május. 2. sms: Magyar Péter meghívása újra, emlékeztető sms.
Május 9. sms Magyar Péter meghívása
Közben többször beszélt Szöllősi Györgyi telefonon Magyar Mártonnal, hogy küldjön bárkit a listáról. Mivel ez nem történt meg, közvetlenül felhívtuk Tarr Zoltánt, a lista 3. helyezettjét. Ő végül bejött Május 8-án.
Az utolsó meghívások Seprenyi Anitának mentek, mert Ő lett a sajtósa, csak telefonon beszélt vele Szöllősi Györgyi. Május 15 után többször is.
Március 13-án, Április 8-án volt Szöllősi Györgyinél, május 31-én Rónai Egonnál. Június 7-én újra Szöllősi Györgyinél.
Magyar Péter meghívása a Startba:

Vogyerák Anikó, a Start főszerkesztője is többször próbálta behívni a műsorba Magyar Pétert.
Május 3-án Magyar Mártont hívta telefonon ez ügyben
Május 21-én szintén Magyar Mártonon keresztül próbálták behívni a műsorba
Május 21-én Seprenyi Anitát is kereste Vogyerák Anikó
Május 28-án szintén Seprenyi Anitát kereste a Start szerkesztősége
Május 31-én Ámon Henriette-t is kereste Vogyerák Anikó Magyar Péter szereplésével kapcsolatban
A megkeresésekre nem érkezett sem megerősítő, sem elutasító válasz.

Azt is megmutatjuk, hogy hányszor szerepelt a csatorna különböző műsoraiban:
- március 13. Egyenes Beszéd
- március 19. ATV Start
- április 8. Egyenes Beszéd
- május 26. Heti Napló Sváby Andrással
- május 31. Egyenes Beszéd
- június 7. Egyenes Beszéd
- június 10. Egyenes Beszéd

Magyar Péter / Tisza Párt Híradós megjelenései a kampányban (április 20-tól június 9-ig): 51 napból 51-szer, napi szinten legalább kétszer

Április

- április 20.
- április 21.
- április 22.
- április 23.
- április 24.
- április 25.
- április 26.
- április 27.
- április 28.
- április 29.
- április 30.
Május
- május 1.
- május 2.
- május 3.
- május 4.
- május 5.
- május 6.
- május 7.
- május 8.
- május 9.
- május 10.
- május 11.
- május 12.
- május 13.
- május 14.
- május 15.
- május 16.
- május 17.
- május 18.
- május 19.
- május 20.
- május 21.
- május 22.
- május 23.
- május 24.
- május 25.
- május 26.
- május 27.
- május 28.
- május 29.
- május 30.
- május 31.
Június
- június 1.
- június 2.
- június 3.
- június 4.
- június 5.
- június 6.
- június 7.
- június 8.
- június 9



1718054362959.jpeg
 
Ez tényleg egy nagyon rossz kép, de csak egy kimerevített kép.
Máshol azt kifogásolták, hogy túl sokat mosolyog, olyan, mint egy Blend-a-med reklám.

Tudod, dolgozzon az országért, és tőlem olyan csúnya is lehet, mint Szájer.
Persze hogy kimerevített de kicsit olyan is pasi ahogy írtam.
A mosolygás nem hátrány az önteltnek látszás hátrány
Ha nem tud közönség előtt beszélni az csak akkor hátrány ha odaküldik korteskedni
Jó én nem küldeném.
De küldeném tv szereplésekbe ha szakmai vitákhoz partnert találnak.
Az sem jó ha a riporter kérdezgeti csak
Majd a kormányban jó lesz gazdaság tevezőnek.

Nem tartozik ide de Magyar Péter is tanulhatna egy kis színpadi technikát
Nekem piszok ellenszenves amikor felsétál és tapsolást mímel
Természetellenes nem laza hanem művi
Persze hát mit számítok én?
Nem volt ellenszenves nem arra figyeltem(lényegtelennek tartottam a napszemüvege viselését is)
Mikor itt CH-n a moderátornők közül egy írta mint smuk(kereszt) a derekánál vagy az övén és kezében is talán ha jól emlékszem?
És ha még művi tapsolna is
Arra már én is kiakadnék.
Bizony sok kirakati dolgot tesz
Hivalkodás mindenütt
Ami a választásig a kampány része gondolom
Undorodtam a Fidesz által alkalmazott túlzástól is.
Amit úgy neveztek Az Alaptörvény Asztala
Külön helyiség és lett az Alaptörvény Asztalának szolgája
(Alaptörvény Asztalának gondozására külön munkatársat kell biztosítani)ő volt a szolgája
1772466978665.png

A hivalkodása miatt volt ellenszenves neki
Kilométer számra fogyott a zsinór az oda rendszeresített tollakhoz szerte az országban
1772468292568.png

és megrótták azt aki nem ilyen zsinórrak kötötte ki a tollat
Ez volt 2011-ben
 
Utoljára módosítva:
Persze hogy kimerevített de kicsit olyan is pasi ahogy írtam.
A mosolygás nem hátrány az önteltnek látszás hátrány
Ha nem tud közönség előtt beszélni az csak akkor hátrány ha odaküldik korteskedni
Jó én nem küldeném.
De küldeném tv szereplésekbe ha szakmai vitákhoz partnert találnak.
Az sem jó ha a riporter kérdezgeti csak
Majd a kormányban jó lesz gazdaság tevezőnek.

Nem tartozik ide de Magyar Péter is tanulhatna egy kis színpadi technikát
Nekem piszok ellenszenves amikor felsétál és tapsolást mímel
Természetellenes nem laza hanem művi
Persze hát mit számítok én?
Nem volt ellenszenves nem arra figyeltem(lényegtelennek tartottam a napszemüvege viselését is)
Mikor itt CH-n a moderátornők közül egy írta mint smuk(kereszt) a derekánál vagy az övén és kezében is talán ha jól emlékszem?
És ha még művi tapsolna is
Arra már én is kiakadnék.
Bizony sok kirakati dolgot tesz
Hivalkodás mindenütt
Ami a választásig a kampány része gondolom
Undorodtam a Fidesz által alkalmazott túlzástól is.
Amit úgy neveztek Az Alaptörvény Asztala
Külön helyiség és lett az Alaptörvény Asztalának szolgája
(Alaptörvény Asztalának gondozására külön munkatársat kell biztosítani)ő volt a szolgája
Csatolás megtekintése 2099310
A hivalkodása miatt volt ellenszenves neki
Én emlékszem Beka
Látod, más a mosolygásba kötött bele, pedig ez nem manír, az alapcsomag része.
Nem akarom itt védeni, védje magát, elég nagy dumás hozzá, de tényleg nem nagyképű.
Már a szónak abban az értelmében, hogy lenézné a másikat, fölérendelné magát a pozícióból adódóan.
Írom úgy, nem nagyképűbb, mint a sokéves átlag - márcsak azért sem, mert a "szerepe" ezt kívánja meg, tehát rosszul végezné a dolgát, ha bárkit felülről kezelne. Tudja, nem szabad (és nemcsak kamerák előtt).

Hozzáteszem, normális helyzetben(!) nem illő a vezetőknek kiskirálykodni, nyíltan pláne, ő is ehhez szokott.
Ők vannak értünk és nem fordítva - ezt pedig nekünk kell megszokni.
 
Akkor van egy javaslatom. Egyetlen fejezet kell a költségvetésbe: a költségvetési tartalék. Aztán majd oda tesszük, ahova kell.
Ne erőlködj ha nem érted maradj kommunikációs iparágnál
De ha lesz új kormány
Én inkább pénzügyi tervezést tartanám fontosabbnak.
Ja azért nem tudod mert sose figyeltél oda amikor a parlament a költségvetési vitát lefolytatta.
Vagy talán nem is volt?
2024 ben még volt
2023.-ban pedig januárban nyújtották be az az évit
Egy költségvetést előző évben kell elfogani
Csak elfogadott költségvetéssel kell kezdeni az új évet
Na bevallom én sem néztem.
A Matolcsy unortodox gazdaság és pénzügyi politika semmi fegyelmet nem követett
A Fidesz gépezet bármit megszavazott
 
Nem akarom itt védeni, védje magát, elég nagy dumás hozzá, de tényleg nem nagyképű.
Nem, de annak is kell látszani
És színpadon sem mindegy mit és hogyan tesz.
Van aki másra termett például dolgozni és tervezni szervezni
Az első mondathoz a szállóige:

„Nem elég tisztességesnek lenni, annak is kell látszani” – ez a jól ismert szállóige, mely a cselekedetek mellett a látszat és a bizalom fontosságára utal.
Gyakran idézik politikai és etikai kontextusban, a hitelesség megőrzése érdekében.
 
Ehhem. Speciel vettem már részt költségvetés összerakásában, de hagyjuk is, nem értem oszt jónapot.
Ennek nyoma sem látszik gondolkodásodon az államháztartás fontos része a költségvetés.
Még otthoni háztartásnál is kell, ha nincs kiapadhatatlan forrás.
A nyegleséggel nem oldható meg, ha elfogy pénz.
Sok ifjú szalad kölcsönért ha elfogyott.
De az ország más több emberért felelnek.
Nem minden sutka.
Pont az nem,minden mást lehet mondani költségvetésre.
 
Utoljára módosítva:
Ennek nyoma sem látszik gondolkodásodon az államháztartás fontos része a költségvetés.
Még otthoni háztartásnál is kell, ha nincs kiapadhatatlan forrás.
A nyegleséggel nem oldható meg, ha elfogy pénz.
Sok ifjú szalad kölcsönért ha elfogyott.
De az ország más több emberért felelnek.
Nem minden sutka.
Pont az nem,minden mást lehet mondani költségvetésre.
Egy régebbi sztori. Még valamikor Hitvalló Edvárd idején agronómuskodtam is pár évet, többek között cukorrépa termesztésével foglalatoskodtam. Január mindig a tervezés időszaka volt, alulról építkezve. Tanulmányozva a répa-terület táblatörzskönyveit, ismerve az őszi talajelőkészítés, szervestrágyázás kimenetelét, az előző év időjárását, vonatkozó előrejelzéseket, megbecsültük a termés várható nagyságát, összeraktuk a költségeket, a cukorgyár előre jelezte a várható árat. Az elkészült doksit átadtuk a könyvelésnek, beépítették a cég pü tervébe.
Egyik évben a terv leadása után hív a főkönyvelő.
Kicsit emelni kéne a bevételeken, hogy kijöjjünk legalább nullára!
Oké, kicsit több levéltrágya, de ennek költsége is lesz, aztán reménykedjünk a kedvezőbb időjárásban, több esőben. De, ha több répa terem, a digesztió nem lesz ugyanakkora (nagyobb répa - alacsonyabb cukortartalom), úgyhogy ki kell sakkozni ezt újra.
Hagyjam a csudába, csak ne 500 mázsa legyen a termésátlag, hanem 520 vagy 530. Ugyanakkora digesztióval.
Na ez már-már sarlatánság, és egyébként a betakarítás, szállítás, vagonba rakás költsége így is magasabb lesz...
Ne akadékoskodjak már, csak a mennyiséget számoljam át a bevételi oldalon, ennyi!!!
Jaaa, mondtam, akkor ehhez én nem is kellek, írjatok annyit amennyit akartok.

(Nem itt vettem részt költségvetés tervezésében, az később volt, de ez is jó példa, hogy működik adott esetben a komoly tervezés)
 
Ha videó rögzített képét nézem:
ekkora öntelt rossz fotót látni kár
Kapitány Istvánról amikor először mozgóvideón láttam akkor is az volt a véleményem
Nem neki való a közönség előtti viselkedés a kampány korteskedés
A fickóval más bajom nem volt
Épp csak nem látnám szívesen kortesbeszédben
Csatolás megtekintése 2099295
Van azért Tuzson és Kapitány között egy apró különbség.
Míg Tuzsomn az adófizetők pénzéből költött kontroll nélkül, addig Kapitány gazdálkodott (felteszem sikeresen, hisz nem kirúgták).
Látom megfogtad a pénzgazdálkodás lényegét!!!
Ne ne, nem ennyire egyszerű kormányzás
Pedig hozzáírtam a kommunikációra épülő Fidesz
csak a propagandához ért
A pénzkezeléshez az államháztartás kezeléséhez nem addig nyúlnak a kassza mélyébe amíg van.
Ez nem jövőkezelés
És lehet tervezni
csak Ők nem tudnak
Lehet tervezni költségvetési tartalékot is:
CSAKHOGY ÖK VESZTESÉGET TERVEZTEK ELEVE!
Amit túl is szárnyaltak...
A költségvetési tartalék a központi vagy önkormányzati költségvetésben előre nem látható, nem tervezhető kiadások fedezésére, illetve elmaradó bevételek pótlására elkülönített pénzösszeg.
Ne nevettess! Önkormányzati tartalék, amikor a rajtuk löcsölt feladatokra sem kapnak eleget?
Fő típusai az általános tartalék (váratlan eseményekre)
Jut eszembe, volt ilyen. Tavaly több mint 600 milliárd...
és a céltartalék (meghatározott feladatokra, pl. illetményemelésekre,vagy fő célok kiegészítésére).
Ilyen is volt 100 milliárd.
Ez biztosítja a pénzügyi stabilitást

Persze Matolcsy és a nonortodoxia sem tervezett
Nem azt kérte Orbán,hanem a propagandistákat kommunikáljanak
Hitessék el jól megy minden.
Na ez az ami már kifullad, nem lehet kikommunikálni mindent
Máshoz nem értenek
A lenyúláson kívül semmihez

Ja kommunikálás nyeretett választást.
Az ország attól nem gyarapodott.Így lett elvesztegetett 16 évünk
rengeteg EU-s pénzel a semmiért.
Te meg nem akarsz pénzügyi fegyelmet
A pénzügyi fegyelmet a kormánynak kellene akarni, mert ők vannak a végrehajtó hatalom élén...
Vége a szocializmusnak Nem a más pénzének költését várom
Hanem a gazdálkodást és tervezést.
Szerintem a szocializmusban nem a pénzügyi gazdálkodási volt a fő gond, hanem a versenyképes áruk előállításának hiánya

P.s.: Ez a hülye autocorrect Tuzsont tudomra javította és mivel én csak a nyomtatott nagybetűket ismerem, csak most vettem észre.
 
Utoljára módosítva:
CSAKHOGY ÖK VESZTESÉGET TERVEZTEK ELEVE!
Amit túl is szárnyaltak...
Ez itt a lényeg. És ugye a veszteség fedezésére hitelt is be kell tervezni. Betervezik, aztán fel is veszik (előre!!!!) és elköltik. Az újak meg majd lesnek, hogy miből fizessék a közalkalmazottakat. Sok önkormányzat járt így 2024-ben.
 
Szerintem is, a KLIK-et sok-sok egyeztetést követően lehetne felszámolni, nem hübelebalázs módjára (tollvonással a NER által megálmodott nemzeti dohányboltokat kellene megszüntetni, sokan üdvözölnék).
Jó megoldásnak tartanám, ha a kezdetben csak azoknak az önkormányzatoknak adnák vissza az iskolákat, akik ezt igénylik, és tudják is vállalni minden kötelezettségével együtt.
Dohányboltok
Hát igen ők rosszul járnának ha visszakerülne dohány áru a boltokba.
Szerintem több vagy kevesebb akkor sem lenne csak több helyen árulnák az eladott/fogyasztott mennyiségre nincs hatással.Kédésként tartom fenn az újságosokhoz való visszakerülést
A még létező egy darab újságost megkérdeztem.Nagy kiesés volt és hiányzik az abból származó bevétel?
A igen kevés papíralapú mellett?
Igen az nagy kiesés.
Iskolák fenntartása
igen csak akik képesek.
Viszont kell is önkormányzati bevételt helyben tartani
Annak központba szívása is politikai tartalom miatt történt(Fidesz találmány).
Ezt is meg kell oldani.
 
CSAKHOGY ÖK VESZTESÉGET TERVEZTEK ELEVE!
Amit túl is szárnyaltak...
Az nem pénzgazdálkodás
A bevételhez kell tervezni a kiadást.
A adósság spirál abból jön létre ha többet költenek mint ami bevétel.
Zöld búzára se lehet előre vásárolni
Képzelt bevételekre sem lehet kiadást tervezni
Az nem pénzgazdálkodás amit Fidesz tett
Az nem gazdaság, amit az állam tart mesterségesen infúzióm.
Ha meg pénz kell rohannának kölcsönért
Vagy kiárusítják a kínaiaknak.
Mindez nem gazdálkodás
Épp azért gyenge a magyar gazdaság többikhez képest(térség országai)
Mert mindenütt a mesterségesen fenntartott kivételezettek cégei
 
Vannak stabilan beépült vélemények.
A Magyar Péter megjelenése pillanatában is ezt írtad.
Mintha semmit se változott volna 2024 óta a Magyar Péter országon belüli esélye pozíciója?
Pedig 2 év alatt sok minden változott.
Valós támogatottságú kihívója lett a Fidesznek.
A DK meg elkopik.
Talán nem is lesz a parlamentben(?)
A 3. párt lehetséges hogy Mi Hazánk lesz
Ennyi minden változott 2024 márciusa óta
A Fidesz leváltás esélyese lett amennyiben megnyeri a választást
És a Mi Hazánk nélkül kíván kormányozni.
Torockaik pedig mérleg nyelve kívánnak lenni.
Jaj csak azt ne.
Mert bot küllőkbe lenni butaság.
 
Persze hogy kimerevített de kicsit olyan is pasi ahogy írtam.
A mosolygás nem hátrány az önteltnek látszás hátrány
Ha nem tud közönség előtt beszélni az csak akkor hátrány ha odaküldik korteskedni
Jó én nem küldeném.
De küldeném tv szereplésekbe ha szakmai vitákhoz partnert találnak.
Az sem jó ha a riporter kérdezgeti csak
Majd a kormányban jó lesz gazdaság tevezőnek.

Nem tartozik ide de Magyar Péter is tanulhatna egy kis színpadi technikát
Nekem piszok ellenszenves amikor felsétál és tapsolást mímel
Természetellenes nem laza hanem művi
Persze hát mit számítok én?
Nem volt ellenszenves nem arra figyeltem(lényegtelennek tartottam a napszemüvege viselését is)
Mikor itt CH-n a moderátornők közül egy írta mint smuk(kereszt) a derekánál vagy az övén és kezében is talán ha jól emlékszem?
És ha még művi tapsolna is
Arra már én is kiakadnék.
Bizony sok kirakati dolgot tesz
Hivalkodás mindenütt
Ami a választásig a kampány része gondolom
Undorodtam a Fidesz által alkalmazott túlzástól is.
Amit úgy neveztek Az Alaptörvény Asztala
Külön helyiség és lett az Alaptörvény Asztalának szolgája
(Alaptörvény Asztalának gondozására külön munkatársat kell biztosítani)ő volt a szolgája
Csatolás megtekintése 2099310
A hivalkodása miatt volt ellenszenves neki
Kilométer számra fogyott a zsinór az oda rendszeresített tollakhoz szerte az országban
Csatolás megtekintése 2099313
és megrótták azt aki nem ilyen zsinórrak kötötte ki a tollat
Ez volt 2011-ben
Én a választásokról szoktam ilyet hazavinni, de ennél jobb a nemzetiszín szalag, azt is meg szoktam menteni. Kolbásztöltéskor ezzel jelölöm meg a csípőset.
 
Én biztosan nem lennék partner ehhez a hülyeséghez, gyurcsányozni még mindig -
Ez jogos, értelme nincs, szerintem a harmincnál-harmincötnél fiatalabbak nem is nagyon tudják, ki az a Gyurcsány. Felejtsük már el. Ha voltak is hibái (hehe, jó vicc), most legalább belátta, hogy vissza kell lépni. Nem mindenki jutott el idáig úgyhogy becsüljük meg érte.
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,240
Üzenet
5,062,553
Tagok
631,102
Legújabb tagunk
BG 79
Oldal tetejére