Hírek Magyar Péter

Másfél perc után otthagyta az ATV stúdióját Magyar Péter.​

Magyar Péter több alkalommal kifogásolta, hogy az ATV nem ad neki elég megjelenési lehetőséget. Ma az Egyenes Beszéd című műsorban szembesítették az eddigi meghívásokkal, mire kivonult a stúdióból.


Hétfő este az ATV Egyenes Beszéd című műsorának a vendége volt Magyar Péter. A TISZA Párt alelnöke múlt pénteken is szerepelt a műsorban, ahol kifogásolta, hogy keveset hívta a csatorna kampány a során.
Aztán vasárnap, a választási eredményváró rendezvénye utáni sajtótájékoztatóján ismét kritizálta az ATV-t, a szennylapok közé sorolva a csatornát.
Ilyen előzmények után ült be a stúdióba, az interjú elején pedig Rónai Egon műsorvezető átnyújtott neki egy mappát, amiben összesítve voltak Magyar ATV-s meghívásai, szereplései. „Ezek nagyon szép számok, azt gondolom. Hetedszer van itt élő adásban, 51 nap volt a kampány kezdete óta, 51 híradó” – sorolta Rónai Egon, mire Magyar Péter azt felelte, hogy március 28. és május 3. között egyetlen egyszer sem hívták ide be élő adásba.
A műsorvezető ezt cáfolta, mire Magyar ismét a csatorna tulajdonosát kezdte emlegetni, majd levette a mikrofonját és kivonult a stúdióból.
Megmutatjuk a dokumentációt – amit Magyar is megkapott – arról, hogy hány alkalommal hívta az ATV a politikust a kampányidőszakban:

Magyar Péter meghívása az Egyenes Beszédbe:

Első meghívás, sms: Március 1. (Válasz nem jött)
Március 6. újabb sms. (Közben több telefonhívás)
Március 7. újabb SMS Vona–Magyar vita szervezés vállalja, vagy nem?
Március 8. vita sms egyeztetés, mikor lenne jó?
Március 17. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe
Március 19. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe ezt mondta le, a tüntetés miatt
Március 21. SMS meghívás az Egyenes Beszédbe – elfogadta, de lemondás nélkül tüntetést szervezett
Március 26-án sms-ben rákérdezett Szöllősi Györgyi, hogy akkor jön-e vagy sem, mert bár elvállalta, nem mondta le és nem reagált semmilyen megkeresésre.
Március 27. meghívás előre májusra, az anyák napi tüntetés után

Április 18. Magyar Mártont hívtuk, mert szólt, hogy Ő intézi a sajtóját, innentől vele egyeztetett Szöllősi Györgyi telefonon és sms-ben. Jeleztük, ha Magyar Péter nem tud jönni, akkor az EP-listán szereplő jelölteket is várjuk.
Április 19. újabb sms: jönnek-e az EP-listáról, mert nem kaptunk választ.
Május. 2. sms: Magyar Péter meghívása újra, emlékeztető sms.
Május 9. sms Magyar Péter meghívása
Közben többször beszélt Szöllősi Györgyi telefonon Magyar Mártonnal, hogy küldjön bárkit a listáról. Mivel ez nem történt meg, közvetlenül felhívtuk Tarr Zoltánt, a lista 3. helyezettjét. Ő végül bejött Május 8-án.
Az utolsó meghívások Seprenyi Anitának mentek, mert Ő lett a sajtósa, csak telefonon beszélt vele Szöllősi Györgyi. Május 15 után többször is.
Március 13-án, Április 8-án volt Szöllősi Györgyinél, május 31-én Rónai Egonnál. Június 7-én újra Szöllősi Györgyinél.
Magyar Péter meghívása a Startba:

Vogyerák Anikó, a Start főszerkesztője is többször próbálta behívni a műsorba Magyar Pétert.
Május 3-án Magyar Mártont hívta telefonon ez ügyben
Május 21-én szintén Magyar Mártonon keresztül próbálták behívni a műsorba
Május 21-én Seprenyi Anitát is kereste Vogyerák Anikó
Május 28-án szintén Seprenyi Anitát kereste a Start szerkesztősége
Május 31-én Ámon Henriette-t is kereste Vogyerák Anikó Magyar Péter szereplésével kapcsolatban
A megkeresésekre nem érkezett sem megerősítő, sem elutasító válasz.

Azt is megmutatjuk, hogy hányszor szerepelt a csatorna különböző műsoraiban:
- március 13. Egyenes Beszéd
- március 19. ATV Start
- április 8. Egyenes Beszéd
- május 26. Heti Napló Sváby Andrással
- május 31. Egyenes Beszéd
- június 7. Egyenes Beszéd
- június 10. Egyenes Beszéd

Magyar Péter / Tisza Párt Híradós megjelenései a kampányban (április 20-tól június 9-ig): 51 napból 51-szer, napi szinten legalább kétszer

Április

- április 20.
- április 21.
- április 22.
- április 23.
- április 24.
- április 25.
- április 26.
- április 27.
- április 28.
- április 29.
- április 30.
Május
- május 1.
- május 2.
- május 3.
- május 4.
- május 5.
- május 6.
- május 7.
- május 8.
- május 9.
- május 10.
- május 11.
- május 12.
- május 13.
- május 14.
- május 15.
- május 16.
- május 17.
- május 18.
- május 19.
- május 20.
- május 21.
- május 22.
- május 23.
- május 24.
- május 25.
- május 26.
- május 27.
- május 28.
- május 29.
- május 30.
- május 31.
Június
- június 1.
- június 2.
- június 3.
- június 4.
- június 5.
- június 6.
- június 7.
- június 8.
- június 9



1718054362959.jpeg
 
Hát mit tettél választáskor?
És hogy véleményezed azóta amit előtte gondoltál?
És mit teljesített azóta MP?
Mit tettem választáskor?
Listán a DK-ra szavaztam, egyéniben a helyi tiszás jelöltre.

Amit idéztél, nem változott - Magyar Péter előtt megnyíltak az ajtók gyerekkora óta.
Halvány fogalma sincs arról, mit jelent protekció nélkül előre jutni.
Nem tetszik, ha ezt elfelejti és óellenzékezik.
Milliárdokból kampányolt, a tízévesnél idősebbek pontosan látták, ez nem sima "ellenzéki" büdzsé volt, ám mivel jogtalanul működő kormányt kellett megbuktatni, elfogadtam.
Azt hiszem, erre mondják a fociban, hogy előnyszabály.

Plusz, én egyet akartam, látni, hogy Orbán kiveszi végre az enyves kezét a közös fazékból és szégyenszemre eltűnik a közéletből.

Akkor leszek elégedett, ha az, aki 2014 óta csalt a választásokon, és visszaélve a közhatalommal, lehetetlenné tette egy egész országnak, hogy szabályos játékot játsszon, megkapja ezért a büntetését.
S kirúgjuk az összeset, aki kiszolgálta ezt a csalást.

Mit teljesített Magyar Péter?
Én szándékosan pártokban gondolkodom. Bízom benne, hogy a TISZA is. Egyelőre demokratikusan működött - meglátjuk, mennyire kézivezérelt.
Ha az, nincs jövőjük.

Szerintem az ország még nem működik. Egyelőre olyan, mint egy mellékvágányra tolt mozdony. A pálya javításra vár.
(Annak örülök, hogy nem megyünk tovább ugyanúgy, de semmi eufória. 90-ben sem ünnepeltem.)

Fölösleges időhúzásnak tartom a két ciklusos és 12 éves módosításokat. Ahogy az ügynökakták is ráérnének ősszel vagy később. Ha egyáltalán a fellelhető adatok nem manipuláltak - szinte kizárt, hogy nem.
A szakmai miniszteri vezetés tetszik egyelőre - egészségügy, oktatás, energetika, pénzügy - már amennyire tudom követni.

A családi élet és a politika aránya normalizálódott Orbánék bukása után.
 
Mit tettem választáskor?
Listán a DK-ra szavaztam, egyéniben a helyi tiszás jelöltre.

Amit idéztél, nem változott - Magyar Péter előtt megnyíltak az ajtók gyerekkora óta.
Halvány fogalma sincs arról, mit jelent protekció nélkül előre jutni.
Nem tetszik, ha ezt elfelejti és óellenzékezik.
Milliárdokból kampányolt, a tízévesnél idősebbek pontosan látták, ez nem sima "ellenzéki" büdzsé volt, ám mivel jogtalanul működő kormányt kellett megbuktatni, elfogadtam.
Azt hiszem, erre mondják a fociban, hogy előnyszabály.

Plusz, én egyet akartam, látni, hogy Orbán kiveszi végre az enyves kezét a közös fazékból és szégyenszemre eltűnik a közéletből.

Akkor leszek elégedett, ha az, aki 2014 óta csalt a választásokon, és visszaélve a közhatalommal, lehetetlenné tette egy egész országnak, hogy szabályos játékot játsszon, megkapja ezért a büntetését.
S kirúgjuk az összeset, aki kiszolgálta ezt a csalást.

Mit teljesített Magyar Péter?
Én szándékosan pártokban gondolkodom. Bízom benne, hogy a TISZA is. Egyelőre demokratikusan működött - meglátjuk, mennyire kézivezérelt.
Ha az, nincs jövőjük.

Szerintem az ország még nem működik. Egyelőre olyan, mint egy mellékvágányra tolt mozdony. A pálya javításra vár.
(Annak örülök, hogy nem megyünk tovább ugyanúgy, de semmi eufória. 90-ben sem ünnepeltem.)

Fölösleges időhúzásnak tartom a két ciklusos és 12 éves módosításokat. Ahogy az ügynökakták is ráérnének ősszel vagy később. Ha egyáltalán a fellelhető adatok nem manipuláltak - szinte kizárt, hogy nem.
A szakmai miniszteri vezetés tetszik egyelőre - egészségügy, oktatás, energetika, pénzügy - már amennyire tudom követni.

A családi élet és a politika aránya normalizálódott Orbánék bukása után.
Ez így jó szvsz, reálisan látod.
Egyet tennék hozzá: az országjárás úgy 80%-ban más emberré tette. Ha valami, hát az telitalálat volt.
 
Mit tettem választáskor?
Listán a DK-ra szavaztam, egyéniben a helyi tiszás jelöltre.
A listás szavazással bejuttattál egyetlen képviselőt is?

Amit idéztél, nem változott - Magyar Péter előtt megnyíltak az ajtók gyerekkora óta.
Halvány fogalma sincs arról, mit jelent protekció nélkül előre jutni.
Lehetséges a felvetésed
Most mégis protekció nélkül ellenszélben lett miniszterelnök

Nem tetszik, ha ezt elfelejti és óellenzékezik.
Milliárdokból kampányolt, a tízévesnél idősebbek pontosan látták, ez nem sima "ellenzéki" büdzsé volt, ám mivel jogtalanul működő kormányt kellett megbuktatni, elfogadtam.
Azt hiszem, erre mondják a fociban, hogy előnyszabály.
Hogy mennyiből kampányolt azt nem tudod.Mutasd be aztán dobáld milliárdokat.
Volt ki előnyhöz akart jutni millióval támogatta ezt visszafizették neki.
Maga alatt vágta fát az a bolond.
A többi pletyka szintű tőled
Az állami párttámogatást(kampány) használta. 1,1 milliárd forintot
2026. június 11-én közzétette a hivatalos és nyilvános 2,4 milliárd forintos kampányköltségvetés
Azzal is el kell számolni
Ne pletykálkodj írd a számokat
Lényeg hogy szégyenszemre elfogadtad volna a csalást is
Ha már csalót buktat.

Plusz, én egyet akartam, látni, hogy Orbán kiveszi végre az enyves kezét a közös fazékból és szégyenszemre eltűnik a közéletből.

Akkor leszek elégedett, ha az, aki 2014 óta csalt a választásokon, és visszaélve a közhatalommal, lehetetlenné tette egy egész országnak, hogy szabályos játékot játsszon, megkapja ezért a büntetését.
S kirúgjuk az összeset, aki kiszolgálta ezt a csalást.
Hol van az még képzelheted
hány évet vesz igénybe.
De elkezdődött.

Legyél elégedett már amennyiben igaz, egy működő kormánnyal, már akkor is ha a fő ágakat részarányos intézkedéseivel rendes irányba állítja

Mit teljesített Magyar Péter?
Én szándékosan pártokban gondolkodom. Bízom benne, hogy a TISZA is. Egyelőre demokratikusan működött - meglátjuk, mennyire kézivezérelt.
Ha az, nincs jövőjük.
Persze pártokról beszélünk de kormánypártról és konkrétan a Tisza pártról
Ezt pedig kikerülhetetlen hogy ne Magyar Péterről is beszéljünk
Igen egyetértünk kézivezérelt nem jó.
De nem is arra készült a kormány jól kiválasztott miniszterei vannak.
A többi önállóságkiderül
Szerintem az ország még nem működik. Egyelőre olyan, mint egy mellékvágányra tolt mozdony. A pálya javításra vár.
(Annak örülök, hogy nem megyünk tovább ugyanúgy, de semmi eufória. 90-ben sem ünnepeltem.)
meseveszteség
Fölösleges időhúzásnak tartom a két ciklusos és 12 éves módosításokat. Ahogy az ügynökakták is ráérnének ősszel vagy később. Ha egyáltalán a fellelhető adatok nem manipuláltak - szinte kizárt, hogy nem.
Nem időhúzás az hanem időveszteség
De semmi se indokolja hogy most kell megtenni
Látszat cselekvés

A szakmai miniszteri vezetés tetszik egyelőre - egészségügy, oktatás, energetika, pénzügy - már amennyire tudom követni.
ide csak azt írnám ágakban a helyes írányban is van
Azok változásának eredménye csak évek múlva látható.
Az irány talán látható lesz 1 éven belül.

A családi élet és a politika aránya normalizálódott Orbánék bukása után.
Kit érdekel a családi életben tett őt ellenzők által főleg hamisított vádak
Mert az az üres ágyat fotózott kábítószerügyból se jöttek elő tényleges bizonyítékkal!!
Pedig azt jósolták, az itteniek arról van bizonyíték csak még nem tárták elő
Hát nincs mert hamis a kampány gyanúsítás.
 
Utoljára módosítva:
Ez így jó szvsz, reálisan látod.
A DK listással mennyit juttathatott be?
senkit a listán 1.1%
Nem igazán hasznosult.
Önmagáért(lelki üdvéért) tette, de nem technikailag okosan.
Az a döntés hogy egyéniben Tisza.Az egy előre nem látható eredmény,de nagy cél felé tett okos lépés.
Én kérdeztem és válaszolt.
A listását tehette volna az MSZP vagy a Fideszre is, mindegy előre is tudható volt azok nem hasznosulnak.
 
Utoljára módosítva:
A DK listással mennyit juttathatott be?
senkit a listán 1.1%
Nem igazán hasznosult.
Önmagáért(lelki üdvéért) tette, de nem technikailag okosan.
A listását tehette volna az MSZP vagy a Fideszre is, mindegy előre is tudható volt azok nem hasznosulnak
Ebben persze igazad van, de ha neki így esett jól, hát kegyen, nem befolyásolt semmit. Szerencsére nem sokan szorultak ilyen önigazolásra
 
nem befolyásolt semmit.
Még tanácsoltam volna neki a Mi Hazánk listát
de elvi összeegyeztethetetlenség miatt úgy sem tette volna
De technikailag az legalább hasznosul.
De még sem igazán..!!
Mert azokon sem igen változtatott volna egy listás szavazat.
Következtetésem
A választási törvény igen meg szükséges változtatni
De merre?
A bevált régi fel a két fordulósra és eltörölni a győztes kompenzációt
Ember legyen aki ki tudná számolni miként billenhetne két forduló között.
Lenne bent vagy 6-7 párt.
senkinek sem lenne egyedül 2/3-a.
Erre mondták bizonytalan kormányzás.
Nem is alkotmányozna senki többet egyedül.
 
Az 1% feletti eredmény azt jelenti, hogy a párt hivatalosan is „túlélte” a választást: nem adósodik el adófizetők millióival az állam felé, és kap pénzt arra, hogy a következő négy évben építkezzen. Ennek ismeretében is kizárólag akkor hasznosul, ha valaki a tiszára szavazott?
 
Uyanaz jött le mindenkinek, minden lapban Zalától Szabolcsig.
Az elmúlt napokban pl a Gumelig mondta rossz véleményét a vidéki lapokról
#2,021
már akkor írtam
Az KESMA miatti egy ernyő egy szerkesztési parancs miatt volt
De ezt a torz időt hagyjuk ki lépjünk Orbán elé míg el nem rontotta
Saját szerkesztőségük maguk intézte nyomdák időszaka
A Hírszerkesztés kicsit külön kell beszélni
Mindenki egy helyről szerezte be a hírt
A MTI-től
az MTI jobban volt független mint az Orbáni időkben az m1 által adott hírek
Erre az időre nem érdemes nézni Mert az volt az oka hogy minden lap ugyanazt a propagandát nyomta
Az orbáni idők előtt ahogy írtad a Szabadföld országos lap volt a meghatározó.
És még a szakszervezetek lapja a Népszava
Valamint kormány országos lap a Népszabadság
A mai médiapiac helyzetéről nézzük az ATV-t

Én nem a politikai napilapokat sajnálom
De tekintsük a többit
A kiváltságos és kegyenc kitartott médiákat sosem NER tartotta el hanem az állami hirdetések
Ezeket nem is érdemes tekinteni
Engem azok a propaganda lapok nem érdekelnek

____________________
Itt csintalan elmondja a Médiapiacot az elbocsájtásokat nem az új kormány piszkálta meg

" néhány héttel a választások után nem a végrehajtó-hatalom
piszkálta meg se a Mediaworks, se a Mandinert, se a megafont.
Néhány héttel a kormányváltás után a Fidesz politikai közössége, vagy annak a centruma, vagy a döntéshozók, a kompetensek úgy döntöttek, hogy nem finanszírozzák tovább. De lehet, hogy eddig se finanszírozták.
döntéshozók, a kompetensek úgy döntöttek, hogy nem finanszírozzák tovább.
ez a vihar onnan van, hogy idáig azért ez állami és adófizetői pénzből ment.

Tehát villámgyorsan bedőlt a történet. Én szerintem ez nyilván nagyon komoly önvizsgálatra készteti, vagy kényszerítené azokat is, akik most ennek az áldozatai, hiszen én azért úgy gondolom, én se számítottam igazából arra, hogy hogy a Fidesz a NER
meg fog dőlni.

Hát szerintem nem csak a jobboldalisajtó, a teljes jobb oldal számára ez a választásedmény és minden, ami ebből következik, egy önvizsgálatot feltételezés. Szerintem ennek valóban
itt van az ideje.

Én nem akarok mások nevében nyilatkozni, hogy ki hol tart ebben és milyen válaszokat ad. Én alapvetően a saját kis csapatom és
közösségem sorsa az a legfontosabb, mint szerkesztőség.
Mi azért továbbra is egy heti lapot kiadunk hétről hétre. Online hírportálként működünk.
 
Utoljára módosítva:
A listás szavazással bejuttattál egyetlen képviselőt is?


Lehetséges a felvetésed
Most mégis protekció nélkül ellenszélben lett miniszterelnök

Hol van az még képzelheted
hány évet vesz igénybe.
De elkezdődött.

Legyél elégedett már amennyiben igaz, egy működő kormánnyal, már akkor is ha a fő ágakat részarányos intézkedéseivel rendes irányba állítja

Kit érdekel a családi életben tett őt ellenzők által főleg hamisított vádak
Mert az az üres ágyat fotózott kábítószerügyból se jöttek elő tényleges bizonyítékkal!!
Pedig azt jósolták, az itteniek arról van bizonyíték csak még nem tárták elő
Hát nincs mert hamis a kampány gyanúsítás.
Megtisztel, hogy ennyire kivesézed a hozzászólásaimat.
Mindig kifelejted, hogy nem vagyunk egyformák. Másképp gondolkozol, másképp én. Ahogy érzékelem, más korúak vagyunk, más neműek, mások a tapasztalataink.

Kérdeztél, leírtam, mit gondolok.

Nem, nem protekció nélkül lett miniszterelnök. A pénz protekció.
Ugye nem gondolod, hogy egy filmet össze lehet hozni annyiból, amennyit "hivatalosan" bevallottak?
Kettő filmet?
Plusz a tiszás kiadványok, a tiszás média működtetése, az ott dolgozók bére és járulékai, az utazások költségei, a honlap költségei és az azon dolgozók (háttéranyagok szerkesztése és megjelentetése), a reklámok ...
De szíved joga mást hinni, nem győzködlek, hogy számolj.

Néha félre is értesz: a családi élet az én otthonomra vonatkozott. A napi politika túl sok időt vett el, most az otthonomra (írom így) fordítok több időt.

A DK megmaradt - ehhez járultam hozzá. Tudtam, hogy ehhez járulok hozzá.
Az még halvány reményem sem volt, hogy a DK bejut, bár én a színesebb parlament híve vagyok.

A kutyák szavazói nem gondoltak erre. (Ebből látszik, hogy a DK nagyobb támogatottságú párt. Még a lemorzsolódó átszavazókkal is elérte a küszöböt, pedig nagy volt a nyomás.)
Sajnálom azokat a kutyapártos képviselőiket, akik küzdöttek érte, bár nem értettem egyet az indulásukkal. Éppen a meggondolatlanság miatt nem tartottam őket parlamenti munkára alkalmasnak.
Ezért írtam: maradtak volna egyesület, még támogatnám is őket.
Bízom benne, hogy megoldják az anyagi nehézségüket, és akik jók a favágásban is (mert ez az országgyűlés), azok bekerülnek majd a jövőben.
Nem Kovács Gergely. Neki ez nem való.

Nem vagyok dékás. Írtam már régebben: ha pártot kellene választani, párbeszédes lennék. Karácsony Gergely, Szabó Tímea, Szabó Rebeka, Barabás Richárd, Jávor Benedek, stb. - az ő nézeteikkel értek leginkább egyet. Amikor indultak, őket támogattam anyagilag is, szavazattal is.
Tiszteletem az MSZP-nek, hogy lehetőséget adott arra, hogy megjelenhessen a véleményük a Parlamentben. Ezért hamarabb szavaznék az MSZP-re, mint a DK-ra, de most nem indultak, mert a FIDESZ megváltoztatta a szabályokat, lehetetlenné téve a választási szövetséget.

No, lesz mit kivesézni.
 
Utoljára módosítva:
Na azért mégis két csáp ez
Az Állam mellékterméke de vele összefonódva jött létre a már bűnszervezetként IS működő polip
Nem mondok nagyot mert csak összefonódott öszze gabalyodás
az állam összes szereplőjét meg sem nevezném
se bűnözőnek se maffiának se nem mindenki volt NER lovag
Egy és ugyanaz.
Éppen az volt a jogsértő, hogy saját kádereiket juttatták állami pénzeken magasabb pozíciókba, kiváltságos helyzetekbe (lásd pl. közbeszerzés szabálytalanságai).
Ez a közhatalommal való visszaélés.
 
Tudtam hogy ráfogsz ugrani ideilógiádként annak sarkos megerősítéseként
Mondom sarkítás helyett pontosabb az árnyalás
Ez nem én ideológiám.
Ezért indult jogállamisági eljárás az országunkkal szemben.
Ezt kell felszámolnia a TISZA-nak.
S azért vannak nehéz helyzetben, mert Orbánék (a NER) átszőtt mindent, hogy a befolyásuk, és CSAK AZ Ő BEFOLYÁSUK, érvényesülhessen az államvezetés minden területén.

Ha én lennék a miniszterelnök, már felterjesztettem volna Sulyok, Polt, Varga Zs., Nagy Bálint, Windisch László azonnali felfüggesztését.
A jogszabályok pontosan leírják, mi a feladatuk. Még 16 évet sem kell visszamenni ahhoz, hogy látszon, hogyan járultak hozzá egy egypárti diktatúra kiépítéséhez.

Már rég eljárás alá került volna Matolcsy, Rogán, Mészáros, Szíj László és a NER-es bűnszövetkezet egyéb fejei. DE, Varga MNB elnök is.
Az elsikkasztott állami pénzek az ő bűne is.

Hardy Mihállyal értek egyet:
 
A DK megmaradt - ehhez járultam hozzá. Tudtam, hogy ehhez járulok hozzá.
Az még halvány reményem sem volt, hogy a DK bejut, bár én a színesebb parlament híve vagyok.
Már más fonalat viszek ami nekem fontosabb.
Lehet hogy hozzájárultál.
De ez sosem számszerűsíthető(csak tudat)
Igen a színesebb pártkínálat híve vagyok én is.
De ez nem kívánság hanem kiválasztódás!!
A tömegek számára nem kellő és vezetés se marad meg az megszűnik(sose tuni előre
a Thürmer féle még mindig van)
Példa mindig azt hittem Kisgazdapártra szükség van
Az Orbán segédletével megszüntetettség után is
Azt hittem, de nem nincs szükség úgy tűnik
A DK majd mostantól Varju vezetésével mutathatja meg kell-e vagy nem.
A kiválasztódás útjára léptek
Sok párt volt és sok szűnik meg de majd újak alakulnak...
 
De ez nem kívánság hanem kiválasztódás!!
A tömegek számára nem kellő és vezetés se marad meg az megszűnik(sose tuni előre
a Thürmer féle még mindig van)
Példa mindig azt hittem Kisgazdapártra szükség van
Az Orbán segédletével megszüntetettség után is
Azt hittem, de nem nincs szükség úgy tűnik
A DK majd mostantól Varju vezetésével mutathatja meg kell-e vagy nem.
A kiválasztódás útjára léptek
Sok párt volt és sok szűnik meg de majd újak alakulnak...
Ha a kertben szándékosan írtom valamelyik növényt - elveszem az életfeltételeit -, akkor nem állíthatom utána, hogy a természetes kiválasztódás miatt nincs a kertemben.
Itt is ez történt.

Magyar óellenzékizése, s a 12 éves korlátozás sem a színes parlamentnek kedvez.
Mondjuk, hogy még nem pánikolunk, de lehet ez egy új önkény kiépítésének alapja is.

Az eddigi ellenzéki pártok közül a többség visszalépett, nem megszűnt.
Írtam a pedagógus sztrájjogról - Te követted, mit tettek érte az ellenzéki képviselők?
Nagy tételben merek fogadni, hogy nem.

Hadházy beleszakadt, hogy az emberek arcába tolja, mit csinálnak Orbánék.
Évekig nem reagált a nép.

Az akkugyárakról ömlött az info az Átlátszóról, a megmaradt valóban ellenzéki médiából.
Mit tettek az emberek? Nem a mi ügyünk - mondták.

Ezért viselem nehezen az óellenzékizést.

Magyar Péter szerepét nem vonom kétségbe, de amire építkezett, az ott volt a közéletben hosszú-hosszú évek óta. (S aminek ő is része és haszonélvezője volt - pl. a fideszes eus szereplések háttérmunkáit ő készítette.)

Ez nem ellenzéki kérdés - ez társadalmi probléma.
Miért nem tiltakozik a magyar társadalom a nyilvánvaló ellen??

Arról lehetne beszélni, miért fordította el a fejét átlagpolgár mindentől és mindenkitől. Akkor, amikor már ég a ház, kiürült a kassza, elmentünk a falig, már a busmanok is tudják, hogy micsoda szégyen zajlik itt, mégis ugyanazt a tolvajt újra és újra megválasztják az emberek.
Ezen érdemes lenne elgondolkodni.

Miért egyszerűbb azt rugdosni, aki tett ellene, mégha keretek között is, ahelyett, hogy magába nézne?
Miért kell a mi országunkban állandóan asztalt borogatni, ha változásra van szükség?
 
Plusz a tiszás kiadványok, a tiszás média működtetése, az ott dolgozók bére és járulékai, az utazások költségei, a honlap költségei és az azon dolgozók (háttéranyagok szerkesztése és megjelentetése), a reklámok ...
Ez még mindig semmi csak üres beszéd.
A kampány idején már Casaloma megválaszolta fogalmad sincs mennyi önkéntes dolgozik a Tiszának
Médiát főleg a Facebookot használta
Van egy honlapuk
fizetett képi médiát nem használtak
ritkán kaptak meghívást
Mégis mindig benne voltak az országos képi médiában
Na ebben is nagyon új volt a Tisza
az Országjáráshoz kellett a Nagy Ervin kisteher autója
És még egy személyautó ezek benzin ktg-i
az üres szó-dobálázások
Egy szinte teljesen Közösségi térben töltött választási kampánynál?
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,242
Üzenet
5,063,803
Tagok
631,151
Legújabb tagunk
Visionvkd
Oldal tetejére