Nevessünk...Írj egy viccet!

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
A szöszi a barátjával kirándul. Amikor egy szakadékhoz érnek, a fiú így szól:
- Hú, de meredek!
- Jajj, de jó! Hadd fogjam meg!
 
A kis szőke városi tündért elveszi feleségül egy farmer. Egy napon a férj így szól:
- Szívem, nekem most be kell mennem a városba, de ma délután iderendeltem az inszeminátort, aki majd az egyik tehenet be kell magosítsa. Nem kell aggódnod, vertem egy nagy szöget annak a karámnak az ajtajára ahol a tehén van, hogy ne kelljen keresgélni. Mutasd meg neki, ha jön.
Az inszeminátor megérkezik, hölgyi elvezeti a karámhoz.
- Ez lenne az - mondja.
- Biztos? - kérdi az inszeminátor.
- Biztos, mert a férjem vert ide az ajtóba egy nagy szöget.
- És minek az a nagy szög?
- Hát mit tudom én, biztos arra kell hogy akassza a nadrágját!
 
rendőr vizsgázik:
- Meddig tartott a harmincéves háború? - kérdezi a vizsgáztató.
- Nem tudom. - válaszolja a rendőr.
- Gondolkozzon - mondja a vizsgaztató - hány éves egy tizenegy esztendős kisfiú?
- Tizenegy!
- Nagyszerű! Akkor hány évig tartott a harmincéves háború?
- Tizenegy.
 
- Ha a 20. század nagy gondolkodói közül beszélhetne valakivel,
legyen az akár élő, vagy halott; vajon ki lenne az?
A szöszi rövid gondolkodás után:
- Az élő.
 
Szőke nőt ugrattunk szőkés viccekkel.
Egy idő után megelégeli, és azt mondja:
- Most már eldobtad a kalapácsot!
Megkérdezem tőle:
- Ez olyan mint, hogy elvetetted a sulykot?
- Igen de az olyan bonyolult!
 
Három csaj sétál egy nudista strandon, s meglátnak egy pasast, akinek egy újság takarja az arcát s egy másik a szerszámát. Odamegy az első csaj, megemeli az utóbbi újságot, majd így szól:
- Te, ez nem az én férjem.
Odamegy a második, szintén megemeli, majd így szól:
- Te, ez valóban nem a te férjed.
Erre a harmadik is megemeli az újságot, majd így szól:
- Ez nem is idevalósi.
 
Biológia órán a gyerekek az uborkát vették. A tanárnő fölrajzolt a táblára egy uborkát. Az osztályban röhögés tört ki. A tanárnő felszólította Pistikét:
- Pistike, mi van a táblán?
- Egy f...z.
A tanárnő erre ordítozva kirohant a teremből.
- Igazgató úr, igazgató úr...!!
Az igazgató bejött:
- Gyerekek, csönd, leülni! És különben is ki rajzolta föl ezt a f..zt a táblára?!
 
Kovácsékhoz becsenget egy hölgy gyűjtőívvel a kezében.
- Kérem, ajánljon fel valamit az elhagyott nők menhelye számára!
- Várjon egy kicsit, - mondja Kovács úr - mindjárt hozom az anyósomat!
 
Mórickát a bizonyítványosztás után megkérdezik a szülei, hogy milyen lett a bizonyítványa?

Erre Móricka azt feleli:

- Hát az olyan mint a katonaság!

Ezt a szülők nem értik, ezért megkérdezik, hogy az milyen?

Erre Móricka:

- 1, 2, 1, 2, 1, 2, 1, 2, 1, 2, 1, 2...
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére