Nevessünk...Írj egy viccet!

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Chuck Norrisnak van a világon a legjobb pókerarca!
Ez segített neki megnyerni a 84-es póker világbajnokságot egy jollyval, egy treff kettessel, egy kör 7-essel, egy zöld 4-essel az UNO-ból és egy Monopoly-s "Szökés a börtönből" kártyával.
 
Chuck Norris csak egyszer használt kaszkadőrt, amikor meg kellett kuzdenie egy oroszlánnal. De nem azért mert félt az oroszlántól: hanem az oroszlán fel Chuck Norristol
 
-Te miért ülsz?
-Találtam egy rendszám táblát az utcán, és hazavittem.
-Egy rendszám tábla miatt ítéltek el?
-Igen,mert rá volt szerelve egy Opel!
 
Az ötvenedik házassági évfordulóját ünnepli a házaspár, a férj könnyezik.
Feleség: Nem is tudtam, hogy ilyen szentimentális vagy!
Emlékszel - mondja a férj, amikor a csűrben megfogott minket az apád, és azt mondta
"Ha nem veszed el a Mariskát, akkor 50 évre lecsukatlak!"...
Most szabadultam volna!
 
Három bűnözőt halálra ítélnek. eljön a kivégzés napja, villamosszék általi halálra ítélték őket.
Beültetik az elsőt a székbe, a fegyőr megkérdi tőle
- Az utolsó szó jogán kíván valamit mondani?
- Igen. Én hiszek Istenben, és tudom, hogy meg fog engem védeni a haláltól.
Meghúzzák a kart, erre nem történik semmi, gondolják a fegyőrök magukban, hát ezt megvédte Isten, ezért szabadon engedik.
Hozzák a következőt, tőle is megkérdezik, hogy az utolsó szó jogán kíván-e valamit mondani. Azt mondja az elítélt
- Én a Harvard egyetem jogi karán diplomáztam, és tudom, hogy az igazság, és a jog Istene meg fog védeni a haláltól.
Meghúzzák a kart, nem történik semmi. Hát ezt is szabadon engedik.
Hozzák a harmadikat, neki is felteszik a kérdést, ő erre azt feleli
- Én a Műszaki Egyetemen végeztem, és tudom, hogy amíg azt a két dugót nem dugják be, itt nem lesz kivégzés!
 
A börtönör benyit a rabhoz?-Fogoly,jöjjön a beszélöre! Az anyósa van itt. -Mondja inkább azt neki,hogy házon kivül vagyok!
 
Két öreg, Bill és Joe minden délután összejöttek az egyik parkban és kártyáztak. Így ment ez napról napra, hétről hétre. Egy délután azonban Bill nem jelent meg a szokott időpontban. Joe nem aggódott, gondolta, barátja biztos megfázott egy kicsit, és kihagy egy napot a kártyázásból. De Bill nem jött másnap, és az azt követő napon sem. Joe, mivel nem tudta, hogy cimborája hol lakik, csak kitartóan várta őt minden délután a parkban. Eltelt egy hónap, Joe már lemondott róla, hogy viszontláthatja még a barátját. Egyik délután azonban épp a parkon ment keresztül, amikor szembe jött vele az öreg Joe.
- Cimborám! Azt hittem, már meghaltál! Hát mesélj, hol voltál ilyen sokáig? - kérdezte tőle Joe.
- Ne is kérdezd... - felelte ő. - Börtönben ültem.
- Börtönben? Hogy-hogy?
- Ismered azt a kis pincérnőt ott a sarki kávézóban, ahová be szoktam menni?
- Igen.
- Nos, hát feljelentett, hogy megerőszakoltam. Én meg így 89 éves fejjel olyan büszke voltam magamra, hogy a bíróságon elismertem a bűnösségemet.
- És elítéltek?
- El, 30 napot kaptam hamis tanúzásért.
 
A börtöncellában együtt ül egy narkós, egy tűzoltó és egy szadista.
A narkós: - De jó lenne egy marihuánás cigarettát elszívni.
A tűzoltó: - Azután eloltani!
A szadista: - A homlokodon
 
A börtönben a rendőr a bekísért rab korábbi aktáit olvassa
- Bolti lopás, betörés, fegyveres rablás, erőszak, zaklatás, zsarolás. Ez már rekord lehetne!
- Hát, tudja, - mondja az elítélt - elég sokáig tartott, míg kikísérleteztem, miben vagyok a legjobb.
 
Az egyik elítélt kiteszi a cella meszelt falára felesége kinagyított fényképét.
- Ennyire szereti? - kérdezi együttérzően a börtönőr.
- Dehogyis... Csak ha ránézek, mindjárt nem tűnik olyan hosszúnak a rabság.
 
Uj rab érkezik a börtönbe.A többiek megkérdik töle hogy te is fogoly vagy?Erre a hapsi:naná hogy az vagyok,mért mi legyek fácán?
 
Kisfiam, mi lesz belőled, ha folyton hazudozol??
Válasz. Ha ügyetlen vagyok börtöntöltelék.
Ha ügyes vagyok meteorológus.
Ha nagyon ügyes vagyok politikus.
 
Három elítélt beszélget a
börtönben:
- Titeket miért itéltek el? - kérdi
az egyik.
- Elkötöttem egy autót,
egymillió forintos kárt okozva.
És te?
- Én loptam az állam pénzéből,
kétmillió forintos kárt okozva.
- Hát te cimbora? Te mit
csináltál?
- Én három millió forintos kárt
okoztam.
- Na akkor te vagy itt a legjobb.
Hogy csináltad?
- Szedtem egy csokor Hóvirágot.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére