Problémád van a fórum kezelésével? Írd ide...

Segitséget kérnék:

ugy emlékszem, Sucharit Bhakdi korona-virus könyve itt fennt van valahol.

Beütöm a keresöbe a nevet: találat nulla. Pedig a nevet magam is leirtam.
Hol a hiba?
 
Segitséget kérnék:

ugy emlékszem, Sucharit Bhakdi korona-virus könyve itt fennt van valahol.

Beütöm a keresöbe a nevet: találat nulla. Pedig a nevet magam is leirtam.
Hol a hiba?
Szia!
Nyomát sem találom. Biztos, hogy itt láttad? Emlékszel esetleg melyik témában?
 
Szió, s kösz a fáradozásért. Gondolo, tematikájából valamelyik korona-témájú forumban vagy a könyves forumok valamelyikében lehetett.
 
Szió, s kösz a fáradozásért. Gondolo, tematikájából valamelyik korona-témájú forumban vagy a könyves forumok valamelyikében lehetett.
Megnéztem mikor jelent meg magyarul. Aztán végignéztem attól a dátumtól az összes könyves témát, kivétel a pszichológia, de nyomát sem találtam. Az összes korán feltöltött és emiatt törléseket is megnéztem. Sajnálom, hogy nem tudok segíteni!
 
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy hol lehet kérést írni, hogy milyen ebook-ok-t keresek?
Köszönöm szépen :)
 
Kedves Adminisztrátor! Kérem a regisztrációm törlését. Köszönöm.
 
Elveszik a tömegben, de jelszóemlékeztető és egyéb az oldal által küldött e-maillekkel kapcsolatban:

A CanadaHun szervere minden emailt mindig kiküld; de a kezdetektől ezért, vagy azért vannak szolgáltatók akik alapból nem szeretik.

Ilyenek (elkerülendő email szolgáltatók) - a teljesség igénye nélkül:

- Freemail.hu - nem csak a CH-ról, az oldalak többségéről jövő automatizált e-maileket kérdés nélkül visszautasítja amióta Soros alapítványától átkerült az Origó-hoz majd a T-Online-hoz
- Yahoo.com - a teljes feltörése óta (mikor az összes email címe jelszavastul kiszivárgott), nem fogad az oldalak többségéről
- AOL - aki 30 éve ott ragadt, megérdemli


A Gmail, Microsoft (Outlook.com) fogadja a CH e-mailjeit, de könnyedén spam-ben landolhat.
Ha utóbbiaknál, ill. más kisebb szolgáltatónál vagy, feltétlen nézd meg a spam mappát, ill. állítsd be, hogy a @canadahun.com -ról érkező levelek soha ne kerüljenek spam-be.

Sajnos, ha ezt az elején a regisztráció óta "elmulasztottad", egy idő után egyáltalán nem kapod meg (értsd: több nagy szolgáltatónál újabban, ha több levél érkezik azonos feladótól spam-be és az nem kerül ki manuálisan a fogadó által, egy idő után nem kézbesít az adott küldőtől a spam mappába sem).

(A CH a létrehozása óta nyilván soha nem küldött spam-et; de pár szolgáltatónak ilyen, vagy olyan okból szúrja a szemét).

.
 
Kedves CH Tagok,

Az oldal jelenleg gyorsabb szerveren, ill. teljesen más technológián fut

Kérnénk szólj hozzá ebben a témában, nálad:

- Gyorsabban töltődik?
- Azonos?
- Lassabb?


Köszönjük! :dr_24:



.
 
Kedves Admin, néhány napig távol voltam, és nem léptem be a fórumra, azóta meg nem találom az ezoterikus letöltések topikot. Irtam Beka Holt kormányosnak is, próbált átküldeni egy linket, de azon sem láttam. Csatolok egy képernyőfotót, mi jelenik meg nálam. Semmilyen új programot nem tettem fel a gépre, semmit nem módosítottam ahhoz képest, amikor utoljára beléptem. Válaszodat és segitségedet előre is köszönöm. Trix
 

Csatolások

  • Screenshot_2021-05-29 CanadaHun - Kanadai Magyarok Fóruma.png
    Screenshot_2021-05-29 CanadaHun - Kanadai Magyarok Fóruma.png
    84 KB · Olvasás: 11
Kedves Admin, néhány napig távol voltam, és nem léptem be a fórumra, azóta meg nem találom az ezoterikus letöltések topikot. Irtam Beka Holt kormányosnak is, próbált átküldeni egy linket, de azon sem láttam. Csatolok egy képernyőfotót, mi jelenik meg nálam. Semmilyen új programot nem tettem fel a gépre, semmit nem módosítottam ahhoz képest, amikor utoljára beléptem. Válaszodat és segitségedet előre is köszönöm. Trix

Ugyanott, ahol eddig: https://canadahun.com/forums/ezoterikus-letöltések.134/

("állandó tagok" érik el)
 
Kedves Admin, nekem is ugyanaz a problémám mint Trixnek. Állandó tag vagyok, de a hivatkozás megnyitásánál azt írja ki, hogy nem rendelkezem megfelelő jogosultsággal. Köszönöm a segítségedet.
Csatlakozom,nálam is ugyanez a probléma és a hibaüzenet napok óta.
 
Oldal tetejére