Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez - új tagoknak.

Hóvirágom, hóvirágom hófehérke.
Kikeletre, kikeletre, kikelt érte.
Télnek kergetője,
Tavasz hírdetője.
Hóvirágom, hóvirágom hófehérke.
 
Kedves új tagok !

Ez és a másik két hasonló topik arért lett létrehozva, hogy aki gyorsan be akarja gyűjteni a "kötelező húszat", itt bármivel megteheti.
Miután összejött, kérlek benneteket, hogy ne használjátok, fölösleges.:D
A hozzászólásaitok számát a nevetek alatt követni tudjátok.

Kellemes gyűjtögetést !;):)
 
Oldal tetejére