Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

Ide bármit beírhatol folyamatosan, amíg össze nem jön a 20
hozzászólásod.

Lehetnek akár az ABC betűi, számolhatsz, vagy ami éppen eszedbe jut.

Ez csak egy ötlet, a hozzászólás témája bármi lehet,-
-minden, ami nem sértő -
offolás mentesen begyűjthető a szükséges mennyiség,
amit a nevetek alatti számlálónál követni tudtok.
Ha elértétek a 20 hozzászólást, és letelt a 48 óra
türelmi idő, bárhol lehet le és feltölteni, vagy amihez kedvetek van.

Jó fórumozást kíván!:smile:
a CH "stábja"
Értem, köszi.
 
"- Mi ebben olyan vicces.?
- Ja - tőnt el a mosoly az arcáról -, ezek szerint komolyan beszéltél.
- Hát persze, hogy komolyan beszéltem!"
 
"- Nem. Én a szibériaira jártam.
- Azta! Valószínőleg az az egy olyan hely van a világon, ami
rosszabb, mint Montana."
 
"Tudom, hogy ez valószínűleg új slágernek számít Kelet-Európában, de nem hallgathatnánk valami olyasmit, ami azután jött ki, hogy
megszülettem?"
 
"- Ó, értem. Szóval erről van szó? Foltot ejtettem azon a nagy rosszfiúimázsodon? Attól félsz, hogy ártok a hírnevednek?"
 
"- Nem csináltam semmit rosszul!
- A csatakiáltásod meglehetősen árulkodó volt. Legközelebb próbálj meg csendben maradni!
- Számított volna bármit, ha csendben maradok?
- Nem. Valószínűleg nem."
 
"Csak egy vonzóbb dolgot tudok elképzelni annál, hogy Dmitrij a karjában visz valahova: hogy a karjában visz valahova, és nincs rajta ing."
 
Oldal tetejére