Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

Vicc

Egy Motorola és egy Intel proci beszélgetnek
Motorola: 2x2 az mennyi?
Intel: 5 !
Motorola: Nem jó!
Intel: OK, de azért gyors voltam igaz?
:D:p:D
 
Emberi törvény

"Emberi törvény:
kibírni mindent,
s menni, menni
mindig tovább,
még akkor is, ha
nem élnek már
Benned: remények és csodák!"
 
Amíg dobog a szív

"Amíg dobog a szív és bírja a láb,
Amíg lobog a tűz és éget a láng,
Amíg súgja valami hogy végig csináld, Addig csak neked forog a világ!"
kiss
 
Jázmin

Én nem születtem varázslónak csodát tenni nem tudok
És azt hiszem már észrevetted a jó tündér sem én vagyok,
De, ha eltűnne az arcodról ez a sötét szomorúság,
Úgy érezném vannak még csodák.
kiss
 
Angel

"Addig vagy boldog,míg van aki szeret,
Aki a bajban megfogja a kezed.
S,hogy milyen fontos is volt neked,
csak akkor érzed,ha már nincsen veled!"
 
Angel.2

"A szerelem,mely igaz volt,igaz marad.
Nem múlik el,örökké fúj,lelked mélyén ott marad.
Hiába keresel újat,ami igaz volt,igaz is marad!"
 
Oldal tetejére