Tájdi, a Csoki ódát olvastad tegnapelőtt itt?
Igen, de mégis olyan jó tervek ezek!![]()
Jók bizony!!!!!! Az a szivetmelengető érzés adja az energia nagy részét....Kicsit hihetetlen számomra hogy lakóhelyet változtattok és Én a nyüzsgő nagyvároshoz szokott egómmal, most imádok egy kis meseváros varázslatos világában lenni. Kőszeg olyan tényleg mint egy kis ékszerdoboz....arról már nem is beszélve aki ott vár Rám....![]()
Jók bizony!!!!!! Az a szivetmelengető érzés adja az energia nagy részét....Kicsit hihetetlen számomra hogy lakóhelyet változtattok és Én a nyüzsgő nagyvároshoz szokott egómmal, most imádok egy kis meseváros varázslatos világában lenni. Kőszeg olyan tényleg mint egy kis ékszerdoboz....arról már nem is beszélve aki ott vár Rám....![]()
Persze lehet, hogy kéz, láb nélkül már hiába lenne a nagy sietségem.:mrgreen:
Hát, ha engem Kőszegre hívna a mesebeli hercegem, még kezem-lábam is eldobálnám, úgy rohannék oda, annyira meseszép kis város, imádom.
Persze lehet, hogy kéz, láb nélkül már hiába lenne a nagy sietségem.:mrgreen:
No, az utolsó mondatod az, ami igazán motiváló tényező abban, hogy bárhova, bármikor elmenj és szíved csücskével legyél.[/quot![]()
Így igaz....a hely már csak ráadás. Ha pedig elmesélném mikor és hogyan találkoztam ekőször Kőszeg nevével akkor lennétek igazán meglepve....Gyrekkorom óta belém van kódolva, pedig ezidáig sosem jártam ott.....
No, az utolsó mondatod az, ami igazán motiváló tényező abban, hogy bárhova, bármikor elmenj és szíved csücskével legyél.[/quot![]()
Így igaz....a hely már csak ráadás. Ha pedig elmesélném mikor és hogyan találkoztam ekőször Kőszeg nevével akkor lennétek igazán meglepve....Gyrekkorom óta belém van kódolva, pedig ezidáig sosem jártam ott.....
Mesélj Vörykém!![]()
Mesélj Vörykém!![]()
Megpróbálom röviden....
A szüleim nem voltak nagy utazók, talán a nászútjukon kívül nem is voltak máshol, ám kicsi gyerekként találtam a könyvek között egy útikönyvet, amiről senkinek nem volt ötlete hogyan került a könyvkészletbe. Egy nem túl tetszetős könyv volt fekete fehér előlappal és képekkel, ám mégis rabul ejtett, és mesekönyvkészletem legkedvesebb darabja lett. Gyakran elővettem és nézegettem a képeket benne, noha fogalmam nem volt mit is látok. A könyvtől akkor váltam meg mikor a gyerekem apjával jelenlegi lakásomba költöztünk, akkor is csak azért mert nem hoztam át a könyveimet. A könyv borítójára egyetlen varázslatos szó volt írva nagy fehér betűkkel.....KŐSZEG
Talán a sors könyvét tartottam olyan nagy becsben...talán csak véletlen....bár annak elég érdekes....
Megpróbálom röviden....
A szüleim nem voltak nagy utazók, talán a nászútjukon kívül nem is voltak máshol, ám kicsi gyerekként találtam a könyvek között egy útikönyvet, amiről senkinek nem volt ötlete hogyan került a könyvkészletbe. Egy nem túl tetszetős könyv volt fekete fehér előlappal és képekkel, ám mégis rabul ejtett, és mesekönyvkészletem legkedvesebb darabja lett. Gyakran elővettem és nézegettem a képeket benne, noha fogalmam nem volt mit is látok. A könyvtől akkor váltam meg mikor a gyerekem apjával jelenlegi lakásomba költöztünk, akkor is csak azért mert nem hoztam át a könyveimet. A könyv borítójára egyetlen varázslatos szó volt írva nagy fehér betűkkel.....KŐSZEG
Talán a sors könyvét tartottam olyan nagy becsben...talán csak véletlen....bár annak elég érdekes....
hát, vannak ilyen érdekességek.
Minél többet él az ember, annál több ilyennel találkozik és lepődik meg saját magán, meg a reakcióin, amiket akkor még nem is tudott megmagyarázni, csak később nyer értelmet az egész.
Akkor méginkább ott a helyed, és remélem a kis mesevárosban nagyon jól fogod érezni magad.kiss
Sziasztok!
Már itthon vagyok egy órája, de azóta titeket olvaslak visszaOlyan jó volt olvasni... Örülök, hogy itt lehetek köztetek.
Puszi nektek!
Hát elég rosszulSzia Esztea!kiss Mi is örülünk Neked. Mesélj, hogy telt a napod?
Hát elég rosszulMa gyümölcs napom volt és egész nap suliban voltam. A keddi napok egyébként is kivesznek belőlem. És még így hogy gyümi nap van így még rosszabb. Úgyhogy lassan sztem megyek is alukálni... mert alig birom tartani a fejem...
kiss
Persze, hogy meg lehet kérdezniSzia Esztea!
Milyen suliba jársz? Meg lehet kérdezni?![]()
Persze, hogy meg lehet kérdezni![]()
Hát otthon a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki karára járok mint Építőmérnök hallgató. De jelenleg Erasmusos hallgatóként a Coventry University-re European Construction Engineering szakra.![]()