Fogyizzunk együtt, biztassuk egymást, így sikerülni fog, én tudom.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Igen, de mégis olyan jó tervek ezek! :)

Jók bizony!!!!!! Az a szivetmelengető érzés adja az energia nagy részét....Kicsit hihetetlen számomra hogy lakóhelyet változtattok és Én a nyüzsgő nagyvároshoz szokott egómmal, most imádok egy kis meseváros varázslatos világában lenni. Kőszeg olyan tényleg mint egy kis ékszerdoboz....arról már nem is beszélve aki ott vár Rám....:rolleyes:
 
Jók bizony!!!!!! Az a szivetmelengető érzés adja az energia nagy részét....Kicsit hihetetlen számomra hogy lakóhelyet változtattok és Én a nyüzsgő nagyvároshoz szokott egómmal, most imádok egy kis meseváros varázslatos világában lenni. Kőszeg olyan tényleg mint egy kis ékszerdoboz....arról már nem is beszélve aki ott vár Rám....:rolleyes:

Hát, ha engem Kőszegre hívna a mesebeli hercegem, még kezem-lábam is eldobálnám, úgy rohannék oda, annyira meseszép kis város, imádom.
Persze lehet, hogy kéz, láb nélkül már hiába lenne a nagy sietségem.:mrgreen:
 
Jók bizony!!!!!! Az a szivetmelengető érzés adja az energia nagy részét....Kicsit hihetetlen számomra hogy lakóhelyet változtattok és Én a nyüzsgő nagyvároshoz szokott egómmal, most imádok egy kis meseváros varázslatos világában lenni. Kőszeg olyan tényleg mint egy kis ékszerdoboz....arról már nem is beszélve aki ott vár Rám....:rolleyes:

No, az utolsó mondatod az, ami igazán motiváló tényező abban, hogy bárhova, bármikor elmenj és szíved csücskével legyél.
61.gif
 
Hát, ha engem Kőszegre hívna a mesebeli hercegem, még kezem-lábam is eldobálnám, úgy rohannék oda, annyira meseszép kis város, imádom.
Persze lehet, hogy kéz, láb nélkül már hiába lenne a nagy sietségem.:mrgreen:

szakadok megfele, milyen jó kis képzavart sikerült itt oösszehordanom.
Érdekes lenne kezet, lábat eldobva rohanni:mrgreen:, ennél jobbat csak szegény megboldogult Knézy Jenő tudott:D
 
No, az utolsó mondatod az, ami igazán motiváló tényező abban, hogy bárhova, bármikor elmenj és szíved csücskével legyél.
61.gif
[/quot


Így igaz....a hely már csak ráadás. Ha pedig elmesélném mikor és hogyan találkoztam ekőször Kőszeg nevével akkor lennétek igazán meglepve....:p Gyrekkorom óta belém van kódolva, pedig ezidáig sosem jártam ott.....
 

Évicuskám agyoncsigázol:D Mindjárt nekiesek a holnapi ebédemnek.
Mondjuk ezeket azért nem enném meg, mert sajnálnám elrontani, kicsit megcsócsálva már nem mutatnának ilyen jól.:mrgreen:
Nagyon ügyes, aki ilyeneket tud faragni.
Van egy ismerős szakácslányka, aki olyan gyönyörű hidegtálakat tud rittyenteni, ilyen csodaszép zöldség, gyümifaragásokkal, ő készít minden jelesebb alkalomra a városban csodákat, amiket aztán a nem műértő éhes népség bezabál.
De én nem! Én csak csodálom:mrgreen:
 
No, az utolsó mondatod az, ami igazán motiváló tényező abban, hogy bárhova, bármikor elmenj és szíved csücskével legyél.
61.gif
[/quot


Így igaz....a hely már csak ráadás. Ha pedig elmesélném mikor és hogyan találkoztam ekőször Kőszeg nevével akkor lennétek igazán meglepve....:p Gyrekkorom óta belém van kódolva, pedig ezidáig sosem jártam ott.....

Mesélj Vörykém!:D
 
Mesélj Vörykém!:D

Megpróbálom röviden....
A szüleim nem voltak nagy utazók, talán a nászútjukon kívül nem is voltak máshol, ám kicsi gyerekként találtam a könyvek között egy útikönyvet, amiről senkinek nem volt ötlete hogyan került a könyvkészletbe. Egy nem túl tetszetős könyv volt fekete fehér előlappal és képekkel, ám mégis rabul ejtett, és mesekönyvkészletem legkedvesebb darabja lett. Gyakran elővettem és nézegettem a képeket benne, noha fogalmam nem volt mit is látok. A könyvtől akkor váltam meg mikor a gyerekem apjával jelenlegi lakásomba költöztünk, akkor is csak azért mert nem hoztam át a könyveimet. A könyv borítójára egyetlen varázslatos szó volt írva nagy fehér betűkkel.....KŐSZEG
Talán a sors könyvét tartottam olyan nagy becsben:rolleyes:...talán csak véletlen....bár annak elég érdekes....
 
Sziasztok!
Már itthon vagyok egy órája, de azóta titeket olvaslak vissza :) Olyan jó volt olvasni... Örülök, hogy itt lehetek köztetek.
Puszi nektek!
 
Megpróbálom röviden....
A szüleim nem voltak nagy utazók, talán a nászútjukon kívül nem is voltak máshol, ám kicsi gyerekként találtam a könyvek között egy útikönyvet, amiről senkinek nem volt ötlete hogyan került a könyvkészletbe. Egy nem túl tetszetős könyv volt fekete fehér előlappal és képekkel, ám mégis rabul ejtett, és mesekönyvkészletem legkedvesebb darabja lett. Gyakran elővettem és nézegettem a képeket benne, noha fogalmam nem volt mit is látok. A könyvtől akkor váltam meg mikor a gyerekem apjával jelenlegi lakásomba költöztünk, akkor is csak azért mert nem hoztam át a könyveimet. A könyv borítójára egyetlen varázslatos szó volt írva nagy fehér betűkkel.....KŐSZEG
Talán a sors könyvét tartottam olyan nagy becsben:rolleyes:...talán csak véletlen....bár annak elég érdekes....

hát, vannak ilyen érdekességek. :D
Minél többet él az ember, annál több ilyennel találkozik és lepődik meg saját magán, meg a reakcióin, amiket akkor még nem is tudott megmagyarázni, csak később nyer értelmet az egész.
Akkor méginkább ott a helyed, és remélem a kis mesevárosban nagyon jól fogod érezni magad.kiss
 
Szia Esztea!kiss Mi is örülünk Neked. Mesélj, hogy telt a napod?
Hát elég rosszul :( Ma gyümölcs napom volt és egész nap suliban voltam. A keddi napok egyébként is kivesznek belőlem. És még így hogy gyümi nap van így még rosszabb. Úgyhogy lassan sztem megyek is alukálni... mert alig birom tartani a fejem...
kiss
 
Hát elég rosszul :( Ma gyümölcs napom volt és egész nap suliban voltam. A keddi napok egyébként is kivesznek belőlem. És még így hogy gyümi nap van így még rosszabb. Úgyhogy lassan sztem megyek is alukálni... mert alig birom tartani a fejem...
kiss

Szia Esztea!
Milyen suliba jársz? Meg lehet kérdezni?:)
 
Szia Esztea!
Milyen suliba jársz? Meg lehet kérdezni?:)
Persze, hogy meg lehet kérdezni :)
Hát otthon a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki karára járok mint Építőmérnök hallgató. De jelenleg Erasmusos hallgatóként a Coventry University-re European Construction Engineering szakra. :rolleyes:
 
Persze, hogy meg lehet kérdezni :)
Hát otthon a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki karára járok mint Építőmérnök hallgató. De jelenleg Erasmusos hallgatóként a Coventry University-re European Construction Engineering szakra. :rolleyes:

Hűha! De komolyan hangzik! :D És mi leszel, ha nagy leszel? :)
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére