Tájdi a kutyusod lába, hogy van? kisskiss
Tájdi, a kutyusodnak ...
Szia Rolje,
Mer nalam ugy nez ki a futas, hogy tudok harom-negy percet futni, de utana muszaj setara valtanom, amig levegohoz jutok, es csak akkor valtok vissza futasra.
Ez hibas ahogy en csinalom?
Santane, talán a Pilates féle torna segit, az aqua-aerobicot is meg lehet próbálni... kiss
Azt én is megerősíthetem, hogy a Pilates tényleg nagyon jó, anno még Stee dumcsizott rá, hogy próbáljam ki, nyanyák is bírják.
És tényleg!!!:grin: van azóta már kazim, egyszer ki is próbáltam és megállapítottam, hogy igaza van. Másnap minden porcikámban iszonyatos izomláz volt, de az csak azt jelezte, mennyire nem használom őket. Szentül megfogadtam, folytatom, mert tényleg nem megerőltető. Aztán valahogy győzött a téli lustaság, mindig azzal biztattam magam, majd jön a bicajszezon, azt jobban is szeretem, mint tornázgatni.
De ez senkit ne tántorítson el attól, hogy kipróbálja, vagy alkalmazza, a hiba bennem van. <!-- / message --><!-- sig -->
<HR>
Azért hozom a linkeket, hogy legyen mit olvasni. Sok hasznos tanácsot lehet bennük találni, amit érdemes megszívlelni. Én is így szedtem össze a fogyókúrámhoz az információkat. Örülök, hogy a 10 éves kutyád jobban van. Ajánlanám, hogy próbáld meg óvatosan fáslizni, akkor könnyebben lábra állhat.
Alább láthatod a kutyámat 3 példányban, egy fotón. Küld egy puszit a te kutyádnak, hogy gyorsan gyógyuljon! kiss
Én nem tudok a kutyámról képeket betenni, mert nem is látni szegényt normálisan a fotókon. Korom fekete az egész és baromi szőrös!Azaz hosszú szőrű.
Jó reggelt FOGYIS CSAPAT!!!
Rixy,kiss, én müzlizek minden reggel, de nem az édes formában, és nem tejjel, mert nem szeretem, csak meleg vizzel, esetleg pótolom egy kis erdei gyümölccsel. Ez aztán jól kitart délig, nem is vagyok éhes. Irigyellek a tervedért a napi 2 órás mozgással, bár én is terveznék ilyesmit, bár kacsingatok a tae-bo felé, de ez egyenlőre csak szemmozgás
.
Rixy! Gondoltam, hogy a reklám mögött valami szépség rejtőzhet, de mint mondani szokták, "magas labda volt" én meg elkaptam, hogy zrikáljalak - vagyis inkább a témát. kiss
Sidny (átkereszteltelek): Úgy képzeld el, hogy a nárcisz itt Írországban "nemzeti növény"! Minden út szélén ott található, végig futnak az utak mentén. Ilyenkor tavasszal gyönyörűek!
![]()
Gyógyszert szedjen a beteg.Mindenkinek ajánlom figyelmébe a TRUTYI nevű gyógyszert!Orvos írja fel és nagyon hatékony!Én fél év alatt fogytam tőle 27 kilót.A munkatársam 1 év alatt 45öt!És semmi mellékhatása nincs,és nem jojózik az ember tőle.Én is tartom a súlyom azóta!
Drága csillagom nézd meg én,hogy válaszoltam rá egy oldallal visszább.Arra kérlek benneteket, hogy ne idézzétek be minduntalan ezt a hozzászólást újra és újra beidézve a gyógyszer nevével. Mivel megkértem angyalka822-t, hogy törölje ki a gyógyszer nevét, nem sok értelme lesz, ha ti sokszorosítjátok!![]()
Megkaptam a privit.Üzentem a lavorosnakHát ez szuper!!! :lol: Legalább rötyögtem egy jót.
(Elnézést Afca, figyelmetlen voltam! kiss)