játékok március 15.
Szia bogiovi!
Nézz körül az ünnepek március 15. topikba. Sok jó ötletet találsz.
Remélem sikerült a linket beillesztenem - itt találsz egy jó kis gyűjteményt (176. hozzászólást nézd meg).
http://canadahun.com/forum/showthread.php?t=9758&page=18
Szép napot!
Évi
Most hogy itt van március 15. nem tudtok valami jó katonás játékokat?mint pl:Adj király katonát.....????
Szia bogiovi!
Nézz körül az ünnepek március 15. topikba. Sok jó ötletet találsz.
Remélem sikerült a linket beillesztenem - itt találsz egy jó kis gyűjteményt (176. hozzászólást nézd meg).
http://canadahun.com/forum/showthread.php?t=9758&page=18
Szép napot!
Évi