Jelenleti iv II.

sziasztok. szeretnék kreatívkodni, de még csak a képeket sem tudom megnézni mivel kell 20 hozzászólás. Ezért itt majd hozzászólogatok.
 
Itthon vagyok 3 hónapos kisfiammal és nagyon sok mindent tudnék hasznosítani erről az oldalról. Nagyon örülök hogy megtaláltam. Tetszik. És még kell 18 hozzászólás ezen kívül úgyhogy még írni fogok. LEgyen szép napja mindenkinek.
 
Sziasztok! Én is új vagyok még itt, viszont nagyon tetszik az oldal, elnézést, de itt szeretném összegyűjteni a 20 hozzászólásomat:). Köszi szépen a türelmet:)
 
Az új, “Légy profi! Kooperációs idény” mód lehetővé teszi, hogy egy valódi profi bőrébe bújva tanulhasd meg a profi focisták számára kötelező tudásanyagot a szereléstől a taktikán át egészen a passzolásig.
 
Akár három barátoddal közösen is játszhatsz, kedvenc klubotok egy-egy játékosát megszemélyesítve. Hajtsd végre az egyedi feladatokat, hogy fejleszthesd játékosod tulajdonságait és szerezz dicsőséget a csapatnak versengés közben. Légy te a legjobb az idény végére!
 
Oldal tetejére