Jelenleti iv II.

Fantasztikus!

Itt lehet gyüjteni a 20 hozzászólást, vagy csak úgy beköszönni :)
Teljesen véletlenül találtam erre az oldalra, de úgy látom aranybányára leltem! Borzasztó sok jó dolgot olvastam mik vannak meg, szinte viszket a kezem így karácsony előtt hogy valami szépet alkossak. Nekem is vannak mintáim, megtanulom hogyan kell feltölteni és megosztom én is mindenkivel aki szeretné elkészíteni a mintákat!Köszönöm szépen még egyszer a lehetőséget!sissy76:p
 
Oldal tetejére