Jelenleti iv II.

Ukrán
Привiт [pryvit] (hello) / Добрий ранок [dobryi ranok] (jó reggelt) Добрий день [dobryi den] (jó délutánt) / Добрий вечiр [dobryi vechir] (jó estét, éjjelt)
 
Azt írtátok, hogy bármit írhatok. Tehát akkor az első bármim:

„Álltunk a bükkök alatt és apró, rőt levélkék hullottak körülöttünk, s ha az üverek felől egy szellő jött, olyan volt, mintha aranyat sírtak volna a fák.”
 
Oldal tetejére