Kötés, horgolás 2015-2016-2017.

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Stip en Haak mini nyúl
website-klein.jpg
Szia. köszi a mintát nagyon édes :) a nagy méretű nincs meg valakinek? keresem de nem találtam :(
 

Csatolások

  • hosszúlábú kislány.jpg
    hosszúlábú kislány.jpg
    106.5 KB · Olvasás: 160
  • hosszúlábú kislány.pdf
    1.4 MB · Olvasás: 201
  • hosszúlábú manó.jpg
    hosszúlábú manó.jpg
    38.3 KB · Olvasás: 154
  • hosszúlábú mikulás.jpg
    hosszúlábú mikulás.jpg
    57.7 KB · Olvasás: 146
  • hosszúlábú manó.pdf
    1.2 MB · Olvasás: 238
  • hosszúlábú mikulás.pdf
    1.1 MB · Olvasás: 214
  • hosszúlábú rénszarvas.jpg
    hosszúlábú rénszarvas.jpg
    33 KB · Olvasás: 144
  • hosszúlábú rénszarvas.pdf
    1.3 MB · Olvasás: 211
Sziasztok!
Ezt a sapit keresném, elvileg raverly.com-ról
***A rejtett tartalom, beidézésnél nem jelenik meg.*** ingyenesen letölthető lenne, viszont az oldalon, ahova a link vezet, nem lehet egyszerűen megtalálni. Reménykedem, hátha valakinek megvan lementve.
Köszönöm!!
Csatolás megtekintése 1472158
Azóta sikerült megszereznem. :) Van felnőtt és gyerek méret.
Bluebell hat (Knits'R'us)
DSC_0163.jpg
 

Csatolások

  • bluebell-hat-adult.pdf
    881.9 KB · Olvasás: 120
  • bluebell-hat-children.pdf
    882.8 KB · Olvasás: 123
Szeretnék kicsit büszkélkedni nektek. Ma kész lett életem első Amigurumi figurája. Rengeteg segítséget kaptam az oldaltól köszönöm nektek. Egy hete még azt sem tudtam hogy kell a horgolótűt megfogni :)
Következőnek Fonalfalva lakói közül néztem ki a nyuszit a kicsijével :) meghorgoltátok már? Nekem mint kezdőnek nagyon bonyolult lenne? (Már a leírásba is kicsit belegabalyodtam )
 

Csatolások

  • 20161124_100924.jpg
    20161124_100924.jpg
    1.6 MB · Olvasás: 133
Utoljára módosítva:
Szeretnék kicsit büszkélkedni nektek. Ma kész lett életem első Amigurumi figurája. Rengeteg segítséget kaptam az oldaltól köszönöm nektek. Egy hete még azt sem tudtam hogy kell a horgolótűt megfogni :)
Következőnek Fonalfalva lakói közül néztem ki a nyuszit a kicsijével :) meghorgoltátok már? Nekem mint kezdőnek nagyon bonyolult lenne? (Már a leírásba is kicsit belegabalyodtam )
Nagyon ügyes vagy. :cool:
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére