Keresztszemes KIADVÁNYOK: újság, könyv, füzet,2013-2014-2015-2016

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Jelazó nélkül nem tudom kicsomagolni, kisegítenél? Köszönöm! :) Már a tű a kezembe, hogy halacskás úszi zsákot varrjak a kölyöknek! :) :)
Ezt sajnos nem értem, hogyan lehet letölteni?
Segíthetek? Szerintem sem a letöltéshez, sem a kicsomagoláshoz nem kell jelszó az Uni...-en. Amikor Claddagh linkjére kattintunk, akkor a piros Free oszlopot kell választani jobb oldalon (Azt hiszem, free a felirat a tetején), a fejlécében rákattintani. Ahova elvisz, a következő oldal, ott tényleg kiírja, hogy írd be a jelszavad, de ez az ingyenesnek nem érdekes. Azért furcsa, mert sehol nem indul el számláló, és az ember azt hiszi, hogy rá vonatkozik. Kb. 15-20 másodpercet kell várni, egy-két korty kávé, :D, és akkor kicsit lejjebb, kb. középen kijön egy halvány felirat, hogy No, thanks. Erre már lehet kattintani, és onnét már teljesen egyenes az út, mert jön a szokásos Download gomb. És ennyi. Kicsomagoltam a mappát, nekem ahhoz semmit nem kért.
 
Megkeresem, hátha megvan. Itthon megnéztem, holnap tudok utánanézni a pesti lakásban. Ha valakinek előbb megvan, jelezze. :)

Sziasztok!!!
Szeretném kérni a Dein Kreuzstich Magazin 2012 6. számá,t ha valakinek megvan feltenné. Abban van egy triptikonnak az első része.
Fáradozásotokat köszönöm Netti.

Hát sajnos Pesten sem volt (pedig majdnem minden része megvan az újságnak). :mad: de esetleg feltennéd, hogy melyik képre gondoltál? Hátha úgy más könnyebben utánakereshet, lehet, h valakinél bujkál... :dr_9:
 
Segíthetek? Szerintem sem a letöltéshez, sem a kicsomagoláshoz nem kell jelszó az Uni...-en. Amikor Claddagh linkjére kattintunk, akkor a piros Free oszlopot kell választani jobb oldalon (Azt hiszem, free a felirat a tetején), a fejlécében rákattintani. Ahova elvisz, a következő oldal, ott tényleg kiírja, hogy írd be a jelszavad, de ez az ingyenesnek nem érdekes. Azért furcsa, mert sehol nem indul el számláló, és az ember azt hiszi, hogy rá vonatkozik. Kb. 15-20 másodpercet kell várni, egy-két korty kávé, :D, és akkor kicsit lejjebb, kb. középen kijön egy halvány felirat, hogy No, thanks. Erre már lehet kattintani, és onnét már teljesen egyenes az út, mert jön a szokásos Download gomb. És ennyi. Kicsomagoltam a mappát, nekem ahhoz semmit nem kért.

Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást, de én már ott el vagyok akadva, hogy a "Rejtett tartalom beidézésénél nem jelenik meg" . Be kellene idéznem valamit? Honnan? Hogyan? Mit?
 
Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást, de én már ott el vagyok akadva, hogy a "Rejtett tartalom beidézésénél nem jelenik meg" . Be kellene idéznem valamit? Honnan? Hogyan? Mit?
Szia!
Az eredeti hozzaszolast keresd meg,a beidezett szovegnel a feltolto neve mellett van egy pici,felfele mutato nyil.Erre klikkelj ra es megjelenik az eredeti hozzaszolasban a link.;)
 
Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatást, de én már ott el vagyok akadva, hogy a "Rejtett tartalom beidézésénél nem jelenik meg" . Be kellene idéznem valamit? Honnan? Hogyan? Mit?
Ahhhhaaaa, értem. Persze, én ezt már nem láttam, mert egyszer már letöltöttem. Az új rendszerben az ilyen feliratok akkor válnak láthatóvá, ha előbb megnyomod a tetszik gombot. Akkor látható a link. Arra már nem emlékszem, hogy ez rögtön kattintható volt-e, vagy ki kellett másolni a keresőbe, de onnét már érvényes kell legyen, amit fent írtam. Néha előfordult, hogy a Tetszik gomb után sem látszik a dolog, akkor Sorciert kell megkérdezni, ha esetleg.

ui. Közben Sorcier is válaszolt. :cool:
 
Hát sajnos Pesten sem volt (pedig majdnem minden része megvan az újságnak). :mad: de esetleg feltennéd, hogy melyik képre gondoltál? Hátha úgy más könnyebben utánakereshet, lehet, h valakinél bujkál... :dr_9:

Szia!
2013. 1 számában már a második kép van, de az egész is láthazó. Ez lenne az.
 

Csatolások

  • 27.jpg
    27.jpg
    300 KB · Olvasás: 235
Segíthetek? Szerintem sem a letöltéshez, sem a kicsomagoláshoz nem kell jelszó az Uni...-en. Amikor Claddagh linkjére kattintunk, akkor a piros Free oszlopot kell választani jobb oldalon (Azt hiszem, free a felirat a tetején), a fejlécében rákattintani. Ahova elvisz, a következő oldal, ott tényleg kiírja, hogy írd be a jelszavad, de ez az ingyenesnek nem érdekes. Azért furcsa, mert sehol nem indul el számláló, és az ember azt hiszi, hogy rá vonatkozik. Kb. 15-20 másodpercet kell várni, egy-két korty kávé, :D, és akkor kicsit lejjebb, kb. középen kijön egy halvány felirat, hogy No, thanks. Erre már lehet kattintani, és onnét már teljesen egyenes az út, mert jön a szokásos Download gomb. És ennyi. Kicsomagoltam a mappát, nekem ahhoz semmit nem kért.

Ma gond nélkül megnyitotta...:o
 
Utoljára módosítva:
Ahhhhaaaa, értem. Persze, én ezt már nem láttam, mert egyszer már letöltöttem. Az új rendszerben az ilyen feliratok akkor válnak láthatóvá, ha előbb megnyomod a tetszik gombot. Akkor látható a link. Arra már nem emlékszem, hogy ez rögtön kattintható volt-e, vagy ki kellett másolni a keresőbe, de onnét már érvényes kell legyen, amit fent írtam. Néha előfordult, hogy a Tetszik gomb után sem látszik a dolog, akkor Sorciert kell megkérdezni, ha esetleg.

ui. Közben Sorcier is válaszolt. :cool:
Köszönöm! Köszönöm! Köszönöm!
 
Cross Stitch Collection №224



Csatolás megtekintése 1051132


***A rejtett tartalom, beidézésnél nem jelenik meg.***

Az oldal nem fizetős..A fő lapon a free kiválasztása után, a következő lapon kell egy pár másodpercet várni,és a feliratok alatt meg jelenik egy
no, thanks
Sikerült, nagyon szépen köszönöm!
felirat. Erre kell rá nyomni és letölthető a file. :)
 
Cross Stitch crazy melléklete
egy kis karácsonyi hangulat
 

Csatolások

  • 2013_09_14.part1.rar
    7 MB · Olvasás: 135
  • 2013_09_14.part2.rar
    7 MB · Olvasás: 120
  • 2013_09_14.part3.rar
    7 MB · Olvasás: 116
  • 2013_09_14.part4.rar
    7 MB · Olvasás: 116
  • 2013_09_14.part5.rar
    7 MB · Olvasás: 115
  • 2013_09_14.part6.rar
    7 MB · Olvasás: 117
  • 2013_09_14.part7.rar
    4.2 MB · Olvasás: 116
  • IMG.jpg
    IMG.jpg
    3 MB · Olvasás: 262
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére