Sziasztok!
Feltudná valaki tölteni ennek a babaköszöntőnek a színkódját??????????
Előre is köszi!
Szilvi
Szálöltéssel készül és kevés színnel.
Itt a minta.Sziasztok, ehhez keresem a mintát.
köszönöm
Itt a minta.
De hamár feltöltöm akkor mindkettőt....
Köszönöm a mintát de éppen a színkódot keresem hozzá!!!Tudom, hogy nem a legjobb minőség, de talán lehet vele kezdeni valamit.
Köszönöm a mintát de éppen a színkódot keresem hozzá!!!
A mintát már megkaptam,nagyon tetszik de sehol nem találom hozzá a színkódot!!:12:
:cry:Talán tudok Neked segíteni:
A kislányhoz van színkódom. Az elsőt 948ra tippelem a másodikat pedig 353ra. Én a hétvégén kezdem el.