Sziasztok! Nem tudom jó helyre irok de nagyon szeretnék az xbox 360amhoz sega megadrive emulátort beszerezni, illetve a crazy taxi valamelyik részét, rgh-s az xbox 360am de nem találtam használható letölthető fájl ezen két játékhoz.
Szia! Kár, hogy nem nagyon pörög ez a téma. Nálam például az Xbox 360-hoz használok egy RetroArch emulátort, ami nagyon jól működik régebbi játékokhoz és nosztalgia miatt szeretem. Jó lenne, ha több tapasztalatot cserélhetnénk itt emiatt!
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.