Hírek Magyar Péter

Másfél perc után otthagyta az ATV stúdióját Magyar Péter.​

Magyar Péter több alkalommal kifogásolta, hogy az ATV nem ad neki elég megjelenési lehetőséget. Ma az Egyenes Beszéd című műsorban szembesítették az eddigi meghívásokkal, mire kivonult a stúdióból.


Hétfő este az ATV Egyenes Beszéd című műsorának a vendége volt Magyar Péter. A TISZA Párt alelnöke múlt pénteken is szerepelt a műsorban, ahol kifogásolta, hogy keveset hívta a csatorna kampány a során.
Aztán vasárnap, a választási eredményváró rendezvénye utáni sajtótájékoztatóján ismét kritizálta az ATV-t, a szennylapok közé sorolva a csatornát.
Ilyen előzmények után ült be a stúdióba, az interjú elején pedig Rónai Egon műsorvezető átnyújtott neki egy mappát, amiben összesítve voltak Magyar ATV-s meghívásai, szereplései. „Ezek nagyon szép számok, azt gondolom. Hetedszer van itt élő adásban, 51 nap volt a kampány kezdete óta, 51 híradó” – sorolta Rónai Egon, mire Magyar Péter azt felelte, hogy március 28. és május 3. között egyetlen egyszer sem hívták ide be élő adásba.
A műsorvezető ezt cáfolta, mire Magyar ismét a csatorna tulajdonosát kezdte emlegetni, majd levette a mikrofonját és kivonult a stúdióból.
Megmutatjuk a dokumentációt – amit Magyar is megkapott – arról, hogy hány alkalommal hívta az ATV a politikust a kampányidőszakban:

Magyar Péter meghívása az Egyenes Beszédbe:

Első meghívás, sms: Március 1. (Válasz nem jött)
Március 6. újabb sms. (Közben több telefonhívás)
Március 7. újabb SMS Vona–Magyar vita szervezés vállalja, vagy nem?
Március 8. vita sms egyeztetés, mikor lenne jó?
Március 17. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe
Március 19. SMS újabb meghívás az Egyenes Beszédbe ezt mondta le, a tüntetés miatt
Március 21. SMS meghívás az Egyenes Beszédbe – elfogadta, de lemondás nélkül tüntetést szervezett
Március 26-án sms-ben rákérdezett Szöllősi Györgyi, hogy akkor jön-e vagy sem, mert bár elvállalta, nem mondta le és nem reagált semmilyen megkeresésre.
Március 27. meghívás előre májusra, az anyák napi tüntetés után

Április 18. Magyar Mártont hívtuk, mert szólt, hogy Ő intézi a sajtóját, innentől vele egyeztetett Szöllősi Györgyi telefonon és sms-ben. Jeleztük, ha Magyar Péter nem tud jönni, akkor az EP-listán szereplő jelölteket is várjuk.
Április 19. újabb sms: jönnek-e az EP-listáról, mert nem kaptunk választ.
Május. 2. sms: Magyar Péter meghívása újra, emlékeztető sms.
Május 9. sms Magyar Péter meghívása
Közben többször beszélt Szöllősi Györgyi telefonon Magyar Mártonnal, hogy küldjön bárkit a listáról. Mivel ez nem történt meg, közvetlenül felhívtuk Tarr Zoltánt, a lista 3. helyezettjét. Ő végül bejött Május 8-án.
Az utolsó meghívások Seprenyi Anitának mentek, mert Ő lett a sajtósa, csak telefonon beszélt vele Szöllősi Györgyi. Május 15 után többször is.
Március 13-án, Április 8-án volt Szöllősi Györgyinél, május 31-én Rónai Egonnál. Június 7-én újra Szöllősi Györgyinél.
Magyar Péter meghívása a Startba:

Vogyerák Anikó, a Start főszerkesztője is többször próbálta behívni a műsorba Magyar Pétert.
Május 3-án Magyar Mártont hívta telefonon ez ügyben
Május 21-én szintén Magyar Mártonon keresztül próbálták behívni a műsorba
Május 21-én Seprenyi Anitát is kereste Vogyerák Anikó
Május 28-án szintén Seprenyi Anitát kereste a Start szerkesztősége
Május 31-én Ámon Henriette-t is kereste Vogyerák Anikó Magyar Péter szereplésével kapcsolatban
A megkeresésekre nem érkezett sem megerősítő, sem elutasító válasz.

Azt is megmutatjuk, hogy hányszor szerepelt a csatorna különböző műsoraiban:
- március 13. Egyenes Beszéd
- március 19. ATV Start
- április 8. Egyenes Beszéd
- május 26. Heti Napló Sváby Andrással
- május 31. Egyenes Beszéd
- június 7. Egyenes Beszéd
- június 10. Egyenes Beszéd

Magyar Péter / Tisza Párt Híradós megjelenései a kampányban (április 20-tól június 9-ig): 51 napból 51-szer, napi szinten legalább kétszer

Április

- április 20.
- április 21.
- április 22.
- április 23.
- április 24.
- április 25.
- április 26.
- április 27.
- április 28.
- április 29.
- április 30.
Május
- május 1.
- május 2.
- május 3.
- május 4.
- május 5.
- május 6.
- május 7.
- május 8.
- május 9.
- május 10.
- május 11.
- május 12.
- május 13.
- május 14.
- május 15.
- május 16.
- május 17.
- május 18.
- május 19.
- május 20.
- május 21.
- május 22.
- május 23.
- május 24.
- május 25.
- május 26.
- május 27.
- május 28.
- május 29.
- május 30.
- május 31.
Június
- június 1.
- június 2.
- június 3.
- június 4.
- június 5.
- június 6.
- június 7.
- június 8.
- június 9



1718054362959.jpeg
 
Mik történnek...
Botrány!!!
Magyar Péter elismerte, hogy a radnaimark.hu oldalon lévő hálószobában ő létesített szexuális kapcsolatot Vogel Evelinnel. A Tisza Párt elnöke nyilvános Facebook-oldalán és YouTube-csatornáján szólalt meg az ügyben.
A pártelnök szerint ekkor már nem álltak élettársi kapcsolatban Vogel Evelinnel. Mint mondta, hajnali öt óra körül érkeztek meg a képeken is látható lakásba, ahol néhány, számára ismeretlen ember tartózkodott. Radnai Márk sem aznap éjszaka, sem máskor nem járt az ingatlanban. Kiemelte, hogy a lakásban alkohol és kábítószer kinézetű anyag is volt, de ő ezekhez nem nyúlt. A képen látható hálószobában pár perc elteltével bementek az egész ország által megismert szobába, és konszenzuális szexuális kapcsolatot létesített Vogel Evelinnel. Hozzátette, hogy az ingatlant augusztus 3-án dél körül hagyták el, amikor már rajtuk kívül senki nem tartózkodott ott.
 
Mik történnek...
Botrány!!!
Magyar Péter elismerte, hogy a radnaimark.hu oldalon lévő hálószobában ő létesített szexuális kapcsolatot Vogel Evelinnel. A Tisza Párt elnöke nyilvános Facebook-oldalán és YouTube-csatornáján szólalt meg az ügyben.
A pártelnök szerint ekkor már nem álltak élettársi kapcsolatban Vogel Evelinnel. Mint mondta, hajnali öt óra körül érkeztek meg a képeken is látható lakásba, ahol néhány, számára ismeretlen ember tartózkodott. Radnai Márk sem aznap éjszaka, sem máskor nem járt az ingatlanban. Kiemelte, hogy a lakásban alkohol és kábítószer kinézetű anyag is volt, de ő ezekhez nem nyúlt. A képen látható hálószobában pár perc elteltével bementek az egész ország által megismert szobába, és konszenzuális szexuális kapcsolatot létesített Vogel Evelinnel. Hozzátette, hogy az ingatlant augusztus 3-án dél körül hagyták el, amikor már rajtuk kívül senki nem tartózkodott ott.
Magyar Péter férfi létére egy felnőtt nővel szexelt?????
Pfúúúj, de undorító!
Nem csodálom, ha a kormánypárt élesen elhatárolódik az ilyen esettől.
 
Mik történnek...
Botrány!!!
Magyar Péter elismerte, hogy a radnaimark.hu oldalon lévő hálószobában ő létesített szexuális kapcsolatot Vogel Evelinnel. A Tisza Párt elnöke nyilvános Facebook-oldalán és YouTube-csatornáján szólalt meg az ügyben.
A pártelnök szerint ekkor már nem álltak élettársi kapcsolatban Vogel Evelinnel. Mint mondta, hajnali öt óra körül érkeztek meg a képeken is látható lakásba, ahol néhány, számára ismeretlen ember tartózkodott. Radnai Márk sem aznap éjszaka, sem máskor nem járt az ingatlanban. Kiemelte, hogy a lakásban alkohol és kábítószer kinézetű anyag is volt, de ő ezekhez nem nyúlt. A képen látható hálószobában pár perc elteltével bementek az egész ország által megismert szobába, és konszenzuális szexuális kapcsolatot létesített Vogel Evelinnel. Hozzátette, hogy az ingatlant augusztus 3-án dél körül hagyták el, amikor már rajtuk kívül senki nem tartózkodott ott.
Na most ez kit érdekel (a ferjen/feleségen kivül?
Vagy bennem van a hiba?
 
Na most ez kit érdekel (a ferjen/feleségen kivül?
Vagy bennem van a hiba?
Nem, a sok aberráltban van a hiba.
Ki néz meg ilyet?
Azt is minősíti, aki rákattint.

S hol is van ilyenkor a gyerekek védelme, amit előszeretettel kapnak elő mindig?
A gödi akkugyár botrányát kellett felülírni valamivel?
Ráégett Szijjártóra?
 
Utoljára módosítva:
Nem, a sok aberráltban van a hiba.
Ki néz meg ilyet?
Azt is minősíti, aki rákattint.

S hol is van ilyenkor a gyerekek védelme, amit előszeretettel kapnak elő mindig?
A gödi akkugyár botrányát kellett felülírni valamivel?
Ráégett Szijjártóra?
A gyár kerítése mellett az óvoda .... ezt mivel lehetne felülírni????
Ez a rendszer atomot érdemel.
 
Ezek nem veszik észre, hogy MP-t senki sem azért támogatja, mert hatalmas államférfi, aki bearanyozza az ország jövőjét, hanem azért, mert hosszú idő után akadt egy ember aki képes megbuktatni az orbáni maffiát? Ha meleg, ha biszex, ha drogos, ha alkoholista, tökmindegy.
Na jó, pedofil vagy gyilkos azért ne legyen, de ekkorát azért talán mégsem mernek hamisítani.
 
Ez így egy fokkal jobb, remélem egyetlen szülőnek sem jut eszébe odavinni a gyerekét játszani!

Igazi kertváros volt. Tönkretették.
Kik szívnak?

Leépül minden körülötte - ilyen volt a játszótér.
Most egy akvárium van a helyén.
1770921863687.jpeg


Ezért nem szabad semmi ilyet szó nélkül hagyni.
2019 óta működik.
A belső és külső szennyezések tört része az, ami most kiderült.

Debrecen, Komárom például:

"Évente 25 ezer tonna magzatkárosító hatású NMP-hulladékot szállítanak Komáromba a debreceni CATL-akkugyárból


A koreai JWH Kft. üzemének sokkal lazább előírásoknak kell megfelelnie, mint a kínaiaknak Debrecenben."


Néha belekapnak az újságírók, de ezek a gyárak és a mindenféle kapcsolódó üzemeik itt nőnek ki a földből mint a gomba, egyik a másik után.

A 25 ezer tonna NMP-t például közúton fogják szállítani Debrecenből Komáromba - hogyan másképp ...
Végiggondolta valaki?

A másik témában is azt kérdeztem, hogy lehet, hogy nincs a jogszabályokban meghatározva, mekkora lehet a védőtávolság egy felső küszöbértékű veszélyes üzem és a lakóövezet között?

1770921928041.png

A parkoló helyén lovarda volt, a gyár helyén erdő és szántók (mégpedig állítólag nagyon jó minőségű földdel).
S ott a "játszótér", az a nagy üres, kopott rész a házak mellett.

A GÖD-ÉRT Egyesület oldaláról egy részlet - érdemes olvasás közben végiggondolni, ki mit szólna, ha a gyereke ilyen helyen élne ...
Aztán a következő kérdésem: tényleg az a megoldás, hogy mindenki elköltözik?

"Veszélyes anyagok tárolása, felhasználása, szállítása

A lítium-ion akkumulátorok katód aktív anyaga, a gyártás során használt oldószerek valamint az elektrolit-oldat veszélyes vegyi anyagok, némelyikük rákkeltő vagy belélegezve halálosan mérgező, ezekből pedig több ezer tonnát tárolnak és használnak fel a gyártás során.
Ez megfelelő elővigyázatosság mellett is aggodalomra adna okot, hiszen még a gyár biztonsági jelentése szerint is lakóházak állnak egy esetlegesen bekövetkező katasztrófa hatásterületén. (
halálos zóna)

Sajnos azonban a Göd-ÉRT által közadatként megszerzett katasztrófa- és tűzvédelmi eljárások anyagából azt is tudjuk, hogy elővigyázatosságról sok esetben szó sincs, például több mint száz tonna veszélyes anyagot tároltak szabálytalanul – és ez csak egy vétség a sok közül, ami nyilvánosságra került.

2023. év végéig majdnem 60 különböző jogcímen elkövetett súlyos jogszabálysértés volt a gyár rovására írható. Az azóta eltelt időben közérdekű adatigénylésekre egyre kevésbé kapunk választ, egyre többször kell a NAIH-hoz fordulni az információszabadság megsértése miatt.

A veszélyes anyagok szállítása ráadásul gyakran a legzsúfoltabb gödi lakott területen keresztül történik. Emellett Samsungból úgy is szállítanak a közúti forgalomban veszélyes, gyúlékony anyagokat, hogy nem tüntetik fel a rakomány veszélyességét.


Engedély nélküli működés, tűz- és munkavédelmi, iparbiztonsági szabályok sorozatos és/vagy folytatólagos megsértése érdemi következmények nélkül


A gödi Samsung annak ellenére minden esetben megkapja a soron következő katasztrófavédelmi engedélyt, hogy számtalan esetben megszegi a veszélyes anyagok tárolására, a munkavédelemre, az iparbiztonságra vonatkozó szabályokat, használatbavételi engedély nélküli üzemrészekben folytatja a gyártást, és mindezekért az illetékes hatóságok csak jelentéktelen, 1-4 milliós bírságokat szabnak ki, még olyan esetben is, amikor súlyosbító körülményként veszik figyelembe, hogy a cég a szabálytalanságot több éven keresztül, többszöri elmarasztalás és utóellenőrzés ellenére sem szüntette meg."
 
1770922941309.png

Magyar Péter személyesen Gödön akarja kérdezni a Samsung SDI-gyár vezetőit a mérgezésről

A Tisza Párt elnöke a teljes igazságról tájékoztatná a magyarokat.

Ez volt tegnap.
Ma megjelent róla a videó ...
 

Hírdetőink

kmtv.ca

kmtv.ca

Friss profil üzenetek

Marcsello71 wrote on Ajuda67's profile.
Kedves Ajuda! Köszönöm az új fordítást, már olvasom is ma. Szép napot kívánok!
Csilinkóné Lulács Éva wrote on AgnesB73's profile.
Szia Ági!
Köszönöm a Carol Lynne és a Mazzy J March könyveket. Éva
balancewhite wrote on modder's profile.
Helló! Te vagy KÁK?
Valtozott az email.cimem, hova irhatok
k_tamas76 wrote on Dzseffi's profile.
Szia ciccus! Régen jártál már errefelé :)

Statisztikák

Témák
39,242
Üzenet
5,063,782
Tagok
631,151
Legújabb tagunk
Visionvkd
Oldal tetejére