Minek NEM örültél ma

nekem nincs bajom a hóval, vagy a korán keléssel.
de mikor a CSIBE levesben kakastaréj úszkál, ráadásul több is.... nos, egy kicsit elvette a kedvem.
 
Oldal tetejére