Minek orultel Ma?

... ja, és annak, hogy oviba menet Noncsi két kézzel fogta az egyik kezemet, vagyis így azt teljesen körülvette selymesen, ami nagyon rendben volt.
 
öröm

Sziasztok!

Még új vagyok, de nagyon tetszik ez a fórum és a sokoldalú témák.

Ma nagyon örültem annak, hogy jó a légkör a munkahelyemen és a nap is kisütött:)) :p:p

Szép napot mindenkinek!

Chorina
 
volt bátorságom elmenni a fogsebészhez, és kihúzatni egy régi ottmaradt foggyökeret. Kb. 4 órája történt, most kezd elmúlni a hatása a szurinak :(
 
Anyuékkal beszélgetünk, közben zenét hallgatunk, régi orosz számokat, amiknek a szövege át van írva.. Búcsú Moszkvától címen, és közben mesélnek, meg énekelnek. Vicces. És jó a hangulat. :)
 
Oldal tetejére