Mit szeretsz a kedvesedben?

azt, hogy átadhatom magam neki, hogy olyan, amilyen. Szeretem, hogy mellette kiteljesedem s nem kell feladnia egyikünknek sem önmagát a másikért. Hogy általa már nem csak én vagyok és kapcsolatunkban formálódom :)
 
Az amit szeretnék?
Nem is tudom megfogalmazni, hangulatomtól és természetesen élethelyzetemtől függően változhat.
Most kezdődik (talán) erről még beszélni igazából nem tudnék.
Csak a remény…
Mindenesetre, volt jó párszor, hogy átlagos vagy borús hangulatban voltam s egyszer csak rámtelefonál, mintha érezné…
és erőt ad.
TÖRŐDIK!
Jön-megy mint egy villám, sokszor szétszórt, nem tudja, hogy milyen nap van, de mikor találkozunk van valami apróság részemre (akár, egy szem cukorka, de szépen becsomagolva)
 
Amikor kér valamit, egyszerűen nem tudom visszautasítani.. Azok a szemek. Veszekedés után 5 perccel már nem tudok rá haragudni.
 
Mi már több éve együtt vagyunk, és még mindig azt érzem, amikor rám néz, hogy még mindig tud "úgy" nézni ! :)Szóval olvadozom :)
 
Mi most házasodtunk össze június 4-én, másfél évi együttélés után. Azóta még jobb a kapcsolatunk, azóta még jobban odafigyel rám és tényleg kényeztet!
 
Nekem lassan 5 éve van a jelenlegi barátnőm, és már nemsokára 3 éve együtt is élünk! Én mindent szeretek benne!
 
Az én kedvesemben azt szeretem, hogy megölel.
Felmérgesít, hogy megcsókolhasson :))
Érzi, hogy mikor vagyok nagyon mérges és akkor még rávet egy lapáttal, hogy adjam ki a felgyűlt dühömet, nem rajta :p és utánna elismerem, hogy neki van igaza, mert utánna sokkal jobban érzem magam.
 
érdekes kérdés..néha nehéz megfogalmazni.. szeretem h velem van, hogy gondoskodhatok róla, h kiráz a hideg ahogy simogat, h nem unalmas mellette az élet..néha próbára teszi az idegeimet..;)
 
szeretem a nyugalmát
szeretem az okosságát, megfontoltságát
szeretem, hogy hasonlóan gondolkodik
a makacsságát nem szeretem viszont, mert gátolja az elöbbrejutásban
úgy fogadom el ahogy van , nem akarom megváltoztatni
 
Szeretem a humorát, a problémamegoldó képességét, hogy mindig feltalálja magát, a kitartását, a céltudatosságát.
Szeretem a figyelmességét, a kompromisszumkészségét, hogy együtt oldjuk meg a problémákat.
Szeretem... Őt magát, úgy, ahogy van :)
 
Kedvesem.....

Sziasztok! :D

Én azt, hogy mindig ad nekem ételt-italt.


Jjaaa...,
- jut is eszembe -
.......mind a három..!!! :ugras:\\m/
 
Őszinte, határozott, következetes, nem rám hagyja a férfimunkát, partner a marhaságban, támogatja a döntéseimet, hasonlóak az igényei és két gyerek után még mindig szerelmesen tud udvarolni. :)
Ja, és néha ágyba hozza a reggelit. :)
 
Figyelmes és két gyerek után is ugyanazzal a huncut mosollyal néz rám mint az első találkozáskor.
Szeretem ahogy szereti a gyerekeket. Szeretem ahogy szeret engem.
"Az vagy nekem, mint testnek a kenyér s tavaszi zápor fűszere a földnek..."
Számomra senki nem fogalmazta meg jobban az érzéseimet, mint William Shakespeare.
Szeretem a türelmét és imádom a barna szemét.
 
Oldal tetejére