Nevessünk...Írj egy viccet!

Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
..

A skót nagyobb összeget nyer a lóversenyen. A pénztárnál a fémpénzeket egyenként ellenőrzi.
- Csak nem gondolja, hogy hamis pénzzel fizetünk? - kérdezi a pénztáros.
- Nem, csak azt nézem, hogy nem keveredett-e közé az, amivel én fizettem.
 
..

Két skót találkozik:
- Voltál vasárnap a templomban?
- Persze.
- Érdekes, nem vettelek észre.
- Nem csodálom, ugyanis én vittem körbe a perselyt!
 
A skót házaspár karácsonyra nagy nyúlvacsorára készül, melyre vendégeket is hívnak. A vacsora napjának délelőttjén a szakácsné megkérdezi az asszonytól:
- Nagysága kérem, lenyúzhatom a nyulat?
- Nem kell lenyúzni - feleli a skótné - csak megborotválni. Négy vendéggel több lesz, mint amennyire számítottunk.
 
Az étterem annyira zsúfolt, hogy egy vacsorázni betérő férfi más lehetőség híján odalép egy magányosan ülő hölgyhöz, és udvariasan megkérdezi, volna-e az asztalnál szabad hely.
- Pimasz disznó! -kiáltja válaszul a hölgy. - Hogy én lefeküdjek magával? Soha!
Mindenki a férfit nézi, aki vörös képpel odébb kullog, és letelepszik a bárpult mellé. Némi idő elteltével a hölgy feláll az asztaltól, és odamegy a megszégyenített férfihoz:
- Ne haragudjon rám. Viselkedéspszichológus vagyok. Az imént csak egy tesztet csináltam. Kíváncsi voltam, hogyan reagál egy ilyen inzultusra. A férfi hirtelen elordítja magát:
- Micsoda? Tízezret egy éjszakáért? Hát mit képzelsz magadról, anyukám?
 
A parasztember megveri az anyósát, ám az anyós feljelenti.
- Összesen 1500 forintra büntetem. -mondja a bíró.
- Miért éppen 1500-ra ? -kérdezi a paraszt.
- Mert 1000 a bírság és 500 az élvezeti adó!
 
-Milyen alakú a Föld?- kérdezi a tanár.
-Kör alakú- feleli a diák.
-Bizonyítsd be!- mondja a tanár.
-Akkor legyen inkább négyzet alakú. Ki a fene akar ezen vitatkozni!
 
-Pincér, fizetni szeretnék!
-Egy kis türelmet kérek, először azoknál kasszírozok,
akik nem szeretnének fizetni.


A vendég méltatlankodva kérdezi a pincértől:
-Miért kézzel fogja a rántott húsomat?
-Azért, mert attól félek, hogy ismét el fogom ejteni.
 
Aggódunk Lajos bácsi egészsége miatt. Azt képzeli magáról, hogy csirke.
- Miért nem külditek el egy orvosi kivizsgálásra?
-Nos, elküldhetnénk, de szükségünk van a tojásokra.
 
Vicc

- Hogy szökhetett meg a fogoly?
- Kulcsa volt, igazgató úr.
- Hogy tudta ellopni magától a kulcsot?
- Nem lopta, tisztességesen nyerte pókeren!

 
Vicc

- Ne feledje, Kovács úr, az alkohol az Ön legnagyobb ellensége!
- Semmi baj, doktor úr - mondja Kovács - én nem vagyok gyáva ember.

 
Pénteken az ember felháborodottan kel fel az asztaltól, és ráborítja az asszonyra a tányér tartalmát. Az asszony sértődötten kérdezi:
- Neked elment az eszed? Mi bajod van a krumplipaprikással, eddig mindig nagyon ízlett?
- Igen. Hétfőn nagyon jó volt, kedden is elment még, szerdán már kicsit untam, csütörtökön már dühített, ma pedig már kell a kutyának
 
Középkorú házaspár beszélget a moziban: - Jól látsz, drágám? - Igen, kedvesem. - Jól ülsz, drágám? - Igen, kedvesem. - Nem érzed a huzatot az ajtó felol, drágám? - Nem, kedvesem. - Akkor most helyet cserélünk.
 
Mik a nok kedvenc állatai?
- Egy Jaguár a garázsban, egy nerc a szekrényben, egy bika az ágyban, és egy marha, aki mindezt előteremti.
 
Skót beszél az istennel:
- Isten, neked mennyi egy pillanat?
- Nekem egymilliárd év.
- És mennyi egy penny?
- Egymilliárd font.
- Adj egy pennyt!
- Egy pillanat...
 
A férfiak olyanok, mint a...


A férfiak olyanok, mint a...

- Banán: minél öregebb, annál fonnyadtabb.
- Szabadság: sosem elég hosszú.
- Időjárás: semmit sem tudsz tenni, hogy megváltozzon.
- Turmixgép: van belőle egy, de sosem tudod, minek.
- Csoki: édes, és mindjárt a csípődre megy.
- Kávé: a legjobb belőle erős és forró, és egész éjszaka nem hagy aludni.
- Reklám: egy szavát se hidd el.
- Pattogatott kukorica: jó érzés, de csak egy kis időre.
- Hóvihar: sosem tudod mikor jön, mikor megy el és hány centit sikerül összehoznia.
- Lávalámpa: mókásan néz ki, de elég sötét.
- Parkolóhely: a jobbak már foglaltak, a maradék meg a nyomorékoknak van fenntartva.
 
http://www.kalkulus.hu/media/Image/blog/2895a.jpgAnyai aggodalmak

Az édesanya belép kislánya szobájába. A szoba üres, az ágyon egy boríték hever. A legrosszabbtól tartva felbontja a borítékot és a következőket olvassa:

Drága Édesanyám!

Sajnálom, hogy ezúton kell közölnöm, hogy elmentem hazulról legújabb kedvesemmel. Ő egy igazi szerelem, látnod kéne, mily kedves a testét borító tetkó, mily vonzóak piercingjei és elsősorban hatalmas motorbiciklije!

Ez azonban, drága Édesanyám, nem minden. Terhes vagyok, és Abdul azt mondja, hogy majd gyönyörű életet élünk sivatagi vándortörzsével. Ő sok-sok gyereket szeretne, nekem is ez az álmom. S mivel rájöttem, hogy a marihuana voltaképpen hasznos, füvet fogok termeszteni barátaink számára is, ne szenvedjenek oly nagyon, amikor fogytán a koksz meg a heroin. Azalatt bízom benne, hogy a tudomány felfedezi az AIDS gyógyszerét, már csak azért is, hogy Abdul jobban érezze magát, hisz annyira megérdemli!

Édesanyám, ne aggódj, hiszen már 13 éves vagyok, tudok magamról gondoskodni. Remélem, hamarosan meg tudlak látogatni, hogy megismerkedhess a kedves unokákkal.

Szerető lányod.
Ui:
Amit írtam, baromság. A szomszédban vagyok. Csak azt akartam mondani, hogy vannak az életben rosszabb dolgok, mint az éjjeliszekrényen található év végi bizonyítvány.

Szerető lányod.
 
Státusza
További válaszok itt nem küldhetőek.
Oldal tetejére