Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez - új tagoknak.

Besenyő AF IStván aki vagyok, Besenyő Aktavín Fórumozó István... már megint aktív vagyok... :) Ez meg már 5. Nagyon aktív vagyok...
Megy ez nekem...
 
Tehát. Nem tudom, ki és mennyire ismeri Ady költészetét de legjellemzőbb vonásai közé sorolhatjuk a szimbolikaés az allegória használatát.
 
A verset konkrétan nem írom le,mert ha valaki olthatatlan vágyat érez Ady olvasására akkor úgyis megkeresheti a kötetet otthon(már akinek van)
 
Oldal tetejére