Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

sziasztok

Emlékezés!

Volt egyszer egy élet, mi már semmivé lett.
Elmúlt egy álom, már nincsenek. emlékek.
Csak egy gyűrött fénykép, tükrözi az arcod,
Egy szakadt magnószalag őrzi még a hangod.

Magányos téliestéken, mindig arra vágyom,
Hogy az eltűnt szerelem, a karjaidba zárjon.
A fénylő napsütésben egy emlékre ébredek,
A susogó kósza széllel, a távolba révedek.

Keresem és kutatom, azt a tovatűnő álmot,
Mit minden éjjel kisértetve, fájó szívvel látok.
Rágondolok az életem legszebb rejtelmére,
De visszaűz a gondolat, a sorsom kezdetére.

Oda, ahol csak szerettem és nem fájt semmi,
Az élet keserűvizéből sem kellett még merni.
Ahol az álmom, nem ért még végtelen teret,
Ahol kezem, mindig fogta a te gyengéd kezed.
 
... most jól meg is lepődtem, mert azt hittem, hogy mindkét könyv fentvan, pedig egyik sincs... :)
Szóval, akkor most pótolok - és adok pár költségkímélő tippet az elkészítéshez ;)

Az angyalkák és a manólányka az alábbi (csatolt) füzetben vannak (ami egyébként úgy van fönt, hogy többi Fortélyok füzettel egybe csatolva egy Mammutfile-ban... de így önállóan - meglepetésemre - még nincsen fönt...)

Fortélyok - Papírdíszek Karácsonyra

A bűvész bohócosnak most hirtelen csak a borítóját találtam, de ha valaki így is ráismer, kérem tegye fel!! Egyébként újszerű kiadásban is láttam már (aminek ő van a borítóján), de a borító alapján 2 egyforma füzetről beszélünk... íme:

Fensterbilder - Lustige Clowns
(további ragasztmányok folyamatban vannak... :))

És pár tipp (pláne ha valakinek van irodában dolgozó ismerőse :)):
- színes papírként többnyire irodai elválasztólapokat (vagy kidobásra szánt mappákat) használok, ugyan nem 220 grammos, de a célnak tökéletesen megfelel (és egy 6-os csomag "színes papír" kb. 150 ft...)
- hasonlóan kidobásra szánt hullámkarton italos tasak vagy mappa adja a hullámkartonok többségét
- használok még színes újságok / magazinok hirdetéseit
- nem használtam puffadó festéket: én a fehér pöttyöket és a manólány szoknyájának az alját ecsetes hibajavítóval festettem meg
- a legbüszkébb a nyuszi bajszára vagyok: 3 szál fekete damilt a háztartási kispartvis keféjéből vágtam le és megmosva a nyuszira ragasztottam :D

Ennyi, jó munkát! kiss

VERY NICE BOOKS. WONDERFUL. COULD YOU PLEASE SHARE WITH US THE MAGAZINE Lustige Clowns?
THANK YOU VERY MUCH . . .:p
 
Oldal tetejére