19
lapátúj seprű
lapát tol, vagy lapátol?jól seper,
a lapát még jobb is.havat is
nekem 8.hetet havat összehord pedig ez a 4.
lassa njársz, tovább érsz 9De lassan megy.....
az még 3. 10.Tizenhét
seperc alatt meglesz ez 11.jól seper,
az első a legnehezebb 12.Első hozzászólás
13 talán...Köszönöm.
legyen 14
haladunk, haladunkUtolsó
Pedigdehogynem!
ez 444 reklám?