Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez ‎

Gondoklkodtatok már azon, hogy miért van ennyi elégedetlen ember (köztük magamat is említve). Amikor megvan mindenünk, csak nem igazán tudjuk értékelni....
 
Bár lassan kezdek msot egy pillanatra mégis elégedett lenni magammal, mert mindjárt megvan a kellő számú hozzászólás, és megyek megvígasztalni a pici lányom is.
 
Azért kíváncsi vagyok, olvassa-e valaki ezt a sok sületlenséget, amit én is összehordtam itt:D További jó gyűjtögetést mindenkinek! gyébként tényleg nagyon jó eza honlap, sok témában találtam már korábban is itt választ a kérdéseimre. üdv mindenkinek! Búcsúzom. Hurrá!!!!:p
 
  • Tetszik
Reagált: lec
A legcsodálatosabb dolog a világon ÉDESANYÁNAK lenni!! Főleg,ha ikrei vannak az embernek:) dupla öröm!!
 
Oldal tetejére