Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez

köszönöm szépen ezt a topic -ot, biggyesztek én is ide egy hsz-t, de arra is jó ez a 20 hsz hogy kicsit feltérképezze az ember a fórum témáit. :)
 
Köszönöm a lehetőséget, írok ide is, de "rendesen" is igyekszem minél hamarabb összegyűjteni a 20 hozzászólást (újra, mert 2007 óta már bőven megvolt, de sajnos törlődtek azokkal a bizonyos kedvenc fórumaimmal együtt :( ).
 
Oldal tetejére