,,A röpdolgozatok valóságos gyilkosok. Áldozatra várva lesben állnak, rettegést keltenek a prédában, és már-már elképzelhetetlen hatalommal ruházzák fel a vadászt.'' Nora Roberts
,,Ebben a városban szép számmal akadnak súlyos gondok. Hogy mindjárt a legkisebbet vegyem elő, elegendő felrónom az utcák légkondicionálásának hiányát.'' Vavyan Fable -- érdemes olvasni
,,Bomba biznisz a fegyvergyártás. A mérnökök kifejlesztik a bármin áthatoló lövedéket, aztán az ennek ellenálló védőruhát, majd az ezen is átfúródó golyót, meg persze az újabbaknak is fittyet hányó páncélt - és így tovább és tovább, a kihalásig.'' Vavyan Fable
,, -Mióta lesek a csodára trallalla melyért a szív remeg?
-Kár arra időt pazarolni trallalla csodák ma nincsenek!
-A házasság az ilyen csoda trallalla két szív egy dobbanás!
-Csak eleinte van az ott is trallalla de aztán ó be más!
-Hát hol van az a csodavilág trallalla ahol mindig csók terem a fán?
-Túl tulipiros telepen trallalla s az Óperencián!''
,,-De megesik a férjjel ott is trallalla a hámból hogy kirúg!
-A férjek kiről kegyed beszél trallalla de furcsa kisfiúk!
-A feleség az csak ül otthon trallalla és stikkel és imád.
-S ha kimaradsz nincs egyéb dolga trallalla csak szépen várni rád.
-Ez így van és nem változhatik trallalla Pesten úgy mint Bergengócián!
-Túl tulipiros terepen trallalla s az Óperencián!''
,,Szeretnék regényhős lenni: az író derekasan elrendezné tornyosuló gondjaimat, s végül elvonulhatnék a jól megérdemelt nyugalomba.'' újra Vavyan Fable
,,Az asszony összetör,megkínoz,meggyötör.
Az asszony tönkretesz, vigyázz,hogy el ne vessz!
Az asszony nagy veszély, mely egyre nő,nő,nő,nő!
Vigyázz csak vigyázz az asszonyoktól félj!''
''én s a cicám, mi csak elkocogunk
Friss örömet csak a jó szív ád
Vesszen a pénz, de a csók mi vár
Gyerünk, tubicám, se kocsink se lovunk,
én s a cicám, mi csak elkocogunk
Hervad a pénz, ez a csúf virág
Üsse a kő, a miénk a világ!'' Luxemburg grófja
,,Életen át,éveken át vagy egy éjszakán,
mindegy,hogy meddig tart ,futunk a nő után!
Életen át,éveken át vagy egy éjszakán,
mindegy,hogy meddig tart ,futunk a nő után!
Futunk a nő után!'' Drakula, musical
,,Olyan a lét,mintha nem is lenne,
élem a nappalt,de várom az éjt.
Titkos rejtély csábít benne,
vágyom a rosszat, vágyom a kéjt.
A férfi,kit álmomban láttam,
csak rám vár némán.'' Drakula, musical
,,Egy fiú és egy lány,régen történt,
gyermekek voltak,és játszottak még.
Aztán volt ott egy csók,és nem volt többé kislány,
csak a Temze part ismerte kettejük titkát.''
Tájékoztatunk, hogy oldalunk a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket használ.
A CanadaHun.com további használatával ezt elfogadod. Az adatvédelmi (GDPR) törvény értelmében, valamit kötelező megjelenítenünk. Valószínű, hogy már 100+ másik ilyet elfogadtál...rajta hát.