Tanács a 20 hozzászólás könnyű megszerzéséhez

És akkor most hadd köszönjem meg Gjodie-nak hogy tájékoztatott. Ezzel a levéllel én is teljes értékű felhasználó lettem.

Üdv. Minenkinek :)

Sziasztok
 
Oldal tetejére