tudna segíteni valaki?
Az operaház fantomja előadást letöltöttem, az 1. felvonással nem volt semmi gondom, viszont a 2. felvonással igen. Ki akartam csomagolni a rar-t, de már hibaüzetettel kezdte és folytatta is, amikor beírtam a password-ot, kiírta, hogy wrong password.
Akinek már sikerült, kérem írjon, hogy mit csinálok rosszul!
Ja ilyet is írt ki, hogy a crc file-al van gondja.
Kérem, aki tud segítsen! Nagyon fontos lenne.
Köszönöm
Az operaház fantomja előadást letöltöttem, az 1. felvonással nem volt semmi gondom, viszont a 2. felvonással igen. Ki akartam csomagolni a rar-t, de már hibaüzetettel kezdte és folytatta is, amikor beírtam a password-ot, kiírta, hogy wrong password.
Akinek már sikerült, kérem írjon, hogy mit csinálok rosszul!
Ja ilyet is írt ki, hogy a crc file-al van gondja.
Kérem, aki tud segítsen! Nagyon fontos lenne.
Köszönöm