ideális partner

Vajon milyen lenne a számomra ideális partner?

Olyan aki szórakozni szeretne még évekig és éllni a szingli életét??

Vagy olyan aki összecuccolna hamar a magamfajta 24 évessel??

A szép az benne,hogy millió féle ideális partner van:)
 
ideális partner az mindig várat magára.állandóan ugy érezzük ,most van az igazi,de tévedtünk,belefáradtunk..
 
Szerintem a kettőt nem lehet különválasztani, a külső és a belső tulajdonságok rendszerint összefüggnek, és egymásból következnek. Az a normális, ha nagyjából egyforma mértékben fontosak.
 
Az ideális partner vagy tökéletesnek tűnik (számunkra), vagy pont hogy nem látjuk az igazi értékét, és csak később jövünk rá, hogy ő volt az "Ő". Ha tudnánk előre, hol maradna az izgalom? :)
 
Az ideális partner számomra olyan akivel egy rugóra jár az agyam.Aki meg tud nekem bocsájtani és akinek én is megtudok.Aki mindíg mellettem van..és aki haggyja,hogy dédelgessem.Aki látja a vaksötétben a fényt..és aki el tud engem viselni.
 
Sziasztok!
Úgy látom, a legtöbben nem hisztek igazából az ideális partner létezésében. Ezért úgy döntöttem, leírok néhány dolgot az én életemből, hátha valakinek ez adhat reményt.
Volt jónéhány kapcsolatom, de egyik se végződött jól, egyikben sem voltam igazán boldog. Aztán eldöntöttem, hogy soha többé nem alkuszom meg olyan dolgokban, amik nekem nem tetszenek. Ennek az lett az eredménye, hogy több, mint 3 évig senkim se volt. Udvaroltak elegen, csak egyiknél se éreztem úgy, hogy jó lenne mellettük. Az egyedül töltött évek alatt viszont pontosítani tudtam magamban, mire is vágyom. Úgy gondoltam, ezek a dolgok, annyira normálisak, hogy nem létezik, hogy legalább egy ember, ne pont erre vágyna a földön, és az az egy lesz az igazi. Az ismerőseim mind mondták, hogy ilyen nincs, adjam lejebb az igényeimet és hasonlók, de én kitartóan hittem benne, hogy el fog jönni akire vágyom. Így is lett:)!
El fog-e múlni valaha, vagy enyhülni fog-e a szerelmünk?Nem. Mindennap újra és újra egymásba szeretünk. Sokan mondják, hogy az emberek megunják egymást, mert új dolgokra vágynak, új célokat akarnak megvalósítani. Ezzel nincs is semmi gond. Annyira sok minden van a világban, aminek a kipróbálására/megvalósítására egy élet is kevés, de ki mondta, hogy ezeket nem lehet elérni, ha párunk van?:)

Sajnos, én nem jutottam volna el sehová, ha nem hagy el a férjem, ezt tőle hallottam.
 
Az ideális partner számomra olyan akivel egy rugóra jár az agyam.Aki meg tud nekem bocsájtani és akinek én is megtudok.Aki mindíg mellettem van..és aki haggyja,hogy dédelgessem.Aki látja a vaksötétben a fényt..és aki el tud engem viselni.

Egyetértek a gondolatoddal.
 
Az a kérdés, hogy manapság hol bujkálnak az ideális férfi jelöltek. Nem találom őket.

Ha, elküldjük a nem megfelelőt, akkor ki tudja, hogy mikor jön a következő.

Sokan inkább kinlódnak boldogtalanul, mint keresnék az ideális társat.

Csak keressed,egyszer majd meglesznek.:p

-Pedig itt már olyan is van,aki hirdeti magát,olvass csak vissza!:rolleyes:

Eddig kutattam, hátha megtalálom egyszer, reménykedem. Hiszek az isteni gondviselésben.
 
Az a kérdés, hogy manapság hol bujkálnak az ideális férfi jelöltek. Nem találom őket.

mert már a kőkorszakban kihaltak.:rolleyes::lol:

Ha, elküldjük a nem megfelelőt, akkor ki tudja, hogy mikor jön a következő.

tudjuk. jön. és szintén nem lesz megfelelő. :?:9:

Sokan inkább kinlódnak boldogtalanul, mint keresnék az ideális társat.

hogyan is kellene keresni az ideálist? (már ha van :confused:)
095.jpg

Eddig kutattam, hátha megtalálom egyszer, reménykedem. Hiszek az isteni gondviselésben.

hogy is van, rossz a rosszal, de rosszabb nélküle :confused::rolleyes:
ne sokáig keresgélj...

woops.jpg
 
hogy is van, rossz a rosszal, de rosszabb nélküle :confused::rolleyes:
ne sokáig keresgélj...]
Jaj,jaj AndiC,hát ezt azokra mondják,akik már együtt élnek,hogy a rossz nélkül,még rosszabb:p

Hogy hányszor hallottam én ezt annak idején..Tudod,hogy még jobban félelmet keltsenek bennem.:(
Igazából nem sikerült,de azért tudatalatt ott lappang bennem,ahányszor csak szóba kerül ez az idézet!

Mindig is utáltam,ha terrorizálni akartak.Ne vedd magadra,egyáltalán nem neked szól!:) Sőt, igazából már senkinek sem szól.Láthatod a hatás elmúlt :),de a szavak a fülembe csengnek!
 
Jaj,jaj AndiC,hát ezt azokra mondják,akik már együtt élnek,hogy a rossz nélkül,még rosszabb:p

Hogy hányszor hallottam én ezt annak idején..Tudod,hogy még jobban félelmet keltsenek bennem.:(
Igazából nem sikerült,de azért tudatalatt ott lappang bennem,ahányszor csak szóba kerül ez az idézet!

Mindig is utáltam,ha terrorizálni akartak.Ne vedd magadra,egyáltalán nem neked szól!:) Sőt, igazából már senkinek sem szól.Láthatod a hatás elmúlt :),de a szavak a fülembe csengnek!

:p:p:p:p szóval jobb a rossz nélkül??? :!:
nem veszem magamra,ugyanmár, mert tudom, hogy tudod, hogy sose szokok tenorizálni. bocs. terrorizálni. sose senkit. becsszóóóó. :D
 
mert már a kőkorszakban kihaltak.:rolleyes::lol:



Férjnél vagy????Ha igen mikor ünnepelte a férjed a 150 000 000 életévét??

aszontam kihaltak.
smilie_girl_170.gif
 
:p:p:p:p szóval jobb a rossz nélkül???
:!:
Nem,csak átalakult.:D Hát nem tanútá Te fizikát,hogy az anyag nem vész el,csak átalakúúúl(gat):D
nem veszem magamra,ugyanmár, mert tudom, hogy tudod, hogy sose szokok tenorizálni. bocs. terrorizálni. sose senkit. becsszóóóó. :D
Azt tudom,hogy tudtam,hogy Te is tudtad:p
jaj jaj,mán teljesen belezavarodok:roll:
 
Oldal tetejére